♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 72

  • 73 329
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 540
 Hug Hug

Елчин в медиите, за сега само толкова  Whistling

https://vk.com/video-168745886_456239144?list=28244d9ef708abeaa1 … l-168745886_11325

# 706
  • Мнения: 1 097

За какво ли става дума, за добро или нещо са я заяли. Струва ми се, че и при комшиите, като навсякъде важи поговорката "Не искам на мене да ми е добре,а на Вуте да е зле" или както казва Суде "По дърво, което дава плодове, хвърлят камъни".  Пожелавам и бързо да се справи с проблемите.
Момичета, не изчистихте ли, днес сте много тихи.

# 707
  • Мнения: 2 478


Мила Гаджиева :

"Эльчин Сангу : пришла сюда,поддержать.друзей..
Она всегда отличалась своим особенным стилем...но все же поговорим об этом снова
Э: Особо не люблю слишком броских нарядов с блестками ..люблю простоту и удобство...
Предпочитает ли одежду именитых дизайнеров(марку)
Э : нет , не особо обращаю на это внимание , но обувь и сумки люблю ,если понравится могу приобрести даже из дорогих. марок.
Перейдем на тему Вампиров....
Вас раскритиковали именно из за этой роли ,
Э: да , возможно и это , ошибаться может каждый также плохо сыграть🤣🤣

Я попробовала что то новое , где у каждого человека вероятен шанс на ошибку , я не скажу про себя что я блестяще справилась с ролью, это я оставляю на внимания зритетелей....

Не каждая актриса признается,в этом (закадровый голос
теперь поговорим о каникулах в,Миконосе

Э : все было отлично, у нас сложилась отличная,команда , работалось легко , и отлично провели время на отдыхе.

Теперь о личной жизни в любви , что и как там обстоят дела....

Э : все нормально , нет даже смысла копать(по нашему совать свой нос)😂👌 там ,где все идет отлично"

# 708
  • Мнения: 2 478


 Hug Flutter Crazy

Месут Яр вече на канал STAR TV

https://vk.com/club158817980?z=video450089988_456239599%2F33b491 … -158817980_171431           


Журналист Али Эйубоглу (очень серьезная величина!) в передаче Месута Йара сказал - у нас есть 20 актеров звезд мировой величины - Кыванч, Эльчин, Бурак и Туба Б. и мы должны представить их миру! Элька в какой компании!

# 709
  • Мнения: 8 098
Еми, 😍😍, благодаря!🌺

Много е важно за Елка да станат нещата с Киво!🙏🏾🙏🏾

# 710
  • Мнения: 11 984
Ако Елчин играе в общ проект с Къванч като ГГ, просто кариерата и ще премине в друго измерение, стига да е сполучлив сценария и да се хареса на зрителя, иначе фенове бол, но когато трябва адекватна подкрепа нещо се губят.

# 711
  • Мнения: 9 540
Леко по- различен превод на интервюто на Елка, ама смисъла е същия  Sunglasses
Скрит текст:
«У меня есть очень близкие друзья»

- Она по возможности старается к ним присоединиться.
- Тому, кто умеет одеваться, не нужны слова. Но всё же от них есть польза. Эльчин Сангу любит элегантность?
- Не люблю, когда много цветов, пайеток и всего остального. Пусть будет современно, просто, не слишком вызывающе, но интересно.
- Она не зациклена на брендах.
- Ничуть. Если что-то красивое оказывается брендовым, я не говорю "Нет, это фирма, не возьму". Покупаю то, что мне нравится, но не из-за бренда.
- Больше всего денег тратит на туфли и сумки, как большинство женщин.
- Кажется, сумки и обувь дороговато обходятся, больше всего уходит на них.
- Перейдем к основной теме. Проект, в котором она сыграла вампира, активно критиковали. В частности много говорили о её актерском мастерстве.
- Я попробовала что-то новое. Может быть, мне это не удалось. У всех есть шанс плохо сыграть, совершить ошибку.
Не каждый актёр способен на такое признание.

# 712
  • Мнения: 11 984
Означава ли това, че участието с във Безжизнени Елчин възприема като грешка, не казвам обратен ход в кариерата, а нещо което опитваш и после не повтаряш Thinking

# 713
  • Мнения: 9 540
Означава ли това, че участието с във Безжизнени Елчин възприема като грешка, не казвам обратен ход в кариерата, а нещо което опитваш и после не повтаряш Thinking

Тя не, но тези, които не одобряват играта ѝ  Whistling Елка казва, че е пробвала нещо ново, за едни може да е добре, за други- грешка  Peace

# 714
  • Мнения: 1 097

Благодаря ви момичета за превода. Интервюто ми хареса. Елчин, както винаги естествена и откровена. Най съм доволна, че казват , че тя е актриса от световна величина. Наистина, тя е многопластова  актриса с много широк диапазон на изява . Остава  късметът да не я напуска, да попада на добри сценарии, режисьори и партньори и да не  изпуска зелената вълна. Ще се радвам, ако всяка следваща роля и носи награда.

# 715
  • Мнения: 11 984
Джанъм, това го разбрах, но аз останах с убеждението, че е нещо ново, което може и да е грешка... абе няколко прочита, няколко интерпретации Whistling

Хубава вечер!

# 716
  • Мнения: 50
Спокойно, дами!  Няма лоша реклама. Важното е ,че се коментира ролята  на Елчин, а за нея това е опит. По начина, по който отговаря  в интервюто означава ,че е съвсем наясно и с постиженията, и с неуспеха си във филма,че ще работи,за да подобри играта си.  Дано това не и попречи в бъдеще. Все пак беше рисковано.

# 717
  • Мнения: 13 725
 wavey  Hug  Hug  Hug

Много мълчаливи днес, дано не е затишие пред буря ......пфу,пфу  Wink

Джанъм, това го разбрах, но аз останах с убеждението, че е нещо ново, което може и да е грешка... абе няколко прочита, няколко интерпретации Whistling

Хубава вечер!

Аз го разбрах, че всеки може да допусне грешки в играта си, особено когато прави нещо ново.
Както и да е, нали не се перчи, че е неповторима  Joy  Joy  Joy

# 718
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
wavey  Hug  Hug  Hug

Много мълчаливи днес, дано не е затишие пред буря ......пфу,пфу  Wink

Джанъм, това го разбрах, но аз останах с убеждението, че е нещо ново, което може и да е грешка... абе няколко прочита, няколко интерпретации Whistling

Хубава вечер!

Аз го разбрах, че всеки може да допусне грешки в играта си, особено когато прави нещо ново.
Както и да е, нали не се перчи, че е неповторима  Joy  Joy  Joy

Май май това е най- точната формулировка  Peace Whistling

Еее това това да не е.....  Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:
Скрит текст:
wavey  Hug  Hug  Hug

Много мълчаливи днес, дано не е затишие пред буря ......пфу,пфу  Wink

Джанъм, това го разбрах, но аз останах с убеждението, че е нещо ново, което може и да е грешка... абе няколко прочита, няколко интерпретации Whistling

Хубава вечер!

Аз го разбрах, че всеки може да допусне грешки в играта си, особено когато прави нещо ново.
Както и да е, нали не се перчи, че е неповторима  Joy  Joy  Joy

Май май това е най- точната формулировка  Peace Whistling
Еее това това да не е.....  Joy Joy Joy Joy

Шшшш.....тихо, тихо, да не изпълзи от някъде  Stop  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт