Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~192

  • 43 847
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Злати, Мами, благодаря за инфото! Hug
Никой от посочените артисти за сериала на Хилал Сарал не ме вълнува кой знае колко, за съжаление. Иначе да, тя прави гледаеми сериали по принцип, типично женски. И имат успех, както е казала и Криси.
Чакам с нетърпение завръщането на нашия сериал и срещата с артистите и историята.

# 331
  • Мнения: 7 044
Сладури, приятен ден през деня.  Обичам ви.

Искам пак да се върна  към  интервютата на Еркан Петеккая.  Това са мои  мисли,  които не знам дали ще ви допаднат.  Благодаря ви ако ме изчетете, ако  ме  прескочите -  нищо. Обичам  ви  такива, каквито  сте.
Предварително  ви  благодаря  ако  ме  изчетете.


               Аз пак  се  връщам  към детското възпитание  на  Еркан Петеккая.

               той  сам  казва,  че  баща  му е   анадолец  т.е.  турски  мюсюлманин, може да е кюрд,  защото  е   роден  в  Диарбекир - много напред в  Източна  Турция.Майка му не  е  такава,  тя  е  от  Анкара.
                Еркан  се  ражда  в  град  Елазиг, на брега  на  най-голямото  безотточно  езеро в  света - езерото ВАН.   В  турската   редовна   платена  армия  няма  "тако"  и "вако".  Там  има  само: козирувам, тъй  вярно,  мирно, слушам  и  други  такива.
               Детето  Еркан  не  може  да  израсне  в  среда  извън  този  строг  режим.  Това  е  основното за мен.  Възпитанието  в   първите  7  години.
               Питат го: религиозен ли си?, казва "Да.".  Питат го  ходиш ли   в  джамията  да се  молиш?
               Казва:  когато  имам  време  ходя.
               Ето  ви  оформения  характер на  младежа  -  Еркан  Петеккая -  строг ред, строга  дисциплина, бих  казала  "желязна",  строг  морал,  строга  вяра  -исляма.
               На  него  са  присъщи  ценностите  на   анадолската   турска  култура.  Нищо, че е израснал  в  Истанбул -  семето  и  сперматозоида  на   Анадола  е  посято  от   баща  му  и  плодовете  на  това  морално,  типично  турско  възпитание  са  анадолски.
               Проста  работа -  не можеш  да  посееш  тикви,  а  да  береш  кратуни.

                За  трудолюбието  -  той  сам   казва,  че  винаги  и  по  всяко  време  още  от  6  годишен   е  работил.  Работил  е  без  да  спира  и  до  ден  днешен  така  работи.
                 За това аз  си  мисля,  че  след  като  се  е  откъснал  от  родителите  си  дълги  години  си  е  поживял  както  той  си  е  искал - доказателство  са  няколкото  белега  на  лицето  му  от  бурен  младежки  живот.  Вероятно  така  е компенсирвал  анадолския   му  живот  като  дете.  Клин  клин  избива.
               Самият  той  казва,  че в  един  момент  на  водовъртежа  се  сетил, че е дърто  магаре  на  33  години  и  му  е  време  да  се ожени.  Казва, че  се  е  оженил  доста  поостарял.

                 И до ден  днешен  Еркан  слуша  майка  си   и   баща  си.  Няма  мърдане  от   това  му  възпитание.
                  За  любовните  сцени.
                  Много  пъти  е  казвал,  че  не  одобрява  сцените  с   целувките.  Това  не  е   техния  турски  морал.
                  Беше казал, че целувката в   устата  не  е   хигиенична  и  е   непочтена  към  възрастните  родители, а  целувката  по  челото  на  любимата  жена  е  много  по-стойностна.  Тази  целувка  на  челото изразява  уважение към  любимата  жена,  тя  е  много  по-стойностна.  Тя  изразява  привързаност  и  уважение  на  мъжа  към  жената.
                  Няма  по-голямо  признание  да  целунеш  любимата  си  по  челото,  да  я   прегърнеш  топло  и  любовно   да  лепнеш  бузата  си  до  нейната - това е  изблик  на  доброта.
                 Целувката  по  челото  е  невинна,  чиста  обич  и  благодарност.
                 Целувката  по  челото е знак  на  голяма  привързаност, защита,  подкрепа,  опора,  знак  на  обич и  на  топли  чувства.
                Тази  целувка  по  челото  затвърдява  вярата  на   влюбената  жена,  че той,  любимият  безкрайно  я  обича.
                 В  едно  интервю  казва:  Във  филмите  е  друго.  Там  хората  си  купуват  билети,  отиват  в  киносалон  и  гледат  филм.  Там  е  друго.
                Но  на  телевизионния  екран  там се  събират всички  да  гледат -  бабите,  дядовците,  родителите,  децата  и  роднините. Всички  са  на  куп.
               Не е  почтено  и  е  в   разрез  с нашата религия,  нашия  морал  и  култура   да  се  целуваме
неприлично  в   устата.

