След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #17

  • 68 463
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 12 818

Честита да е Новата година, успешна и късметлийска!
Бъдете най-вече здрави !!!




Още снимки на актьорите от Невестата

Скрит текст:
Със своите родители











# 556
  • Мнения: 4 572
Явно наистина Аслъ и Мурат са заедно! Не виждам техни общи снимки в инстаграма й и си помислих, че може и да не е вярно.

# 557
  • Мнения: 12 818
Явно наистина Аслъ и Мурат са заедно! Не виждам техни общи снимки в инстаграма й и си помислих, че може и да не е вярно.
Първата им снимка след като са се събрали отново била тази.
Хубаво е да се обичат без много да афишират връзката . Личният живот като публични личности да си пазят, нали това искал Мурат- да няма шум.
Аслъ явно има сериозни чувства, както и той, иначе компромис не се прави. Особено след шумната медийна раздяла и приказките по нейния адрес за вина.
Не я разбирам но не ги и познавам.
...........

Инфо за ,,Халка,,- малко е, напомня ми на "Сблъсък"

Публикация на стената

DiziMedya
❥ Каану (Каан Йылдырым) нужно отомстить. Только так он сможет оставить прошлое позади. В его душе скрывается ярость. Он сжигает все на своём пути огнём, полученным от своей матери. Он живёт не упуская из виду своих врагов.

❥ Комисар Джемаль (Ахмет Мюмтаз Тайлан) повернулся к своей самой большой цели в карьере. Он готов к любому удару со стороны врагов. В его голове всегда знаки вопроса, он не знает что такое точка. Пока в его глазах увеличиваются знаки вопроса, организация #Кольцо не будет стоять без дела.
Преводът е на руската група

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 19:38 от eliNIM

# 558
  • София
  • Мнения: 6 287

Точно.  Peace
Много пъти съм се питала, особено сега, след като се събраха отново за втори път: "Какво пък му харесва толкова?". Нямам предвид външен вид, разбира се, за мен като човек той не е много читав. Пиша на база това, което съм видяла, прочела, гледала като клипове с него, интервюта. Вижда ми се, и го усещам, прекалено егоцентричен, вглъбен в себе си, обичащ славата и шума около него. А, и е поддръжник на Ердоган, което още повече ме отблъсна. Затова не вярвам на приказките му, че щял да си пази и да не говори за личния си живот. Все ще намери начин да се покаже с нея уж случайно. Има голям екип зад гърба си, който ще му свърши тая работа. Ще "подшушнат" на даден екип от журналисти къде са, що са, какво правят и те ще отидат да ги снимат.

От Аслъ не очаквам да тръгне да пуска нещо в ИГ. Убедих се, че компромисите ги е правила тя в началото, когато ни заливаха със снимки от ресторанти, заведение, кафенета, разходки. Просто не беше в неин стил. Веднъж, два пъти да, но нон стоп... И да е пуснала нещо в ИГ, едва ли го е направила с цел да се покаже: Вижте ме, аз съм щастлива имам готино гадже, искам да съм в центъра на вниманието. Просто е влюбена.

Че са заедно отново се разбра, когато започнаха да се следват пак в Инстаграм.
Веднага ги уловиха.  Laughing Laughing

А, ето, сякаш, за да се затвърди казаното от мен - Затова не вярвам на приказките му, че щял да си пази и да не говори за личния си живот, днес излизат снимки на Мурат и Аслъ от летище Ататюрк, завърнали са се в Турция.
http://www.snobmagazin.com/asli-enver-ile-murat-boz-istanbula-geldi

Как се разбира, че се завръщат от път, кога точно ще кацне самолета им, на кое летище (в Турция знаем, че не е едно)? Когато си осведомен, разбира се.  Joy Поздравления за екипа на Мурат, вършат си чудесно работата, ама и ние не сме пасли в гората.  Wink  Whistling

Прекалено дълъг пост се получи, исках накратко да се изкажа, ама...  Мурат е виновен Mr. Green

# 559
  • Мнения: 4 572
A как се разбира кой кого следи в Инстаграм? Само по лайкове на снимки ли? За една преателка питам Simple Smile))

# 560
  • Мнения: 12 818
Зарани, много хубаво си го написала. Peace+1 за всичкото по,, вина на Мурат"

Бубето , почти не я познах. Различна, харизматична , финес излъчва.

