Netflix в България и не само

  • 43 300
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Здравейте искам да питам, Netflix може ли да се плаща чрез левове? Защото виждам че пише само за Евро но не знам дали може чрез левове.

# 16
  • Мнения: 1 461
Плаща се с карта или ПейПал, те дърпат в евро, а твоята банка ги обръща в левове по нейния курс.

# 17
  • Мнения: 11 049

Има ли субтитри на английски?

Има субтитри на много езици, има и аудио на много езици.  Винаги има субтитри на английски, руски, турски... по-рядко на немски, иврит и др. А често можеш да смениш озвучаването, тъй като има дублажи на различни езици. В момента гледам един ливански сериал  Al Hayba, има субтитри на 6 езика и аудио на 5 езика.  Загледах и един американски Locke & Key , също и аудио, и субтитри на английски, руски, турски и още няколко езика. Така че няма драма.

Здравейте искам да питам, Netflix може ли да се плаща чрез левове? Защото виждам че пише само за Евро но не знам дали може чрез левове.

Е то какво значение има? 7.99 евро и то ти дърпа от картата малко под 16 лева. Това е все едно да питаш дали билет на Раянеър можеш да си го купиш в левове, а в сайта всички цени са евро... ти си плащаш в евро, а от картата ти дръпва към курс 1.95583


Иска да се откаже,не за друго,а защото субтитрите на Бг език са направени ужасно.

Ами гледайте на друг език, то е ясно, че на български не става. Дори не съм и разбрал, че има и с бг субтитри.

# 18
  • Мнения: 14 493
Искам да питам следното:

По време на free trial може ли да се даунлоудва?
Пише, че даунлоуд може само на Уиндоус 10 - това така ли е?

# 19
  • Мнения: 1 461
Може да се даунлоудва и по време на free trial.
В приложението им за Андроид също има опция за даунлоуд, вероятно и при iPhone може..

# 20
  • Мнения: 304
Някой знае ли дали фрий трайъл опцията са я премахнали за България или просто аз не мога да я намеря. Това, което ми дава е просто ъпгрейд за по-скъп план, на трябва да се заплати по-ниския.

# 21
  • Мнения: 1 461
Някой знае ли дали фрий трайъл опцията са я премахнали за България или просто аз не мога да я намеря. Това, което ми дава е просто ъпгрейд за по-скъп план, на трябва да се заплати по-ниския.

Има си я, само за нови потребители важи. Като някои хора си правят нови акаунти, виртуални карти и т.н, за да не плащат.

# 22
  • Мнения: 304
хъм, много странно - на мен не ми я дава. Нов акаунт, с нов имейл,  регистрирам се влизам и единствената възможност е да си платя пакет а те да ми го ъпгрейднат за по- скъпия. И трябва да го платя това - пише си колко пари точно ще ми вземат. Дай линк към безплатния трайъл, да пробвам от него направо.

Общи условия

Активация на акаунт