Любители на кучета - тема 83

  • 31 334
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Коте, мерси за темата 💐
Змия, дълги години щастие ❤
Despicable и вие ли ще сте с бебе и куче 😄
И нас ни чака същото, че и с котка за разкош 🙂 Да видим ревнивко Тео как ще приеме новия член на семейството 🙈
Не е лицензиран развъдник, както спомена Тонка, и аз съм потресена как дава така кученца, той не излиза и се обрива, ами като почне из тревите...
Какво му изписаха за тоя обрив ?
Тео, също много обича банята, само като отворя душ кабината и му кажа, че е време за баня, бърза, бърза да се намърда и чака 🐶
Данък и от нас 🐕

# 16
  • Мнения: 22 867
Добре дошли на Vanitaa и нейното момиченце! Това означава още повече снимки на хубави муцунки в темата и любопитни истории! Heart Eyes bouquet
Тонка, сигурно си искала да го извадиш бея от водата, нещо сърдито май гледа? newsm78 Heart Eyes bouquet
На Кафе с мед, Туиг, despicable, donsita, Нарцисчева bouquet bouquet bouquet bouquet за удоволствието! Heart Eyes И на змия за шаферката! Heart Eyes С такава шаферка щастието на младоженците е гарантирано! Peace bouquet

И с лоши снимки от мен - Рексунко. На пръчката.........като на любовта, "все возрасты покорны", тя винаги е интересна, само дето вече си трябва почивка след играта. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 448
При мен муцунките са ежедневие Smile

 
Скрит текст:

Тук сме се наперили за снимка,на моя бал,аз естествено съм до нея,но какво да ме гледате мен,тя е по-важна! Sweat Smile Heart

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348


Куче, опосум и малко дрънкалка.



Куче в цялата си прелест.


# 19
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря за новата тема! Heart Exl

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Писах, писах, па взе, че се затри и почвам от начало:

На Змията - пожелавам дълги години да си съскат синхронно на една честота. Да се уважават и обичат.

На Тонката - да му се не види и късметът. Криво ми е като те чета - такова желание, усилия и само неприятност след неприятност. Опитвам се да преценя в каква степен жената, от която сте взели Харли, е отговорна за положението, но ми е трудно, признавам. Като претендират, че родителите са класни, не е нормално да не се извършват по-строги изследвания и да следят поколенията изкъсо по отношение на заболявания, паразити и пр. Искам да виждам занапред само положителни постове и повече спокойствие. Дано с израстването да преодолеете тези неразположения и Харли да бъде здраво и силно куче.

А при нас - сем. Туигълови построи комунизма. Праща утре баткото на лагер и с радост удовлетвори желанието на щерката да остане на село като й зачисли ремарке в лицето на Швепса. Сега една седмица ще ергенуваме. Опитвам се да ми е тъжно ... ама нещо не се получава. Само за Швепса ... едно такова леко притеснено и мъчно ми е, но бързо ще ми мине като си сипя розето.

По отношение на снимките - днес явно съм на вълна запознаване с анатомията на кокерите. След представяне на лапичката му, на вашето внимание давам паднал млечен зъб Simple Smile
Скрит текст:

# 21
  • София
  • Мнения: 736


Поздрави от нас с Киви, която днес става на цяяяяяяла една годинка!

# 22
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
С какви сладки опулени очички се гледате, пожелавам още много дълги години все ей така да се гледате! Heart

# 23
  • София
  • Мнения: 23 036
ЧРД на Киви! Дълги години да се радвате една на друга. Heart

# 24
  • Мнения: 508
Много динамична нова тема!
На младоженците, честито!
Да е честита рожденичката!

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 081
Искате ли всеки да разкаже как е избрал името на косматковците си? 😁
Моят Нейо е кръстен на футболиста Неймар, докато още играеше за Барса. 🤣

# 26
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
donsita, много добра идея. Предполагам, че ще прочетем интересни истории.
Името на Ерос избрахме по път за вкъщи, когато го взехме.
Мислихме, мислихме и мъжа ми предложи Ерос, стори ми се най-подходящо от всички имена, които ни хрумваха. Бога на любовта, страстта и секса. Blush
А и мъжа ми се съгласи отново да вземе куче от любовта си към мен. Беше се зарекъл, че повече няма да вземе, защото е имал тежка раздяла с куче, но кой не е имал...

# 27
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Ози е от много енергична и темпераментна порода, все едно е вечно на енергийна напитка. Та реших, че му отива да е кръстен на  музиканта Ози Озбърн.
 Честита венчавка на змия! Още дълги години да сте здрави, за да споделяте пътища, интересни маршрути и преживявания!
 Благодаря на котето за новата тема!
 Честито на всички рожденици от тези дни!
  Прекрасни муцунки видях, обичам началото на темата  Party

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 21:00 от bilqna_69

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Честит първи рожден ден на Киви, да е много здрава и палава 🐕❤

Моя го търсих много време и чакахме много, та името го бяхме избрали отдавна.
Двамата със сина го избрахме и като го видяхме решихме, че Тео му пасва 🐶

# 29
  • София
  • Мнения: 9 850
На Киви честита годинка, на Змия честита сватба Simple Smile
Ако съм пропуснала нещо да честитя - зло да ви забрави и честито! Simple Smile
Лили я измисли една приятелка тогава. Аз нямах идея как да се казва. Бела си дойде с името, Арабела ъф Голдън Никол й е родословното име и просто го съкратих. А и е беличка, та й отива. Балу имаше кодово име в началото - Бушончо. Тази вежда му беше около окото и изглеждаше като бушониран точно. След това петното започна да се мести и вече не му отиваше. Затова пък приличаше на малко бяло мече. Оттам и Балу - мечката в Книга за джунглата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт