В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 583
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8
Здравейте, моля дайте ми предложения и отзиви за добър личен лекар.

# 616
# 617
  • Мнения: 1 779
Дали има добър педиатър в района на кв. Кольо Фичето?

# 618
  • Мнения: 790
Момичета, може ли отзиви за лятните занимални? Ще ми трябва по една седмица през летните месеци и се чудя къде да е .

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 11:20 от inqpro

# 619
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Момичета, може ли отзиви за лятните занимални? Ще ми трябва по една седмица през летните месеци и се чудя къде да е .
Лятото на 2018г. съм супер разочарована от Магнаурата.Препоръчвам Алианс на Триъгълника.

# 620
  • Мнения: 11 569
Занималня- мин. лято в Интелекти ми хареса.

# 621
  • Мнения: 1 117
 Какво не ви допадна в Магнаурата. Аз към тях се бях насочила по принцип?

# 622
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Това лято последното всеки ден бяха все различни млади госпожици, които трябваше да са възпитателки или учителки, не ги знам....Всеки път като звънях на сина ми да го чуя се чуваха страшни викове като от зверилница.Вечер се оплакваше от главоболие, заради крясъците, блъсканиците, пълния хаос, който е имало.Имаше опит за кражба на телефона ни, но разбрахме кое е детето и го взехме, втория път вече успяха.Това вече може да се случи навсякъде, но това беше капака.
Другото, което е, изнудват те за такса.Ако не платиш за цял месец накуп те гледат накриво, говори ти се с един пренебрежителен тон, това по-специално от една руса дама на възраст, която понякога стои на бюрото им на входа.Ако посещава детето всеки ден занималнята е на една такса, ако пропуска понякога на малко по-висока, а ако ходи много рядко , инцидентно още по-висока такса.В Алианс няма такова делене на децата.

# 623
  • Мнения: 790
Точно това ме притеснява и мен. Една приятелка ми звънна, че вече трябвало да записвам, защото се изчерпвала бройката и искали по цял месец да ходи. Но аз искам по една седмица в месеца, за другите си имам варианти и се чудя коя занималня би ми паснала. Все пак е лято- хората излизат отпуски, ходят по почивки- не са много хората, които ще гарантират цял месец според мен.

# 624
  • Мнения: 541
Хора, препоръчайте читава гледачка в Търновска околия, моля!

# 625
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686

inqpro, на мен Алианс ми е далеко, базата не е супер нова, но отношението към родителите, децата е нормално, не те притискат за пари, отзивите са добри.

# 626
  • Мнения: 1 117
 Освен Алианс и Магнаура, кои са другите варианти?

# 627
  • Мнения: 11 569
Мечо Пух, до полицията, Диел, Интелекти, Роси- за тези се сещам.

# 628
  • Мнения: 6 556
В Практис имаше ли ключар?

# 629
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
В Практикер има, за Практис не знам.

Общи условия

Активация на акаунт