В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 906
  • 756
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 358
Здравейте!
Включвам се с още един въпрос. Някой лекувал ли е детето си при доктор Кьорчева и какво ви е мнението? Чудя се вече при кой да водя дъщеря си. От яслата се влачат едни постоянни тежки хреми, вървят по няколко седмици с кашлица и повръщане от секретите в гърлото. Постоянно ѝ се изписват антибиотици и най-различни капки, направо го отровихме това дете Rolling Eyes

# 571
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Лекувахме се 6 месеца при нея.Никакъв резултат.Тази хомеопатия,която изписва излиза и тя доста солено.Докторката винаги има свободни часове за свободен прием, но чуе ли, че сет с направление трудно ще ви вмести.Таксата за свободен прием е и доста висока все едно доцент ви преглежда.

# 572
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Аз лично смятам, че тая хомеопатия дето са всичко я изписва не е много ок.  Чувала съм за сериозни пропуски от нейна страна . Иначе пък са и доволни от нея. Истината е някъде там. Според мен зависи и от детето.

# 573
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Лекувам и трите си деца при д-р Кьорчева от 18 години. За толкова време сме имали и случаи, с които не може да се справи, бързо пренасочва към специалист, и насочва към такива в София и Плевен. Другото, което много ми харесва в нея, е, че има невероятна памет, и помни и за тримата важни неща - алергии, кое лекарство е подействало или не, къде са им слабите места и др. Не е нужно аз всеки път да го казвам, тя си го знае. Имала съм допир и до други педиатри, но неизменно се връщам при нея за последно мнение или съвет, тъй като й имам пълно доверие.
п.п Посещаваме я основно с направление за педиатър. Рядко на платен прием.

# 574
  • Мнения: 14 371
Аз се лекувам при Кьорчева (на 32 съм Grinning ) от есента. По принцип си имам респираторни проблеми, всеки сопол минава в бронхит или спазъм, понякога пневмония. Миналата година ударих дъното и за 3 месеца изпих де що антибиотик има, накрая и задника ми шариха. Правила съм инхалации с вентолин, лекували са ме пулмолози, не и не. Всяка настинка - спазъм /бронхит (обаче нямам астма) и торба лекарства. Накрая приятелка, която си лекува и двете деца при нея (на 1 г. и на 6 г.) ме записа почи на сила. Пак се бях разсвирила, ЛЛ вдигна ръце.  Лекува ме една седмица, като ме викаше през ден да ме слуша, пуска ми кръвни, правихме снимка, сменя ми лекарствата. Оздравях. После ми изсписа схема за 4 месеца (зимните). Еми, повече от парацетамол не съм пила, не съм се разболявала с изключение на един стомашен вирус, който го изкарахме фамилно. Няколкото обичайни наситинки си бяха точно настинки и минаха за 2-3 дни на чай, витамини и осцилококцинум...
Така че, лично аз, за себе си съм доволна. И защото знам (от своя си опит и от опита на тази и друга приятелка, която също при нея си лекува децата), че няма да ме остави само на хомеопатия ако ситуацията не се подобрява.
Ясно ми е, че хомеопатията не е панацея. Дори смятам, че до голяма степен "работи" като оставя тялото да се самолекува. В същност грам не ме вълнува как точно работи, важното ми е, че не съм се тъпкала с лекарства до полуда, а по един или друг начин тялото ми се е справило. Това наблюдавам и по децата на приятелките ми. Няма как малки деца в яслена/градинска възраст да не боледуват, ако са си кекави, важното е да не развиват усложнения и да няма излишно тъпкане с химия. Получава им се.
Ако имах дете бих го лекувала при нея и както с всеки друг лекар бих проявявала известна доза критичност, ако нещо ме тревожи.

# 575
  • Мнения: 1 789
Ние бяхме преди 7 години с малката при нея, но тогава изписваше по няколко хомеопатии и то доста често през деня. Общо взето с малък ефект при детето.Но според мен тогава май започваше да навлиза хомеопатията при нея, може би доста са се подобрили нещата от тогава. Много хора и познати са доволни сега. След това преминахме на класически хомеопат от друг град,който ни дава веднъж на две седмици конституционна хомеопатия с висока потенция-2 гранулки, а при заболяване хомеопатия максимум 2-3 пъти на ден 2-3 дена. Не,че боледуваме по-малко, но до усложнения почти не се стига. Има бактерии, които не се повлияват хомеопатично.

# 576
  • Мнения: 1 789
Някой да знае от къде в града мога да купя халба за бира - 1 литър?

# 577
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ч1

# 578
  • Мнения: 1 789
Здравейте,да знаете някой в района да прави преместваеми къщички с метална конструкция?

# 579
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Ние бяхме преди 7 години с малката при нея, но тогава изписваше по няколко хомеопатии и то доста често през деня. Общо взето с малък ефект при детето.
И при нас така ги изписваше.По 5-6 вида на ден и всеки ден различни по няколко гранулки от вид.Бръкна ми дълбоко в джоба.Това беше началото на 2017г.

# 580
  • Мнения: 358
Благодаря за споделените мнения за д-р Кьорчева. Flowers Four Leaf Clover

# 581
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Включвам се с въпрос за интериорни врати и входна врата.
От къде сте поръчвали, доволни ли сте. Ще ми трябват около 10 врати за къща и предполагам ще ми направят добра оферта, но към кого да се обърна?
Ще се радвам дс споделите мнения Hug

# 582
  • Мнения: 1 167
и аз се интересувам от надеждна входна врата

# 583
  • Мнения: 1 789
Здравейте някой да знае някъде в града да има 4-та книжка от поредицата "Златни книжки",че пропуснах да я купя за детето.

# 584
  • Мнения: 187
Здравейте, може ли мнение за д-р Белчилов и д-р Иринков? За детенце става въпрос, с д-р Белчилов се опитвам от петък да се свържа,но не отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт