В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 699
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11 571
Да си донапиша, че нещо стана.
Моето дете не чуваше по едно време. Редовно чистехме ушите, ама все пак не смееш да бутнеш много навътре.
Лелеее, такова чудо изтече след промивката при лекаря, та наистина- най- добре там.

# 526
  • Мнения: 1 783
Притеснява ме, че съм чувала, че почне ли се с промивките на ушите, постоянно трябвало така да се действа.

# 527
  • Мнения: 1 835
Няма такова нещо, на моя син един път му правиха промивка, точно заради запушено ухо и не чуваше. От ухото излезе такова нещо, нямам думи...От тогава не се е оплаквал, беше преди 3-4 години. Тогава помня взехме спрей от аптеката, една седмица пръскахме и...нищо. Отидохме на УНГ и с промивка се оправи.

# 528
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Притеснява ме, че съм чувала, че почне ли се с промивките на ушите, постоянно трябвало така да се действа.
По принцип се правят промивки, ако наистина има нужда.
Честото чистене на уши с дълбоко бъркане навътре също не е въобще за препоръчване.Тези неща ги знам от доктор УНГ, тъй като сина ми често правеше отити.Той никога не ми е препоръчвал тези спрейове от аптеките за промивки.

# 529
  • Мнения: 14 334
Тя идеята на спрея (по спомен, че беше отдавна) е да замести почистването на ухото с клечка, защото понякога вместо да се почисти се натиква секрета и става проблем. Мъжът ми си пръскаше спрея, с клечка почистваше само външно, без да бърка в ухото.

# 530
  • Мнения: 1 117
 Можете ли да споделите лични впечатления от посещения на вашите деца в  SmartyKids - ментална аритметика?

# 531
  • Мнения: 1 783
На моя приятелка ходи детето. В момента събират и изваждат до 9,но с по 6-7 събираеми. Детето е на 7 години. Каза ми, че модулът, който се кара ще приключи със събиране и изваждане на двуцифрени числа до 99. Детето било доволно, харесвала му математиката, имало интерес. Смятало на ум до 9 с повече събираеми доста бързо. Но най-важното, което сподели е, че явно стимулира интереса към математиката като предмет. Мен ме интересува програмирането на Минд хъб. На някой да му ходи детето?

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 18:13 от silvi_7878

# 532
  • Мнения: 3 020
Моето посещава Mind Hub, но май за втора или трета поредна година ходи, т.е. е по-напред с материала. Ако мога да помогна с нещо, ми пиши.

# 533
  • Мнения: 1 117
 Мind Hub  за деца от коя възрастова група е предназначен? Можеш ли да споделиш впечатленията си?

# 534
  • Мнения: 1 783
https://mindhub.bg/about
Ето линк към възрастовата група. Иначе за другото нямам лична информация. В бъдеще планувам да запиша детето.

# 535
  • Мнения: 790
За MindHub аз чакам да ми потвърдят, че се е събрала група. Вече втора седмица отлагаме старта. Звучи ми добре, но да видим дали ще тръгне.

# 536
  • Мнения: 6 567
Някой ходил ли е на боуен терапия? Отзиви?

# 537
  • Мнения: 1 117

siska79 , преди време беше коментирала, че си доволна от обучението по английски език на твоите деца. Можеш ли да споделиш къде ходят?

# 538
  • Мнения: 11 571
За MindHub аз чакам да ми потвърдят, че се е събрала група. Вече втора седмица отлагаме старта. Звучи ми добре, но да видим дали ще тръгне.
Хм, снощи споменах на бившия, и каза, че когато е бил питал са казали, че няма места. Детето е на 8, ако има значение.

# 539
  • Мнения: 541
Моля, споделете мнение за д-р Емил Николов - Униклиник

Общи условия

Активация на акаунт