Спам тема (за мусаката, планетите и още нещо) от 18.08. до когато.

  • 21 854
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 297
Как знам кога да дойда. Троянската сливова-голяма работа.
Потвърждавам Sunglasses
Почвай салатката и да сядаме.

# 211
  • Мнения: 11 505
Наблюдателна съм аз Laughing

# 212
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Как знам кога да дойда. Троянската сливова-голяма работа.
Потвърждавам Sunglasses
Почвай салатката и да сядаме.
Кобрето още ли не е сготвила? Grinning

# 213
  • София
  • Мнения: 6 308
Кика, их, как нЪ усети. На ушенце си клюкарим. Simple Smile

То дръвцето всеки може да го гризне. Ама старите кучета са усвоили всички Фатки - да вървят по ръба на правилата, хем хапят, хем не нарушават реда Wink. Та затова рядко някое от тях го пращат да бере банани, трябва мнооого да е сгазил лука.

Ясно де. Ма все пак не смятам, че е невъзможно. Еле па ако "почиваш" на тва че си стар и си едва ли не недосегаем. Тука ми е гот да си плямпаме глупости, ма понякога скивам разни самозабравили се.../тиииит/ дет лежат баш на таз кълка. Ма кълват на гола кука. Не е рекъл некой, не ги е вбесил с 5 поста.Stuck Out Tongue

Кика, не шепнем, ма да не "тежи' на темата. Simple Smile

# 214
  • Мнения: 5 215
Може да са се обабили вече и да са мигрирали към бг-баба.ком.

Скрит текст:
Първата ми регистрация е от 05.2007 Crazy

Освен диета ше почвам и гимнастика малко
Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 11 505
А, не ме мислете менИ.... кат съм отпуска нищо не ми тежи (опа... на темата да не тежало), а кат видя скрит текст се вълнувам, че нещо мноо тайно ще видя JoyJoyJoy

# 216
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моята регистрация е от паметната дата 10 ноември, но 2007. Боже, почнала съм да пиша от 8 годишна Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 11 505
ЧуФствам се мноо аут ъф дъ лууп с моята смотана регистрация от 2018

# 218
  • София
  • Мнения: 6 308
Вампири! Joy

# 219
  • Мнения: 5 215
видя скрит текст се вълнувам, че нещо мноо тайно ще видя
Точно! Съспенс и накрая нъцки Crossing Arms

# 220
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Скрит текст:
Кико, тогава да продължаваме със скритите текстове, да ти подпалваме любопитството Wink

Аз случайно попаднах във форума, търсейки инфо. Почнах да чета и когато исках да питам за повече подробности, тогава се регистрирах. Неведнъж съм казвала, че ако тогава не бях попаднала на точните хора, нямаше и да помириша бг мамма. Много ми помогнаха. Постепенно контактите ни се преместиха и в реалния живот, стигна се до срещи. Сега с повечето поддържаме връзка чрез фейсбук. Имаше няколко години, когато изобщо не се и сещах за форума, но откакто дойдохме тук, прописах отново.



# 221
  • София
  • Мнения: 6 308
Неска ден за откровения, а. Stuck Out Tongue
И аз така. Четох, търсих, питах, па се регнах. Яна, ти се пак си жена, а аз имах доста интересни ситуации. Laughing
После, едно къмто 2 години рендосвах дЪски яко и зачезнах. И от началото на таз година пак кацнах. Smiley

# 222
  • Мнения: 15 619
TrollfaceJoyGrinningПо регистрация съм баба на темата. 2006  Heart Eyes
От некви мои глупости ръководството реши да ни отпусне спам....

# 223
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Ъхъ... баба... Дядо си нямаме, затова теб  ще си те къткаме Simple Smile.  То все трябва да има доайен, да дава насоки и тон за песен.

# 224
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Да ви покажа най-най-важния аксесоар за фиестата:

Общи условия

Активация на акаунт