В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 764
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ох...болна тема ми е, само съм си патила от майстори, затова питам - ако някой е доволен от такъв човек, да ми препоръча. Вярно, че не е много работата, но все пак си плащам за нея, а и би било добре преди летния сезон, защото после знам какво е - миналата година бях се уговорила за края на май, той благоволи да ми се обади в края на август, че септември ще е на линия...

# 601
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
Включвам се с въпрос за интериорни врати и входна врата.
От къде сте поръчвали, доволни ли сте. Ще ми трябват около 10 врати за къща и предполагам ще ми направят добра оферта, но към кого да се обърна?
Ще се радвам дс споделите мнения Hug
Ей така да си побутна питанката. Hug

# 602
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Добре побутваш, но пак се мълчи. Преди три години взехме само входна врата от един магазин на ул Полтава. Беше на приемлива цена, но много нерви отидоха докато всичко беше готово.
За интериорни врати погледнете в Практикер - мисля че асортимента е сравнително широк.

# 603
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 605
Включвам се с въпрос за интериорни врати и входна врата.
От къде сте поръчвали, доволни ли сте. Ще ми трябват около 10 врати за къща и предполагам ще ми направят добра оферта, но към кого да се обърна?
Ще се радвам дс споделите мнения Hug
Ей така да си побутна питанката. Hug
Скоро ходих до Ролпласт на бул. България. Видях, че и там предлагат такива врати.

# 604
  • Мнения: 539
Някой може ли да ми препоръча добър гастроентеролог ?

# 605
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 605
Някой може ли да ми препоръча добър гастроентеролог ?
Доктор Костурков в Горна Оряховица

# 606
  • Мнения: 539
Някой може ли да ми препоръча добър гастроентеролог ?
Доктор Костурков в Горна Оряховица


Благодаря !  С тази фамилия ми излизат Илко и Любомир.Може ли координати? Как става записването?

# 607
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 605
Някой може ли да ми препоръча добър гастроентеролог ?
Доктор Костурков в Горна Оряховица


Благодаря !  С тази фамилия ми излизат Илко и Любомир.Може ли координати? Как става записването?
Те са баща и син. Мой приятел е ходил при бащата - Любомир Костурков и беше много доволен. Координати има в нета.

# 608
  • Мнения: 539
dannyny, благодаря!
 ПП:Намерих ги

# 609
  • Мнения: 430
Включвам се с въпрос за интериорни врати и входна врата.
От къде сте поръчвали, доволни ли сте. Ще ми трябват около 10 врати за къща и предполагам ще ми направят добра оферта, но към кого да се обърна?
Ще се радвам дс споделите мнения Hug
Ей така да си побутна питанката. Hug

Входната ни е от магазин на ул. Полтава, турска е. Също от преди 3г. Цената беше около 550лв. ако не се лъжа. Доста стабилна е по мое мнение, но не съм доволна от монтажа - разкъртиха повече от необходимото и трябваше да се запълват дупки след майсторите. Освен това забравиха да монтират едни шипове на вратата, които при затваряне влизат в касата, та ги връщах. Разнесоха боклук навсякъде и нямаха някои елементарни инструменти. Много се мотаха.

# 610
  • Мнения: 430
Добре побутваш, но пак се мълчи. Преди три години взехме само входна врата от един магазин на ул Полтава. Беше на приемлива цена, но много нерви отидоха докато всичко беше готово.

Неодор?

# 611
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Има ли ветеринарна клиника, която работи в неделя?

# 612
  • Мнения: 541
Има ли ветеринарна клиника, която работи в неделя?
Санивет - от 10ч. до 12ч.

# 613
  • Мнения: 1 784
Ние сме със съмнение за трета сливица. Чудя се за д-р Белчилов. Той как диагностицира трета сливица при 6-годишно,че моето хич не дава да му гледат гърлото:anguished: Дали работи с касата и какво му е работното време.

# 614
  • Мнения: 1 117
 Можете ли да препоръчате балетна школа за малки деца?

Общи условия

Активация на акаунт