https://www.instagram.com/p/BsK4EpPhWmf/?utm_source=ig_share_she … shid=ykwyssybe85f

Хелънче, когато влезнеш в профила и разгледаш кой кого следи. Освен това където е сърчицето кликваш върху него и след това надясно , ако е от телефона разглеждаш кой какво е харесал или проследява. Дано съм обяснила разбрано.
Аслъ е почивала някъде на по топло и по зелено.
Скрит текст:
Снимката е от моя телефон, сърцето долу в черно в дясно където са различните знаци под снимката.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 15:17 от eliNIM

# 561
  • Мнения: 3 747
Здравейте, момичета и за много години. От много време не съм писала, но от време на време надниквам.
Къде се загуби Лия? Дано всичко с нея е наред.

Бубето , почти не я познах. Различна, харизматична , финес излъчва.

Малко спам, но съм сигурна, че ще ми простите 
Скрит текст:


Благородна красота Бурчин Терзиоолу

В актьорската й кариера е превъзходен талант  ... с натурална и привличаща красота. Наистина е много красива. Благородна, привлекателна и със спортна фигура. Като скъпоценна черна перла, която си открил на дълбините на морето...

В момента участваш в първият дигитален сериал на Нетфликс- Хакан Пазителят. Кое е различното от снимачната площадка на телевизионните проекти? Каква е обстановката? Ще ни издадеш ли повече за героинята си?

Бурчин: Присъединех се към към втори сезон. Според мен  специалното в този проект е възможността Нетфликс да навлезе в сектора в Турция именно с  Хакан Пазителят.
Растем с филми за супер герои, но не взимаме пример от най-добрите.
Сериалът разказва историята на един супер герой за пример, но създаден в Турция. Да не забравяме, че за това се изисква огромна смелост.
С подобна на героинята, която играя все още не съм се сблъсквала изобщо, а може би и в следващи сценарии няма да се сблъскам. Няма да издавам, защото може би има хора, които не са гледали все още последните епизоди.
Случих на шанс да играя такъв персонаж и веднага се съгласих. На снимачната площадка се забавлявах много, прекарах невероятни дни с приятели и снимах чудесни епизоди. Мога да издам, че във втори сезон съм доста опасна и саркастична.

Профилът ти в инстаграм е много непринуден и естествен. Сама ли управлваш страниците си в социалната мрежа?

Бурчин: Телефонът ми е в моите ръце. Както искам, така се държа. Понякога много се забавлявам, особено в инстаграм. Понякога за доста продължително време се детоксикирам от социалните мрежи.

Спортуваш ли? Коя е любимата ти спортна активност?

Бурчин:Практикувам тичане и кикбокс. Всъщност в Истанбул не го правя, но в чужбина много се разхождам пеша. Мога да измина километри.

Какви са взаимоотношенията ти с животните? Вкъщи имаш ли приятел?

Бурчин: Знам, че светът им принадлежи. Всички те са свободолюбиви, естествени и по някакъв начин душите им са верни. От деня, в който съм се родила, винаги съм имала едно или няколко животни вкъщи. Миналата година се сбогувах с 13 годишното си куче. Все още чувам дишането му вкъщи. Много ми липсва. Животът с тях е прекрасен... Помисли си само, ако на света има само хора.. Няма ли да се живее много трудно? Лъжи, измами, изгода, липса на взаимна обич..

Има ли нещо, което можеш да наречеш “повратната точка” в живота ти? И как те промени тя?


Бурчин: Всяко ново начало или край ни предлага един нов непознат етап. Вярвам, че няма нещо на този свят, което да се случва без причина. Смъртта на майка ми беше такава повратна точка.Това беше период, в който свътът ми се срина и трябваше да го изградя отново.Промених се, пораснах, примирих се. Добих смелост, за която не съм предполагала, че се крие в мен.


Има ли нещо, с което не се разделяш и вярваш, че ти носи късмет? Всъщност вярваш ли в късмета?

Бурчин: От дълго време нямам предмет или амулет, който да ми носи късмет. В дадени ситуации имаме късмет, в други не. Понякога портите на късмета се отварят, а друг път не. Но аз вярвам, че съм късметлийка. Например, здрава съм... Много обичам и съм много обичана. В професията си вървя в посоката, която искам. Какво друго мога да желая?