              За новия  му  сериал.

                АНИ,  ти  си  напълно  права,  ама  точно  го  написа,  че  Ферхунде  от  Листопад,  Дениз  ли  беше  вече  е  подписала договора  да  играе  любовната партньорка  на  Еркан.
                И аз  съм  на  същото  мнение,  като  теб -  историята  тази  зима  ще  се  повтори  с  тях.
                Тая  Дениз  мисли ли,  че  Еркан  ще   се  поведе  по  нейния  акъл  да  прави  разголени  и интимни  снимки с  нея.  Въобще  да не си  мисли това.   Тя  ако  не  се  промени  да играе любима смирена, морална,  религиозна,  покорна  жена  мисля,  че  ще  стане  лошо.  Дано не съм  пророк.
Дано аз  да  греша.  Дениз  е  много  холивудски  разкрепостена,  Еркан  е  анадолец и  пак  ще  стане  патакламата  както с  Нургюл.  Еркан  няма да  се  подведе  тя  да играе  така, както си иска.
                Хубаво, де???....
                Аз  пък  друго  не  разбирам. Тези  актьори  жени  и   мъже,  които  сключват  договорите  не се  ли  познават  като  колеги ???  Не се  ли  знаят??   Те  да  не   живеят  на  небето???  Нали  си  знаят  характерите???
               Ами  и  друго  - джанъм,  тези  жени  и  мъже  не  четат  ли  вестници  и  списания.  Не  знаят  ли  бъдещите  им  партньори  какво обичат,  какво  искат??...  
               Тая  Дениз  Чакър  не  знае  ли още преди  да  подпише  договора, че ще играе с  партньор  Еркан Петеккая???  Тя  подписа  договора  последна,  също  така,  както  подписа  договора  и  Нургюл  последна.
               Тя не се  ли  сеща,  че този  актьор  няма  да  й  пасне ???......
              За мен историята ще се повтори с  по-голяма  сила.  Еркан  няма  да  й   се  даде  за  нищо  на  света.
              
               Визирам  актьорската  гилдия  в   световен   мащаб.
               Всичките  са еднакви. Например  -  Анджелина  Джоли  и  Брад  Пит  - ожениха  се,  родиха  3  деца  и  3  си  купиха, после  се  разведоха, сега  пък  пак  ще  се  женят, защото  много  се  обичат.

             Самата им  актьорска  професия ги  предразполага  да  се  влюбват.  Те  са  заедно и  денем  и  нощем.Имат  си  всички  условия  за  любов  и  секс.
              Тези трепетни  чувства  за  близост,  за  отдаване  и  реализиране  на  любовната  игра,  са  дълбоко  вкоренени в  нашата  психика.
              Така  сме  създадени  от  висшия  разум  да  се  харесваме,  да  се  притежаваме  и  да  се  отдаваме.
              Това  е  много  нормално  при  тях.
              Те  играят  роли  на  влюбени,  чукурките  на  мъжете  се  коравчат и  трябва  да  ги  изпразнят,  за да  се  успокоят  и  да  могат  да   продължат  да  снимат  епизодите.
              И   после  започват  клюките,  ревностите  и  разводите.
              Това  е  проста  работа.

               Първо -  сърцето и  разумът  винаги  са  в  непрестанни битки  за  надмощия!!!....
               Второ  -  сърцето  винаги  лъже  разума !!!....
               Много  често  отъждествяваме любовта, когато  е  проявена  чрез  плътта,  но  самата  любов  въобще  не  е   плът.
               Любовта  е  висше  чувство  на  душата  на  човека,  което  съвсем  не  е   материя.
               Плътта  е  само  инструмент  на  любовта  и  то  само  в  определени  моменти.
               А,  любовта  като  енергия,  като  вибрация,  като  резонанс,  като  трептене  с  голяма  честота,
е духовната  храна  на  душите  ни !!!.....

