PANDORA

  • 83 991
  • 708
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 18 057
Какво значат тези амулети? Къде се закачат?
https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/797048cz/by/sort-by/pl
Взех на малката щерка и се чудя какви по- нежни да и взема.

# 436
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Какво значат тези амулети? Къде се закачат?
https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/797048cz/by/sort-by/pl
Взех на малката щерка и се чудя какви по- нежни да и взема.
В медальони и специални пръстени

# 437
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тъпото е, че не мога да си поръчам гривната. Силвър Корт не я предлагат все още, а при нас я няма в щанда. И да искам да си купя - не мога.

# 438
  • Мнения: 3 950
Нещата, които са "до изчерпване", имат ли ценова разлика спрямо останалите? Благодаря! Simple Smile

# 439
  • Down south
  • Мнения: 7 853
 @ ми_д ,
чудесна е!
Как ти е закопчалката, а clip-овете?
Дъщеря ми посотоянно гледа нейната и я е страх да не се разкопчае  Crazy

От днес съм ваканция по повод празниците, а и намалението започва днес, така че ще отида  Heart Eyes май ще се наложи да и купя осигурителна верижка  ooooh!

# 440
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дейлили, колко излиза гривната при вас? При нас е 119лв. Скоро ги гледах във Венеция - същите пари излизат, както при нас. Очаквах, че ще си я взема от Черен петък и не рискувах. Сега ме е яд.

# 441
  • Down south
  • Мнения: 7 853
Сребърната днес е $48.75 (от $65) осигурителната верижка е $41.25 (от $55)
Преди таксите за съответното място.

# 442
  • Мнения: 63
Тъпото е, че не мога да си поръчам гривната. Силвър Корт не я предлагат все още, а при нас я няма в щанда. И да искам да си купя - не мога.

това ми отговориха на мен Simple Smile и си я поръчах без проблем от щанд

Daylily за сега нямам проблем нито с гривната, нито с талисманите

# 443
  • Down south
  • Мнения: 7 853
Това е някакъв смешен кошмар.
Опашката беше от над 20 души. Чаках около 2 часа.  Предлагаха кафе, вода шоколад и бисквити.
Моят размер гривна сребърна Reflexion се беше свършила,  но имаше Shine Reflexion. Разглеждах закопчалките.
В крайна сметка взех Shine, заедно със съответната верижка за мен и сребърна за дъщеря ми.
Заради смяната на гривната от сребърна на позлатена, ми се досвидя  за трите clips. Сега ме е яд, трябваше да взема, после можеше и да ги върна.

ПП Страницата не ми позволява да сложа снимка, била много голяма?

# 444
  • Мнения: 1 547
Честито! За Сащ и предния път, беше скоро с 3 за 2 беше така, раздават кафенце и бисквитки, тука дали Simple Smile
Предната година на нашия 3 за 2 бях пета на опашката с бебе в раничката и спеше, никой не ми даде ред, не съм и искала, но все пак да кажа. Както и да е дойде и моя ред, третия талисман по 135 лв, ми свърши, моля?! След което казах за още един 135 лв също, и него нямаме, е, ако и тази година така се излагат, мерси.
След два часа се наредих отново ахаха, този път с талон за майка ми, но бяха за мен реално 3- те неща, подаръци. Та три по 76 лв, казвам третия, нямаме го, Дъщеря, викам айде ако обичате си проверете наличността, и като видя, че не се отказвам с голяма доза неприязън ми намери точно искания талисман, така че са ми ясни..

# 445
  • София
  • Мнения: 23 156
В кой магазин е било това?

# 446
  • Мнения: 1 547
В Мол Пловдив..

# 447
  • Down south
  • Мнения: 7 853
@ passionbiojuniper,
благодаря!
Не е точно това, което исках и си представях, но не е и зле, поне закопчалките са солидни.

Верижката може да се носи вместо талисмани  Joy  На сребърната гривна на дъщеря ми, моята позлатена верижка стои добре, но обратното - не!




Приятно пазаруване на останалите!
Дано намерите това, което искате.

Явно трафика намалява и успях да прикрепя крива снимка.

ПП Ние искам да сме приключили, въпреки уверенията на дъщеря ми, че ще има по-голямо намаление от 25%
(САЩ)

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 04:56 от Daylily

# 448
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Daylily, честито! Красива е! Simple Smile

# 449
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Честита! И на мен ми харесва много!
Аз също мисля да сложа позлатени талисмани на сребърна верижка.
Не знам, ще мога ли да “издърпам” няколко неща до щанда в Търново и после да си избера от тях, т.е. да не купя всичко?

Общи условия

Активация на акаунт