Онлайн супермаркети

  • 11 652
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Здравейте,

Моля да споделите хранителни магазини, от които поръчвате онлайн. Досега поръчвах от ebag, макар че не винаги предлагаха асортимента, който търся. Сега са стартирали собствен склад (спират работа с Фантастико) и асортиментът допълнително намаля. Търся някаква алтернатива с добър избор и цени, като в магазините. По принцип най-много харесвам продуктите на Била и ако някой онлайн магазин зарежда оттам ще е супер.

ПП. Не намерих такава тема, но ако все пак има моля да се изтрие тази.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 639
Мисля, че имаше подобна тема, поне си спомням, че съм писала Smile
Ние пазаруваме от ебаг. И аз наскоро разглеждах други сайтове, с идеята да ги пробваме. Но надценката е по-голяма , не ми допада и какви количества е нужно да поръчам от някои неща. Например при месата. Нямам толкова място във фризера Laughing  Та засега оставаме към ебаг, като последните седмици взимаме месо от други места.
Уж писаха, че щели да увеличат асортимента. Мен ме ядоса и липсата на риба.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 08:48 от Дези.

# 2
  • София
  • Мнения: 22 944
Не сме поръчвали скоро от ебаг, не знаех за тази промяна. Но общо взето и преди ми се е случвало много често да няма риба или месо ( не като цяло, а това, което на мен ми трябва) и почти всеки път са ми звънели/ писали, че липсва нещо. Сега сигурно ще е още по-зле.
Нещо ми се върти, че съм разглеждала сайт супермаг или нещо подобно, но както са написали преди мен не ме устройваха определените количества месо примерно.

# 3
  • Мнения: 5
Информация за отделянето на eBag от Фантастико: https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2018/08/17/3296544_ebag_sam_sred_verigi/

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Много интересна информация, благодаря!
Дано успеят да оправят асортимента, така и не мога да открия конкуренция.
Не знам защо бг веригите не продават оналйн.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 983
Аз не намирам липсващи артикули в ebag.bg, доволна съм. Пазарувам и от Supermag.bg понякога, доволна съм и от тях.

# 6
  • Мнения: 32
Аз пазарувам от randi.bg. Доволна съм. Един, два пъти съм пазарувала и от Супермаг, но някак не ми допадат. А и цените в ранди са доста по-ниски.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 983
Вчера поръчах от Supermag, имат експресна поръчка за след 2 часа. Освен това момчето търпеливо отметна всичко от списъка.
Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 14
Здравейте! А някой да знае онлайн супермаркет, който доставя за цялата страна продуктите независимо какви са ?

# 9
  • Мнения: 1 119
няма свободен времеви интервал, в който да дойде поръчката и следователно не можеш да поръчаш

# 10
  • Мнения: 1 457
Здравейте! А някой да знае онлайн супермаркет, който доставя за цялата страна продуктите независимо какви са ?

Не, няма такъв.

# 11
  • Мнения: 4 611
Плодовете и зеленчуците пресни ли са и имали ли сте проблеми с развалени храни или такива с изтекъл срок на годност?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Доста отдавна съм пуснала темата, затова да отговоря и допълня:
ebag.bg - подобриха се много, разшириха асортимента, продължавам да поръчвам и съм доволна. Нищо развалено не са ми донесли, а и да има - клиентското им обслужване е супер, сигурна съм, че веднага ще реагират.
Покрай кризата открих и други магазини:
Фантастико вече доставят през Food panda.
За района на Варна, Търговище и Шумен - препоръчвам ето този супермаркет с безплатна доставка - https://bulmag.org/

# 13
  • Мнения: 697
Аз вече няколко пъти поръчвам от https://shop.gladen.bg/ и засега не съм имала никакви проблеми с доставката и качеството.

# 14
  • Мнения: 1 457
Вече и Кауфланд доставят чрез Food panda, ограничен е асортимента но върши работа за основни продукти..

# 15
  • Мнения: 745
От Randi.bg поръчвам също и от Т -маркет онлайн, доволна съм.Фантастико също доставят чрез foodpanda. E-bag нещо се увлякоха с цените.

# 16
  • Мнения: 559
Аз вече няколко пъти поръчвам от https://shop.gladen.bg/ и засега не съм имала никакви проблеми с доставката и качеството.

Аз също ги ползвам тях. Доволна съм. Препоръчвам.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
А каква им е надценката спрямо цените в магазина? Те зареждат от Хит нали?

# 18
  • Мнения: 559
Smiley
А каква им е надценката спрямо цените в магазина? Те зареждат от Хит нали?

Надценка мисля че нямат, поне от нещата които аз пазарувам, не ми е правило впечатление да има. Зареждат от Хит - да, което е хубавото, защото стоките са немски. Smiley

# 19
  • София
  • Мнения: 979
А каква им е надценката спрямо цените в магазина? Те зареждат от Хит нали?

Има надценка, но не е много голяма

# 20
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Аз съм супер доволна от ебаг- поръчвам от години от тях, още много преди епидемията да избухне.  Промяна в цените не виждам , колкото давам в била , толкова и в ебаг.  Напоследък много често няма нектарини и така исках от там да взема, но все са с изчерпана наличност.  другите неща обаче са супер, маслини винаги взимам насипни без костилка, месото също винаги е прясно и в годност, бананите са хубави, домати и краставици. Доставчиците винаги са супер мили, възпитани и изпълнителни и винаги искат да помогнат с торбите, ако сляза долу да им отворя.
 Изобщо  много съм доволна и не бих посегнала към друг он лайн вариант за пазаруване.

# 21
  • Мнения: 12
Аз съм супер доволен от EBAG. Не съм забелязал да са вдигнали цените значително в сравнение с останалите магазини. Дори напротив - за някои продукти които пазаруваме с приятелката ми, са по—ниски. Ползваме ги вече година. Имат много добър подбор както на масови продукти така и на фермерски. Особено високо качество в плодове и зеленчуци. Случвало се е да има някой друг продукт с лошо качество, но за толкова време мисля че се беше случило само 2 пъти. Веднага ни възстановиха сумата. Супер точни са в доставката. Компенсират разлики в грамажа до стотинка! Ползват хартиени пликове, което е супер.
Много възпитани и усмихнати доставчици. Винаги носят покупките ми до врата. Никога не са ни карали да слизаме до входната вата. До колоото знам бусовете им имат и хладилници в твх.Съпорта им е много на ниво. Всеки четвъртък имат нови промоции и честно казано всеки пър имат страшно добри попадения. Понякога забелязвам че дори по-малко харча за покупки при тях отколкото ако съм в кауфланд или фантастико.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Да, клиентското обслужване на ebag е по шаблон, останалите трябва да се учат. След всяка поръчка изпращат анкета, на всеки мейл, по каквато и да е тема, ми отговарят в рамките на деня и действително имат добри промоции напоследък, аз днес ъщо получих поръчка. А и много разшириха асортимента с по-нестандартни неща, което ми харесва.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 58
Аз видях за Варна, че Паркмарт вече имат онлайн супермаркет и много се изкефих. Откога чакам да ни застигне цивилизацията! Laughing  Тия дни ще ги пробвам, но на пръв поглед имаше доста голям избор, а не 500 продукта като Кауфланд. То те са си и съвсем друг клас супермаркет, де.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
За Варна и тези доставят
bulmag.org

# 25
  • София
  • Мнения: 4
А каква им е надценката спрямо цените в магазина? Те зареждат от Хит нали?
    И ХИТ и shop.gladen са собственост на  ТИМ

# 26
  • Мнения: 481
И от мен един глас за shop.gladen.bg, продуктите са супер, има промоции, не съм забелязала надценки. Предпочитам пред ебаг/Фантастико, защото хем е по-евтино, хем има и домашни потреби...

# 27
  • София
  • Мнения: 22 944
Да ви споделя моят лош опит от днес. Вчера направих поръчка от Т маркет за доставка днес между 17.00 и 19.00. В 16:04 получавам имейл, че поръчката ми е отказана без да пише защо, никой не ми е звънял и не се е свързвал с мен. Телефонът им дава непрекъснато свободно и никой не вдига!

