Спам тема (за мусаката, планетите и още нещо) от 18.08. до когато.

  • 21 879
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Май дедовците от форума все налапваха БАНана Joy

# 226
  • София
  • Мнения: 6 309
Май дедовците от форума все налапваха БАНана Joy
И аз съм дедо. Може и да съм на път да апна банана. Споря с богопомазани чат-пат. Stuck Out Tongue

# 227
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Хм, така на голи приказки не вЕрваме. Дай актуално фото, да преценим дЕдо ли си, или не Wink.

# 228
  • Мнения: 9 572
Хм, така на голи приказки не вЕрваме. Дай актуално фото, да преценим дЕдо ли си, или не Wink.
Само менти и той Simple Smile Онзи, давай бързо фото, ЕГН- всичко Laughing Ние ще преценим дядо ли си.

# 229
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
И като стана дума за дедовци... Кажи-речи всички роднински звания ги има. Има бг татко, има бг дядо, в клюкарника миналия ден видях и бг леля. Simple Smile

# 230
  • София
  • Мнения: 6 309
Аман от вас бре. Дай, та дай. А вие кво давате? Joy

Скрит текст:

# 231
  • Мнения: 15 619
Е, мусака. То се знай.  Grinning
Айде.  Лека! И умната! Че сабале на тръстиката.

# 232
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Снимката е в стил "И ловец, съм, и рибар съм, и 5 бизнеса въртя" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 233
  • Мнения: 5 215
далече си от дедо Wink

нито ракия, нито бира може да ме изкуши. наздраве от мен с винце newsm24

# 234
  • Мнения: 1 121
Бе аз пияч и ядач голям не съм, ама леле, как ме ударихте по най-милото с тая троянска сливова, леле-е-е!
Приготвил съм се кърваво писмо да пиша на шефа на ликър-сторовете, само един турчин ми липсва. За мастилото Simple Smile
Кви ли не чешки, сръбски има, троянска няма !  Срамота !
Дали пък направо до турския султан да не пиша? По-подходящ адресат  ще е за стиловите ми формулировки.


======================================================

Барелинке, събуди ли се вече? И за теб съм помислил. Аз за ракията само си мечтая, иначе специално заради теб тествам съвместимостта на ей това:


расло ей тука:


с един стек, сос Червена Пръчка.
До тук теста върви прилично, за крайни резултати ще ви държа в течение кат напредне теста. Във всеки случай щерката (наборка на Джулайката, май, май Wink ) одобрява.

# 235
  • Мнения: 6 400
...
На мен като ми домилее за моренце и улазям в банята. Чип, чип. Само пясък няма и сол.
Сол можеш да си вземеш. Аз щото съм го правила, кат ми е интересно с опитите. Joy
Опит исках да описваш, Луне. И най-вече как се издържа съвсем на глад. Grinning Ама още не съм ви дочела, мож и да си писала.
И ДУ! И една смешка от фейса:

# 236
  • Мнения: 10 731
Една си пИче кълки на плажа,
друга вино си сипва бърже,
трета по баирите търчи рано,
друга под климатика на хладно се пържи ...

Как, как да не сложа корковта шапка и да не ви поканя на плантацията, как ????
Айде хубав и лек ден и умната Wink

# 237
  • Мнения: 15 619
ДУ и хубавата!  Grinning

# 238
  • София
  • Мнения: 6 309
Дубрутру.


Снимката е в стил "И ловец, съм, и рибар съм, и 5 бизнеса въртя" Stuck Out Tongue Winking Eye
Абе, ни съм ловец, ни съм рибар, а   бизнесите не са 5. Напрао.........Laughing

# 239
  • Мнения: 6 400
...
Как, как да не сложа корковта шапка и да не ви поканя на плантацията, как ????
Айде хубав и лек ден и умната Wink
Начи, тва се бях сетила един ден: тръстика, значи требе вода и слънце, значи там ще да е хубаво. Извод: вземи ни Лане, на тръстиката, пък може и да ти поработим.
Скрит текст:
Усобино фчера, имах толкоз енергия, че с удоволствие бих покопала(докат не ми стане мнооо жега, де). Ааа, и напръскана със спрей срещу комари, щот мнооо ме хапят гадините! Grinning
Баси, Лиъм е писал в 4.30 през нощта ли, сутринта ли ... тва много работи по тоз текст човекът. Ммм, тва е, вдъхновението като дойде не чака. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт