Спам тема (за мусаката, планетите и още нещо) от 18.08. до когато.

  • 21 900
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 889
Във всеки случай щерката (наборка на Джулайката, май, май Wink ) одобрява.
Аз се бъзиках, че през 2007ма, когато съм прописала във форума, съм била на 8г Joy

# 241
# 242
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Добро утро!


Някои в 4,30 стават, други тепърва към леглото се отправяхме Wink

# 243
  • Мнения: 1 121
Както аз не съм разбрал, че Джулайката не е на 19 ( а вече на 21 Wink ), така Ина не е загряла, че съм писал не в 4 и половина, а в 8 и половина ракиено време Simple Smile
Ха добр'утро и от мен, кафе не пия, ма почвам с първата молитва. Лозето не чака...

# 244
  • Мнения: 15 619
Айде. Още шавам, 'ма ми отиде режима на кино. Рождени дни, мезета, ментичка, лед.... другия път, на никого нищо не казвам.

# 245
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Лиъме, друг път се обозначавай кога и какво. За да няма неразбрали. В спама май само ти и аз сме в различни часови зони от останалите, ама при мен не е толкова голяма разликата.

Луне, ти ли порасна? Ако е бил твоят ден - здрава да си!

# 246
  • Мнения: 15 619
Янче, аз всеки ден пораствам, ама не беше моят. Колежки. Много лъвове  колеги и колежки имам.

# 247
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Еее, хубави поводи сте имали. Това е по-важното.
Още ми е едно такова, никакво. Явно кафето не е почнало да действа. А съм си измислила един куп задачи за деня. Ама ще успея, то нощта тепърва предстои Wink
Племенникът ни е на гости, та има с кого да скитам. Не че сама не го правя, ама друго си е да има още един на твоя акъл, нали? Simple Smile  Миналият ден с него сме били изминали 18 хиляди крачки (приблизително 14 км). Поне така му е отчело приложението. Интересно му е на детето, нали навсякъде има по нещо за гледане.

# 248
  • Мнения: 1 121
Лиъме, друг път се обозначавай кога и какво. За да няма неразбрали. В спама май само ти и аз сме в различни часови зони от останалите, ама при мен не е толкова голяма разликата.

Луне, ти ли порасна? Ако е бил твоят ден - здрава да си!

Янче, мене отдавна са ме обозначили. Който трябва. С обица на ухото.
Добре, че поне другата халка (от верига) успях да откача, но робския белег си седи  Simple Smile
========
За астрологическите дзверове не се произнасям, щот не съм компетентен, но си мисля, че сезона на раждане има най-голямо значение. Зимните бебета сме мноо държеливи. На студ, па и на друг тормоз.

# 249
  • Мнения: 15 619
Тая жега ме довършва. Искам да се потопя във вода до върха на последния си косъм.  Scream

# 250
  • Варна
  • Мнения: 36 756
Споко. Нещо за някакъв циклон бръщолевят и още другата седмица щели да паднат малко температурите. И казаха още квото ще правим на топло да го правим до 12.09. После вече нямало да е топло.

# 251
  • Мнения: 10 786
Като няма да е топло, винаги съм готов да се наместя до готино женско дупе да се стопля ! Обаче днес в тази жега ... баси, това не е работа !

# 252
  • София
  • Мнения: 6 309
ама при мен не е толкова голяма разликата.


Не е , ами. Колко? 2 часа? И викаш добро утро, по обед. Жив мързел си е тва. Joy

# 253
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Янче, мене отдавна са ме обозначили. Който трябва. С обица на ухото.
Добре, че поне другата халка (от верига) успях да откача, но робския белег си седи  Simple Smile
========
За астрологическите дзверове не се произнасям, щот не съм компетентен, но си мисля, че сезона на раждане има най-голямо значение. Зимните бебета сме мноо държеливи. На студ, па и на друг тормоз.
Еее, чак пък толкова ли са ти изпили силиците и са ти взели страха.  Simple Smile.

За зимните бебета - съгласна съм с написаното.

Не е , ами. Колко? 2 часа? И викаш добро утро, по обед. Жив мързел си е тва. Joy
1 час назад от бг време.  Ммм, черна завист ли усещам? Simple Smile  Нали знаеш - кой как си го направи

# 254
  • Мнения: 15 619
Споко. Нещо за някакъв циклон бръщолевят и още другата седмица щели да паднат малко температурите. И казаха още квото ще правим на топло да го правим до 12.09. После вече нямало да е топло.
И к`во ся. От пръхтене на зъзнене ще минаваме. Laughing

Янче, не го слушай Лиъма. Кален трябва да е. От една халка чак толкоз да е стресиран, не вярвам хич. Или е стрелец, па може и козирог... Хем на едното го докарва, хем на другото.

Общи условия

Активация на акаунт