В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 955
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Пред двамата предпочитам д-р Белчилов Ако сте му звъняли през почивните дни е нормално да не се свържете.

# 586
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Белчилов е много добър специалист, почти колкото баща му, Бог да го прости!
Само, че за дете, зависи колко е голямо. В общи линии, предпочита да не работи с малки деца

# 587
  • Мнения: 187
За 5г дете става въпрос,днес също звънях.

# 588
  • Мнения: 1 008
Какво ви е мнението за Нappy photo?

# 589
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Белчилов е много добър специалист, почти колкото баща му, Бог да го прости!
Само, че за дете, зависи колко е голямо. В общи линии, предпочита да не работи с малки деца
Това не е вярно.Моя син си го преглежда от 3 годишен.Винаги се е отнасял много добре с него, понякога закачливо.Всеки път пред кабинета му са чакали малки деца.
Sun_ladyyy, на кой номер звъните?

# 590
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте някой да знае някъде в града да има 4-та книжка от поредицата "Златни книжки",че пропуснах да я купя за детето.
Не съм виждала, но след 15ти април казват , че пак ще има тиражи от всички досега

# 591
  • Мнения: 65
Здравейте,знаете ли кога излиза класирането на деца в детските ясли?

# 592
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Мисля че в началото на юни месец

# 593
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Приемам препоръки за майстор, който трябва да шпаклова две стени и да боядиса 1 стая Simple Smile

# 594
  • велико търново
  • Мнения: 588
Какво ви е мнението за Нappy photo?
Много години наред снимам дъщерите си там.Доволна съм от качеството на снимките.

# 595
  • Мнения: 2 185
Здравейте някой да знае някъде в града да има 4-та книжка от поредицата "Златни книжки",че пропуснах да я купя за детето.

Ако е за Бамби на нонстопа до кафе Елена я има.

# 596
  • Мнения: 647
Здравейте,знаете ли кога излиза класирането на деца в детските ясли?
На 1ви Юни. Поне на мен тогава ми казаха,да ида до яслата и да видя.

# 597
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Мнение за д-р Мартин Добрев и Боуен терапия при бебе с колики?

# 598
  • Мнения: 1 117
Здравейте някой да знае някъде в града да има 4-та книжка от поредицата "Златни книжки",че пропуснах да я купя за детето.

Ако е за Бамби на нонстопа до кафе Елена я има.
Може ли линк към поредицата?

# 599
  • Мнения: 1 167
Приемам препоръки за майстор, който трябва да шпаклова две стени и да боядиса 1 стая Simple Smile
Който и да наемеш задължително му стой на главата, че аз наех един и на доверие му оставих ключовете да си работи на спокойствие. Само половината стена ми беше шпакловал и направил в представителен вид, па взе пари като за цяла Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт