Онлайн супермаркети

  • 11 649
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 749
Аз бих препоръчала гастроном.бг, нови са и много се стараят, a дo 15.03. имат -10%, ако платиш с карта на ПИБ.

# 31
  • Мнения: 32
Добър ден на всички,
z organica ми хареса, защото има фермерски продукти, но няма дата на трайност.
А те в определен час ли доставят, като е bag (в рамките на един час) ?
Не мога да намеря сайт с повече фермерски продукти, като тези които предлагат пред Министерството на
Земеделието.
Ако някой знае такъв сайт, бих била благодарна за идеята.

Поздрави!

# 32
  • Мнения: 36
Аз пазарувам от https://www.supermag.bg/
Харесва ми, че се трупат точки с всеки купен продукт и после точките можеш да си ги размениш за хранителни продукти.
Доставят супер бързо и шофьорите никога не са киселели като някои други доста рекламирани онлайн супери.
Поръчвам за село, като баба и дядо са там. Доставят в цяла България, но без продукти за хладилен транспорт.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 639
Ние преди няколко месеца спряхме да ползваме delivme. Отказа ме липсата на безплатна доставка и абсурдната такса промоции. Купуваш неща, които са намалени и после ти изчисляват такса, че са ти обработили тези стоки ?! Смятат ти примерно, че си спестил 18лв от намалени продукти и после ти слагат 7лв такса обработка на промоции.
От тогава поръчваме от gladen.bg, което е на Хит и съчетаваме понякога с ebag с някои продукти, които ги има само там.
Доволна съм от gladen.bg , за момента не се сещам за техен минус, освен липсата на някои марки био продукти.

# 34
  • Мнения: 1 457
Delivme с тази политика за доставка и такси няма да се задържат дълго..
Ние ползваме ebag - бърза доставка, обикновено има възможност до 3-4 часа след поръчката да бъде доставена, голям асортимент, има и готвени неща, любезни куриери, които качват торбите до входната врата.. Имат и абонамент за безплатна доставка, който пускат на промоция от време на време, скоро го купих и за 30 лв имам безплатна доставка за поръчки над 30 лв за 6 месеца. Цените са малко по-високи от тези в Билла например, но пък се пести време, не висиш по опашки и не мъкнеш торби Simple Smile

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Да дам негативен отзив за пазаруване от Кауфланд през Glovo.
Половината (и то тези, които ми трябваха) продукти се оказаха неналични. Точно базовите. На практика никога не знаеш какво ще ти донесат.
Продължавам с пазаруването от ebag, все така доволна, постоянно добавят нови продукти, любезни, винаги обръщат внимание на оплакване. Топ-услуга.
Какво ще кажете за -spam046- и kolichka.bg?

# 36
  • Мнения: 6
Искам да споделя какво ми се случи с т маркет он лайн. Донесоха ми непълна поръчката, като заплатих за всички продукти. Даденият телефон на магазина не отговаря. Към кого мога да се обърна?

# 37
  • София
  • Мнения: 203
Искам да споделя какво ми се случи с т маркет он лайн. Донесоха ми непълна поръчката, като заплатих за всички продукти. Даденият телефон на магазина не отговаря. Към кого мога да се обърна?

Аз имах такъв случай и писах на мейл, но нямаше реакция до дни. След три дни писах във фейсбук и о, чудо, на следващия ден ми донесоха липсващите неща.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 639
Случвало ми се е с ebag, delivme, gladen.bg.
Мисля, че два си вдигнаха телефоните, веднъж трябваше да пиша по мейл и ми дадоха ваучер за сумата.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
В ебаг отговарят светкавично на мейли и дори да е имало проблем - до час е решен. Аз затова ги предпочитам, топ обслужване.

Общи условия

Активация на акаунт