# 28
  • София
  • Мнения: 8 639
Последните месеци правя поръчки от ебаг и delivme. Седмичен пазар от двата сайта. В ебаг просто доста неща са с надценка и тях взимам от delivme, но пък не мога да се откажа от био продуктите на оферта Simple Smile Затова правя разни съчетания.

# 29
  • Мнения: 2 166
Колко е доставката от тези магазини?

# 30
  • София
  • Мнения: 749
Аз бих препоръчала гастроном.бг, нови са и много се стараят, a дo 15.03. имат -10%, ако платиш с карта на ПИБ.

# 31
  • Мнения: 32
Добър ден на всички,
z organica ми хареса, защото има фермерски продукти, но няма дата на трайност.
А те в определен час ли доставят, като е bag (в рамките на един час) ?
Не мога да намеря сайт с повече фермерски продукти, като тези които предлагат пред Министерството на
Земеделието.
Ако някой знае такъв сайт, бих била благодарна за идеята.

Поздрави!

# 32
  • Мнения: 36
Аз пазарувам от https://www.supermag.bg/
Харесва ми, че се трупат точки с всеки купен продукт и после точките можеш да си ги размениш за хранителни продукти.
Доставят супер бързо и шофьорите никога не са киселели като някои други доста рекламирани онлайн супери.
Поръчвам за село, като баба и дядо са там. Доставят в цяла България, но без продукти за хладилен транспорт.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 639
Ние преди няколко месеца спряхме да ползваме delivme. Отказа ме липсата на безплатна доставка и абсурдната такса промоции. Купуваш неща, които са намалени и после ти изчисляват такса, че са ти обработили тези стоки ?! Смятат ти примерно, че си спестил 18лв от намалени продукти и после ти слагат 7лв такса обработка на промоции.
От тогава поръчваме от gladen.bg, което е на Хит и съчетаваме понякога с ebag с някои продукти, които ги има само там.
Доволна съм от gladen.bg , за момента не се сещам за техен минус, освен липсата на някои марки био продукти.

# 34
  • Мнения: 1 457
Delivme с тази политика за доставка и такси няма да се задържат дълго..
Ние ползваме ebag - бърза доставка, обикновено има възможност до 3-4 часа след поръчката да бъде доставена, голям асортимент, има и готвени неща, любезни куриери, които качват торбите до входната врата.. Имат и абонамент за безплатна доставка, който пускат на промоция от време на време, скоро го купих и за 30 лв имам безплатна доставка за поръчки над 30 лв за 6 месеца. Цените са малко по-високи от тези в Билла например, но пък се пести време, не висиш по опашки и не мъкнеш торби Simple Smile

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Да дам негативен отзив за пазаруване от Кауфланд през Glovo.
Половината (и то тези, които ми трябваха) продукти се оказаха неналични. Точно базовите. На практика никога не знаеш какво ще ти донесат.
Продължавам с пазаруването от ebag, все така доволна, постоянно добавят нови продукти, любезни, винаги обръщат внимание на оплакване. Топ-услуга.
Какво ще кажете за -spam046- и kolichka.bg?

# 36
  • Мнения: 6
Искам да споделя какво ми се случи с т маркет он лайн. Донесоха ми непълна поръчката, като заплатих за всички продукти. Даденият телефон на магазина не отговаря. Към кого мога да се обърна?

# 37
  • София
  • Мнения: 203
Искам да споделя какво ми се случи с т маркет он лайн. Донесоха ми непълна поръчката, като заплатих за всички продукти. Даденият телефон на магазина не отговаря. Към кого мога да се обърна?

Аз имах такъв случай и писах на мейл, но нямаше реакция до дни. След три дни писах във фейсбук и о, чудо, на следващия ден ми донесоха липсващите неща.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 639
Случвало ми се е с ebag, delivme, gladen.bg.
Мисля, че два си вдигнаха телефоните, веднъж трябваше да пиша по мейл и ми дадоха ваучер за сумата.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
В ебаг отговарят светкавично на мейли и дори да е имало проблем - до час е решен. Аз затова ги предпочитам, топ обслужване.

Общи условия

Активация на акаунт