В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 56 043
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, къде се намира Централния офис на Първа инвестиционна банка?

# 556
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Здравейте, къде се намира Централния офис на Първа инвестиционна банка?
Отстрани на МОЛ-а.

# 557
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, къде се намира Централния офис на Първа инвестиционна банка?
Отстрани на МОЛ-а.
Благодаря!

# 558
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
здравейте, някой знае ли д-р Толеков къде работи- поликлиниката...новата болница? Четох отзиви и се насочих към него за махане на липом на ръката. Някой да е имал такъв и да ми даде съвет за друг хирург? Търся в Търново, защото нямам време да ходя в Плевен или София, а са ми махали вече 1 път и не е но особено сложно, че да изисква кой знае какви умения.

# 559
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
здравейте, някой знае ли д-р Толеков къде работи- поликлиниката...новата болница? Четох отзиви и се насочих към него за махане на липом на ръката. Някой да е имал такъв и да ми даде съвет за друг хирург? Търся в Търново, защото нямам време да ходя в Плевен или София, а са ми махали вече 1 път и не е но особено сложно, че да изисква кой знае какви умения.
В Нова болни е, но къде точно не помня. В нета има тел.  - обади се и си запази час, защото е и в операции.

# 560
  • Мнения: 541
Д-р Генчев - хирург в Горна Оряховица.
Не ме е оперирал, но е много внимателен и ти обяснява всичко. Оперира детето на моя позната и са доволни.

# 561
  • Мнения: 358
Здравейте, момичета!
Jeini, мога да попитам съпруга си, ако искаш при кой хирург си махна 3 липома. Беше много доволен, единия беше на челото и няма никакъв белег. Знам само, че доктора го прегледа във ВТ, но го оперира в Севлиево.

Аз имам въпрос относно детските градини. Подала съм документи в “Ивайло” на Картала и “Слънчев дом”. За първата гарантираха, че ще приемат детето, за втората предполагат, че може и да стане. Въпросът ми е свързан по-скоро със “Ивайло”, някой може ли да изкаже мнение за базата, персонала .. по-близо е до вкъщи, но на никой познат детето не е било там. Единственото мнение, което чух беше от жена на която детето е било в сборна група там лятото и е много недоволна от отношението към самото дете. Било наплашено, държали се лошо и не искало да ходи.
Ако случайно приемат дъщеря ми и в двете ми се иска да чуя повече мнения коя е за предпочитане. От “Слънчев дом” само положителни мнения чух, освен това, че стаите били много малки и децата са на тясно.

# 562
  • Мнения: 790
Здравейте, момичета!
Jeini, мога да попитам съпруга си, ако искаш при кой хирург си махна 3 липома. Беше много доволен, единия беше на челото и няма никакъв белег. Знам само, че доктора го прегледа във ВТ, но го оперира в Севлиево.

Аз имам въпрос относно детските градини. Подала съм документи в “Ивайло” на Картала и “Слънчев дом”. За първата гарантираха, че ще приемат детето, за втората предполагат, че може и да стане. Въпросът ми е свързан по-скоро със “Ивайло”, някой може ли да изкаже мнение за базата, персонала .. по-близо е до вкъщи, но на никой познат детето не е било там. Единственото мнение, което чух беше от жена на която детето е било в сборна група там лятото и е много недоволна от отношението към самото дете. Било наплашено, държали се лошо и не искало да ходи.
Ако случайно приемат дъщеря ми и в двете ми се иска да чуя повече мнения коя е за предпочитане. От “Слънчев дом” само положителни мнения чух, освен това, че стаите били много малки и децата са на тясно.
В сборните групи по мои наблюдения никой не иска да ходи. На детска градина също, така че мнението на децата не е чак такова мерило Simple Smile
Базата в "Ивайло" според мен не е ок, но аз като цяло съм доволна от престоя на детето ми там. Винаги има драми, когато се касае за децата- къде с учителка, къде с някой родител или друго дете. Директорката ми се стори също доста "разтропана" и организираше разни мероприятия.

# 563
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
В сборна група в градина "Ивайло" и моето дете отказа да ходи. Влизаше с рев (нещо, което никога не е правила, дори и в яслата) и на втория ден прекратихме опитите.
На моя приятелка дъщерята, (изключително комуникативно и усмихнато дете), редовно записана в "Ивайло",  ходеше с огромно нежелание на градина. Доколкото знам, не е имало конкретни проблеми с госпожи или други деца.

# 564
  • В.Търново
  • Мнения: 6 732
Когато нашата градина е почивала лятото децата са ходили в Ивайло.И обратно.По времето на големия и после малкия никога не съм оставала доволна от тази градина.Сега малкия вече е трети клас, може да стоят нещата по друг начин.

# 565
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
ermak. ако е удобно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 566
  • Мнения: 358
Благодаря за мненията, ако има още някой минал през “Ивайло” може да пише.

Jeini, доктора е Иво Найденов, прегледа е бил на стадиона, където е рехабилитацията на горните етажи е кабинета. Самата операция е в Акта Медика в Севлиево. Сестра ми си маха бенки при него пак в клиниката в Севлиево също е много доволна.

# 567
  • Мнения: 5 698
Тук скоро четох за Iclinic и тъй като имаше за какво да се консултирам ходих до там /във връзка с брадавици и липоми/. Та там консултацията ми беше безплатна и в крайна сметка няма да махаме нищо, т.е. не гледат да те оперират на всяка цена. Моя колежка  също ходи там след мен, но с твърдото намерение да си махне липомите. Изключително доволна е - операциите там са с лазер. 20 лева за една брадавица/липом. При повече има отстъпки. В сайта им има повече инфо.

# 568
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте!
Търся координати на добър детски пулмолог в Плевен. Ще съм благодарна на препоръки за такъв!

# 569
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Вики, попитай в плевенската тема също 🙂

Общи условия

Активация на акаунт