Как избираш стила си на обличане? Промяната ти показва ли душевността ти? В ежедневието гримираш ли се? Какъв стил предпочиташ?


Бурчин:В нашата професия положението е такова... Обикновено когато човек отива на работа се облича, нали? Официално или не, но по подходящ начин. Прави си прическа и грим. В моят живот е точно обратното. Мен ме обличат. Правят ми прическа и грим и ме изпращат на сцената. Това се повтаря на всеки снимачен ден.
Резултатът: Бурчин има свободата да се появи на сета и по пижама. От колата в караваната, после в друга каравана. Срещи с други хора на снимките. Получава се така, че ми правят грим с часове, сменям по 5-6 костюма. Да не говорим за обувките на висок ток. Не ги предпочитам в ежедневието си. Мога да определя стилът си като кежуал (удобен, непретенциозен, неангажиращ).  Имам дрехи за всякакви поводи и избирам според настроението ми. Когато съм весела и енергична, предпочитам цветни тениски.

Била ли си някога на диета? Кое е нещото, на което не можеш да кажеш “не” дори да си на диета?

Бурчин: Разибира се. Към себе си съм безкомпромисна/безмилостна. Дори да имам едно, две килца отгоре веднага минавам на диета. Това, което практикувам е периодично гладуване. Отразява се добре на тялото и се чувствам прекрасно. Естествено не мога да устоя на сладките неща. Насилвам се, но се ограничавам и хапвам по малко без да ме мъчи съвестта.


Има ли роля, която мечтаеш да изиграеш или някой известен с когото да си партнираш?

Бурчин: Искам да играя в някой филм на Тим Бъртън. Или заедно с Джони Деп и Хелена Бонам Картар. Мечтая си за филм в готик стил. С пищни костюми. Разбира се, че това е утопия, но само като си помисля и се разтрепервам.

Какво означава любовта за теб?

Бурчин: Любовта е прекрасен хормон и непрестанно вълнение. Ускорен пулс, прилив на енергия, иска ти се да се потопиш в нея и да не излизаш от това състояние. Виждаш всичко по-прекрасно отколкото е. После когато това премине остава обичта, уважението, щастието и спокойствието. Любовта не е безсмъртна. Когато тя премине  и си стъпиш на краката, разбираш дали отношенията са безмъртни. По тази тема накратко разсъздавам така.


До момента си играла с много известни актьори. Кого от тях харесваш най-много или си почувствала най-близък?

Бурчин: От всички, с които съм работила съм взела по нещо. Аз съм от тези, който обичат да споделят сцените. Разбира се, голяма късметлийка съм, защото съм работила с много  талантливи актьори.
Още от дете съм научила много. Ако трябва да изброя поименно актьорският състав на всички проекти, в които съм играла до днес, няма да мога. Играла съм с майсторите в актьорството. Наблюдавала съм ги с широко отворени очи. С повечето ми  колеги сме приятели. Щастлива съм да кажа, че мога да нарека приятел всеки актьор, с който сме имали общи сцени.


Какво можеш да неречеш ценен подарък  за теб?

Бурчин: Ще започна с това, което споменах. Професията ми. Това, че работя с хора, които обичам. Създаваме хубави неща и постигаме добри резултати и успехи заедно. Мога да запазя спокойствието и духът си чисти. Животът е кратък. Трябва да обичаме хората, да обичаме себе си, да не се нервираме напразно. Стигнала съм до това познание за живота и това е подарък за мен. С годините разбрах, че опитът и търпението също са скъпоценни подаръци.  Притежавам и се радвам на възможността да се разхождам, да виждам, да ям и пия, да научавам нови неща, да съм здрава. Благодаря на Бог за това. Тези неща ме правят щастлива.



Кой е човекът или хората, от които никога няма да се откажеш?

Бурчин: Семейството и приятелите ми.

Обичаш ли самотата? Самотата отразява ли ти се добре или те плаши?

Бурчин: Мисля, че самотата може да бъде съзидателна. Особено, ако останеш на спокойствие сам със себе си, без излишен шум, телефон, телевизия. Някъде на тихо и спокойно място извън града. Това отнема лошата енергия и влияе презареждащо. Действа като медитация. Понякога отивам на почивка сама. Понякога се затварям вкъщи и не излизам с дни. Не ме е страх от самотата. По-скоро ме притеснява липсата или отсъствието на любимите ми хора. Искам да ги виждам непрекъснато, защото да си говорим, да се докосваме, да споделяме е нещо невероятно. Много ми е нужно...Но пък когато реша да остана сама, никой не може да ме разубеди и държа да проявяват нужното уважение към избора ми.


