Кауфланд - тема 31

  • 68 930
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • shumen
  • Мнения: 18 038
Ужасен е соления сладолед.Аз веднъж взех и го изхвърлих също.

# 406
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Дъщерята не го хареса, но ние с дребния го ометохме.  Mr. Green Пак бих купила от този вкус. Но не открих любимия ми - беше с орехи или лешници. Сега въобще не видях такъв вкус... newsm78

# 407
  • Мнения: X
Динята в К е страхотна! 1.29/кг
Днес ще взема още няколко Simple Smile

# 408
  • Мнения: 68 659
Динята в К е страхотна! 1.29/кг
Днес ще взема още няколко Simple Smile

Не е ли скъпичка?

Аз на такава цена взех вчера от Лидл - сорт с малко семки. Де факто няма -режеш и ядеш без да плюеш Joy
Обаче към 6 лв ми стъпи едно малко динче...

# 409
  • Мнения: X
Е защо без семки,те са полезни.Винаги ги гълтам Grinning
Сори,ама нямаше как да го напиша по друг начин,ахахахахахах

# 410
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Сигурно е същият. Вкусове разни. У дома всички го харесахме. Напомня ми на едновремешният домашен течен шоколад. Зачетох се в съставките от любопитство. Ъ, добре, че не се впечатлявам много.
Да, точно домашен течен шоколад наподобяваше. Абе далеч от него, само лек нюанс Simple Smile Значи със сирене е бил, нещо "salt" ми се привидя. Разбира се, вкусовете са различни. Аз по принцип обичам сладко и солено, но това ми беше ужасно.

# 411
  • Мнения: 9 776
Може и просто със сол да е. Не се задълбочих, да не кажа, че даже най-отначало, предвид бялата кутия, реших, че е кокосов. Ама като гледам без очила, така е. У дома сме трима, на всички се хареса /за мое съжаление/. Бих омела цяла кутия сама. Simple Smile

# 412
  • Русе
  • Мнения: 7 058
На супера до нас дините са по 70 ст. и пак са много хубави. Дали няма да им дам 1.30 лв. за килограм диня през септември?
А през изминалата седмица се сдобих с 3 ваучера за чакане на каса, при все, че до сега никога не съм вземала, а е можело. Много ме ядосаха и реших този път да се възползвам. 15 минути чакане са си за ваучер. А за чакане на витрина дават ли все още или вече важи само за каса? Че и там откарах 10 мин. 4 служителки само на месата и колбасите, а на маслини, салати и сирена никой.
 
И аз се присъединявам към питането на Тета, само че за топ матрака на Тед.

# 413
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Можеш да вземеш ваучер и за чакане на витрина.

# 414
  • Мнения: 2 290
Дидка, а за чакането на витрина над колко минути е? Вчера си отвисях повече от 10 мин., чак яд ме хвана, но щерката се беше заинатила, че й се ядат маслини,та нямаше как.

# 415
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Сега влязох в сайта им. Май са го премахнали, но ги питах във формата за контакти и ще докладвам.
Ето, тука са обещанията към клиента:
https://www.kaufland.bg/uslugi/klientski-obeshtaniya.html

# 416
  • Мнения: 1 953
Пак толкова - 5 мин.

# 417
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В сайта не пише за чакане на витрина. Не знам защо си мисля, че го премахнаха.

# 418
  • Мнения: 29 390
Можеш да вземеш ваучер и за чакане на витрина.

Принципно не дават за чакане на витрина, ама аз веднъж така бях подпушила, че ми дадоха. Бях на ръба да вдигна страшен скандал и явно ме усетиха.

 Mr. Green #2gunfire

# 419
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Преди даваха ваучер и за чакане на витрина. Не знам кога са спрели тази възможност. Ще изчакам отговора им и ще ви кажа.

Общи условия

Активация на акаунт