Спам тема (за мусаката, планетите и още нещо) от 18.08. до когато.

  • 21 958
  • 751
  •   1
Отговори
# 255
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
И к`во ся. От пръхтене на зъзнене ще минаваме. Laughing

Янче, не го слушай Лиъма. Кален трябва да е. От една халка чак толкоз да е стресиран, не вярвам хич. Или е стрелец, па може и козирог... Хем на едното го докарва, хем на другото.
Бе, знам ли го колко е кален. Миналият път подскочи, като го набедиха за женомразец Wink.

Я, Лан как добре се е ориентирал - кат` заФане студ, ще търси топло женско дупИ. Simple Smile

От вчера попадам на интересни мнения, на стари години трябва да ревизирам познанията си за човешката анатомия. Ма то тъй е - совите не са това, което бяха. Smile

# 256
  • Мнения: 15 619
Къде са тез` интересни мнения? Давай ги насам, да се ревизираме и ние.
Моите колежки се притесниха, че след три-дневен глад съм минала директно на пастърма, щяло да ми стане лошо. Grin  Joy    Майтапчийки!

# 257
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Къв циклон, кво захлаждане?! Тъкмо мислих да изкарам едно поправително късо моренце

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 18:03 от Джулая

# 258
  • София
  • Мнения: 6 314
И аз. Края на таз седмица, ем.
Ма викат, че на югоизток, щело да е ток. Simple Smile

# 259
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Аз края на следващата седмица. Дано шиб@ния вятър е намалял.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 19:10 от Джулая

# 260
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Къде са тез` интересни мнения? Давай ги насам, да се ревизираме и ние.
Ей тая цялата тема е... То правопис, то отношение... Чудех се дали да не я цитирам в смешките.
http://www.bg-mamma.com/?topic=1057793
Все си мислех, че матката е в корема, ама сега се оказва в стомаха. По мое време не беше така Wink

А и в близко бъдеще и мъжете щели да бременеят:
Цитат
Както казах 5 пъти драма нямам - интересува ме закона. Добре е да се знае как трябва да процедира жена, която иска да бъде майка ама не може да намери подходящ мъж. А мъжете няма кво да се чувстват ощетени - работи се по въпроса да почнат да раждат и те така че ще са съвсем равноправни. Дори чакам с нетърпение  да ги видя как ще се справят. А до тогава ще си правят законите така, че да си осигуряват деца.
Това е от авторката на темата за осеменителя.

А в последните две страници от общата тема в СО са подхванали интересна дискусия.


Температурите при нас са 25-32 градуса, не се оплаквам.

# 261
  • Мнения: 15 619
ААаа, семенната тема. Grinning  Попрехвърлих, попрехвърлих, отказах се да пиша, щото някой щеше да се обиди.
Явно трябва по-задълбочено да чета и записки да си водя.  Grin

То, принципно, като се замисля, само ушите не сме си обсъждали в тоя форум, макар че може и да тъна в неведение.
 

# 262
  • Мнения: 9 579
Аз пък загледах една за наскоро родила жена без желание за секс. Та там вече я съветват да спи с него, нищо, че е уморена и няма желание, за да не ѝ изневери скъпия ooooh!
Много ме "кефят" в тоя форум как раздават всякакви съвети на килограм. Най-смешни са ми такива, които себе си не могат да оправят, но се троскат на другите и дават акъли.
Скрит текст:
В рамките на два дни съм прочитала мненията на един и същ потребител в различни теми. На единия ден реве и се оплаква от даден проблем, всички го успокояват, че има решение и му го казват. На следващия ден друг пита съвсем културно по същия казус( в друга тема) и първия високомерно му отговаря, ама как можело да не знае, срамота Crazy (за същото нещо, за което довчера  и хабер си е нямал и е мрънкал напоително Joy

# 263
  • Мнения: 15 619
Осем, тука гъмжи от сексуално неутолими акули. Раждат и подпукват милото още на свиждането.  Освен това всички сме професори по всичко. Секс, брак, медицина, право, философия, журналистика, пак секс, имоти, манджи, взаимоотношения, абе секса казах ли го... Joy Това е, признавам си, най-акълния форум всред българските. Свиквай де!  Joy И си води записки!  Grin
Най-много се хиля, като прочета "всички са тъй", "всички са инак". Няма тън мън. Мислителят е решил.

# 264
  • Мнения: 9 579
Аз днес пак съм философ, че жертвата на сексуалния ми апетит е в командировка.  Laughing
Относно "всички са тъй", в нашата тема поне се разбра, че всички сме простаци CrazyКойто влезе да се чувства предупреден, най-отгоре е боднато в анкетата Mr. Green

Скрит текст:
Луне, ама смешно си е като четеш един и същ човек от двете позиции на даден казус в рамките на 2-3 дни, не години. Единия ден се оревава и хабер си няма , на другия вече много знаещ размахва пръст, на хората със същия проблем. Whistling

# 265
  • Мнения: 15 619
Надушвам черна завист аз към умствения напредък и помъдряването на другите жени.   Joy 
Тая тема за секса я четох. Видях им коментарите. Направо си ги представям. Да не им изневерели.. /няма такъв умрял емот/

# 266
  • Мнения: 10 917
Ай ся на морето вятъра ви бил проблем ! Не стига, че ви духа, ами имате и прИтенции ! Ай молА ви са ! ПослИ ша ривете,що не ви било духало ...

# 267
  • Мнения: 15 619
Друго си е да духа. Да.
Скрит текст:
И по-бързо изсъхваш. Кат прани гащи на слънце и вятър.
Grinning

# 268
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Ай ся на морето вятъра ви бил проблем ! Не стига, че ви духа, ами имате и прИтенции ! Ай молА ви са ! ПослИ ша ривете,що не ви било духало ...
Ако може да не ми издухва и малкото мозък. Само така леко да го проветрява. Кво е тва лято?! Идеш за здраве, да се лекуваш, да укрепнеш - върнеш се намръзнал и със запушен нос. Rolling Eyes

Освен това всички сме професори по всичко.
Аз разбирам само от котенца Joy Както искате - така го разбирайте Stuck Out Tongue Winking Eye

# 269
  • Мнения: 1 297
Да се направя на дърт котак ли. Все влизам, когато трябва. Снощи на сливовата, днес на духането. Мяу.

Общи условия

Активация на акаунт