В момента се снимаш в  главна роля за нов филм на БКМ със заглавие “Портрет на красотата”. Ще ни разкажеш ли повече? Каква е героинята ти?

Бурчин: Всъщност можем да кажем, че е нещо в нов стил, както за нас, така и за продуцентите.  Да го наречем психологически трилър. Чела-недочела сценария, веднага приех. Разказва се за жена, която е избягала от дома и семейството си още като дете. След години е принудена да се върне. После започват приключенията. Снимките ни ще продължат до края на януари. Технически екип, режисьори, колегите ми актьори, всички даваме максимума от себе си. Хем много се забавляваме, хем работим доста сериозно. С нетърпение чакам денят, в който ще го излъчат.

Три думи, с които можеш да опишеш живота?

Бурчин: За всичко си има причина.

Нашето мото е: “Бъди стилен”, а твоето?

Бурчин: Поеми въздух дълбоко и си спомни, че живота е много ценен.



# 562
  • Мнения: 12 818
Ради,  Hug много благодаря за преведеното интервюто на Бурчин.
Стилна като визия, като жена.  Интелигентни отговори, усещам я нея самата без пиари, без заучени фрази. Естествена и откровена до там където тя иска. Много я харесвам точно заради тези и качества.

От Лиа никаква вест.

Редактирам си поста с накратко историята на сериала с Баръш и Бурджу

#BarisArduc #BurcuBiricik #Kuzgun

#Воронka

💥

Барыш Ардуч, который прошлой зимой закончил работу в сериале «Любовь напрокат» и заключил договор со Stat TV на новый сериал ждал 2 сезона из-за того, что не было подходящего проекта. И наконец-то красивый актёр заключил договор с Ай Япым на амбициозный сериал «Ворон».

Сценаристами сериала стали Бурджу Гёргюн Топташ и Озлем Йылмаз, которые писали сценарий к сериалу "Чёрная любовь", получившему премию "Emmy". Режиссёрское кресло занял Бахадыр Индже. Помощником режиссёра сериала, съёмки которого начнутся в городе Ургюп, стал Арас Демирай.

Барыш Ардуч, который подряд снимался в нескольких романтических комедиях, на этот раз предстанет перед зрителями в совсем необычном/новом образе в сериале "Ворон". Он разделит главные роли с Бурджу Бириджик. Известный актёр воплотит на экранах персонажа по имени "Кузгун", который ждал 20 лет, чтобы отомстить за отца-полицейского Юсуфа Джебеджи.

После того, как Кузгун в детстве был отнят у своей семьи, он продолжил жить с новым именем - Акча. Кузгун, который работает охранником, принимает решение вернуться в Стамбул, чтобы отомстить за отца и утерянное детство.

В сериале, который привлечёт внимание сильной историей, Бурджу Бириджик даст жизнь героине Диле Бильгин, которая является детской любовью Кузгуна. Пути Дилы, которая работает адвокатом, сойдутся с Кузгуном, спустя много лет. В сериале, который привлечёт внимание зрителей экшн-сценами, особое внимание будет уделено детским годам Дилы и Кузгуна.

Нищо ново като сюжет, по -скоро отново отмъщение и връщане в миналото.

Последна редакция: пт, 04 яну 2019, 12:37 от eliNIM

# 563
  • Мнения: 4 572
Много съм възмутена  https://www.instagram.com/p/BsTFysBHasb/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
на Сарп жена му и знаете кой. Тя също се прави на певица, явно са имали общо участие.

