В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 833
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 839
Много сме доволни от д-р Николов.Водихме синът ми преди около 6 месеца за преглед и очила. Много е внимателен и любезен, поръчахме и очила при него и станаха след около 10 дни. Каза да отидем пак през пролетната ваканция да проследи как са нещата. Единствено неудобно е, че има постоянно доста хора при него и се наложи да почакаме, но като специалист ми го препоръчаха и смятам, че наистина си разбира от работата. Не се помъчи да ни пробута някакви скъпарски очила, което също ми допадна.

# 541
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Имате ли впечатления от Iclinic ? Специално,  лазерните процедури за премахване на папиломи, кандиломи и пр...

# 542
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Може ли отзиви за фирма за почистване на частни домове или човек? Може и на лични.
Че брат ми ще му е по-лесно да си плати отколкото да се научи сам да си чисти нормално Grinning

# 543
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Може ли отзиви за фирма за почистване на частни домове или човек? Може и на лични.
Че брат ми ще му е по-лесно да си плати отколкото да се научи сам да си чисти нормално Grinning
Аз имам координати на жена, която почиства домове. Ако желаете ще Ви дам тел.

# 544
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 564
Може ли отзиви за фирма за почистване на частни домове или човек? Може и на лични.
Че брат ми ще му е по-лесно да си плати отколкото да се научи сам да си чисти нормално Grinning
Аз имам координати на жена, която почиства домове. Ако желаете ще Ви дам тел.

Моля те, напиши го и на мен, защото останах без помощ в домакинството.

Бисквитка, моя позната си маха и е доволна, а като цяло клиентите ми са очаровани от доктор Георгиев. Познавам го от как беше бебе, но не съм го посещавала.

# 545
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 609
Здравейте и от мен! А аз търся фирма за почистване на прозорци на недостъпни места.

# 546
  • Мнения: 1 117

siska79 , преди време беше коментирала, че си доволна от обучението по английски език на твоите деца. Можеш ли да споделиш къде ходят?
siska79, исках това да те питам. Спомням си, че преди време много беше похвалила някаква школа...

# 547
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте и от мен! А аз търся фирма за почистване на прозорци на недостъпни места.
За прозорци и аз се интересувам, че хич не им се радвам на тях

# 548
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 564
Моите посещават клуб "Рейвън"http://www.ravenclub.bg/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/. Плаша голямата ми дъщеря, че ще я запиша в Британика или някоя друга школа като ме ядоса, и веднага всичко си идва по местата. Същата не можа да си намери място от гордост като я похвалиха за отличния език на Хийтроу.

За прозорци в близките дни ще ви дам номер на фирма, която е на моя позната на съпруга и са ходили в една колежка. Тя е много доволна.

# 549
  • Мнения: 2
Здравейте
Посещавали ли сте iclinic, доволни ли сте? Интересувам се конкретно от лазерната епилация, тъй като и на още едно място има в града, но не съм сигурна къде е по - добре.

# 550
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Малко по-назад питах същото. Има добри мнения, аз поне си записах час, макар и не за епилация.

# 551
  • Мнения: 1 786
Дали може някой да препоръча някое момче с малък багер и камион за почистване на едно парцелче в близко село от храсталаци и строителни отпадъци и изграждане на лек бетонен фундамент. Желая да ми даде ориентировъчна предварителна цена.

# 552
  • Мнения: 1 117

siska79, благодаря, че сподели.  Рейвън е за по - големи деца явно, но звучи като много сериозна школа.

# 553
  • Мнения: 1 780
Търся си китайски гъби и бамбук - от къде мога да купя?

# 554
  • Мнения: 1 786
Здравейте, да знаете някъде в града да продават подложки за бюра. Трябва ми 50/92 см.

Общи условия

Активация на акаунт