# 564
  • Мнения: 8 419
Добър вечер  wavey wavey wavey
Зарани HugРади HugЕли HugХелън Hug
Ели мерси за инфото за новия сериал на Баръш и Бурджу  HugА ето тези дечица щели да са главните герои  в детските им години-много сладки и двете деца  smile3521

https://www.instagram.com/p/BsQeNg2g8oe/

Ради мерси за превода на интервюто и за снимките на Бубето  bouquetМного красива е на снимките ,а интервюто е приятно,искрено и леко за четене  txtloves
Хелънче защо се възмущаваш  newsm78 я колко хубаво са излезнали и двамата на снимката и като ги гледам са и в добро настроение smile3521 smile3521 smile3521 ,били са май в някакъв университет ,така поне прочетох.
Според мен след като Аслъ и Мурат Б пак се събраха значи  си имат чувства един към друг ,харесват си се ,уважават си се и могат да си простят грешките ,които са направили  и след като е така само мога да им пожелая да са щастливи заедно . smile3521А до кога ще са щастливи заедно  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78емииии ще видим  smile3521 smile3503Може би месец или година или пък цял един живот smile3521
Аз ви нося клипче с усмихнатата  Аслъ  smile3521

https://www.instagram.com/p/BsNp0cghLCb/?utm_source=ig_share_she … eoHC4PptBL_c5tbZQ

и  семейство Боран  smile3521

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 22:56 от Eny87

# 565
  • Мнения: 4 572
Възмутена съм, защото двете двойки са си приятели, пък аз искам сем. Акая да са приятели само  на Аслъ! Simple Smile)) Но те сигурно наистина са приятели само на Аслъ, а с Мурат дружат по задължение. Иначе не се съмнявам, че Аслъ обича тоя Мурат, щом пак се събра с него.
Загледах се отново в снимката, отзад се вижда надпис от Гласът на Турция, сигурно снимат предаването.

# 566
  • Мнения: 12 818
Здравейте Hug

" Пазителят" вече е с преведени всички епизоди на български език.
Много благодаря за този огромен труд на екипа! Да са живи здрави защото ни доставят удоволствие !
Дано се отвори линка с всички епизоди

https://vk.com/topic-113691288_39648330?post=1447
.............................
Не ги ,,мислете,, тези двамата,отново са ,,любимците,, на папараците.
Мурат понеже пази строго личния си живот, та затова вече са на етап да се женят, / те двамата дали знаят за подобно решение  hahaha / И докато вчера писаха,че всеки ще си живее в своя дом, днес вече търсят общо жилище........ като се разделят след месец -два, година- две Grinning  да има за какво да спорят и най-вече материал за пресата Mr. Green




Скрит текст:
Женятся!
Мурат Боз и Аслы Энвер приняли решение пожениться. Пара уже даже начала искать себе дом в таких районах как Еникой и Истинье. Если верить близкому окружению пары, то свадьба Боза и Аслы должна состоятся уже очень скоро.

Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 17:38 от eliNIM

# 567
  • Мнения: 8 419
wavey wavey wavey
Ели Hug и не само щели да се женят  Аслъ и Мурат ами според близкото им обкръжение даже съвсем скоро щели да го направят  hahaha hahaha hahahaМдааа не знам дали те двамата знаят за тая работа ,но близките им приятели или по-скоро развинтеното въображение на жълтоурковците  вече им наредиха нещата  hahaha hahaha hahaha hahahaМного са ми смешни жълтите им журналисти как следват все един и същи план за действие -първо като се събере двойката започва веднага да се пита дали ще се жени и второ тия които се оженят или са женени ги питат дали и кога ще имат бебета  hahaha hahaha hahahaДоколкото си спомням Аслъ и Мурат точно преди първото им разделяне уж бяха тръгнали да се женят даже май при майката на Мурат заедно ходиха и после изведнъж вместо за сватба за раздяла взе да се пише  smile3511
Ели мерси за линка към  сериите на "Защитника"  bouquetГолямо мерси и към момичетата ,които  преведоха сериалчето  bouquet bouquet bouquetСупер сте момичета  bouquet bouquet bouquetАз почнах да гледам и съм до 3 серии и мога да кажа ,че  много ми харесва  smile3521
Хелънче Hug
Озджан са го хванали на летището с малкия и предполагам ,че и жена му е там  smile3521



# 568
  • Мнения: 12 818
При съседите всяка влюбена двойка непременно трябва да се жени. Хванат ли се за ръце пред хората голяма новина hahaha пък тези въпроси за бебета  са задължителни от папараците им, да не пропуснат някоя двойка непроучена.

Ени Peace знаех си, че ще ти хареса сериалът. Четох, че продуцентите са доволни от 1 сезон, ще има трети  и четвърти евентуално. Айча  нямала да участва.  Чаатай ще играе с други артистки.





Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 23:48 от eliNIM

# 569
  • Мнения: 4 572
Йозджан изглежда потресаващо на летището!

Общи условия

Активация на акаунт