             Хайде стига вече,  че  ви надух  главите.
             И  последно - парите !!!...
             На  всеки  му  трябват  пари.
             Това участие и тези договори  им   носят  пари и  пак  пари.
             За  тези  пари  те  се  съгласяват  да играят,  пък  да  става  каквото  ще!!!???...
             може и  така да разсъждават.
             Дано новия  сериал  да се хареса  на  публиката  и  да  го  гледаме.  Дай  боже.

             Много ви благодаря.  Простете ми.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 15:55 от sisi55

# 332
  • Мнения: 41 905
Привет! Hug

Ани HugСветле Hug

Аз за сега съм с три сериала!Преди дни,когато пуснах програмата написах кои са!Чудя се за този с Толгахан С. и Хазал Субаши...и нови евентуално на тези,които винаги очаквам,но кога ще видим... Laughing



ПП Сиси Hug

# 333
  • Мнения: 36 787
Светли  Hug Сиси  Hug Злати  Hug

И аз съм му хвърлила око на сериала с Толгахан и Хазал, но ще го гледам само с превод....
Мисля, че групата, която превежда Невестата ще превежда и този сериал, защото те бяха превели фрагмана.....Ако се откажа от него, ми се иска ако има български превод на сериала в който ще участва Берен, детето, което игра Турна в "Майка"....

Сиси Еркан като се е дал под наем, както се казва....и след като е актьор и е подписал договор в сериала, значи трябва да играе всичко, което се изисква по сценарии....Като ще е толкова морален да е станал имам, а не актьор....Не е ли така....Не може заради неговите принципи да променят сценария, за да може да гледа сериалите с майка си и баща си и със сина си....Никой от тях не е малко дете, за да не разбира, че това е филм и изискванията на сценария са такива.....
На снимачната площадка присъстват десетки хора, за всички е ясно, че героите не са се усамотили и да правят любов....Всички знаят, че това са само сцени....Какво толкова....Вярно е, че някои актриси са по-разкрепостени, но той няма да се жени за тях......Не само той е женен и има дете и живи родители...Ето виж какво казва Хатидже за любовните сцени....И тя е омъжена - и то прясно омъжена се целува в Съдбата....

# 334
  • Мнения: 41 905
Ани Hug,и аз ако започна да го гледам ще е само с превод!Толгахан съм го гледала в 3 сериала! Peace

Екипът е превел новия сериал,който започна в четвъртък и ще е конкурент на този с Толгахан и Хазал! PeaceТова е-''Имало едно време в Чукурова'',с Вахиде Перчин(известна актриса-гледала съм я в няколко сериала),Мурат Юналмъш(някои сме го гледали в ''Цената на славата'' с Аху Тюркменче,бивш съпруг на Бирдже Акалай),Хилал А.(игра в Карагюл) и др.! Peace Продуценти са Тимур Савджъ и Бурак Саяшар(съпруга на Хатидже)
Ако някой иска да го гледа.....пускам в скрит текст...линкове ....

обложка с Йозджан и Аслъ в Сърбия....

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 18:45 от Zlatina3

# 335
  • Мнения: 36 787
Злати имах желание да гледам Чукурова - превода на български ли е или на руски....Ще видим с какво време ще разполагам.... Thinking пък и да подкрепим нашия зет  Grinning



Ако някой се е затъжил за Адем......

# 336
  • Мнения: 41 905
Цитат
Злати имах желание да гледам Чукурова - превода на български ли е или на руски....Ще видим с какво време ще разполагам.... Thinking пък и да подкрепим нашия зет  Very Happy
Ани Hug, с БГ превод е на екипа,който превежда и ИН!Те превеждат и ЗЯ! Peace

....чакат за снимки...


# 337
  • Мнения: 36 787
Злати Hug

Цитат

И в трети сезон Адем няма да го очовечат...Сега май е по-рунтав от преди.... #Crazy #Crazy

# 338
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Скрит текст:
Прибрах се от гроздобер.... не успяхме да оберем всичко....бялото е на 21 градуса....червеното е на 20...ще трабвя да го подхраним с малко захар....но имаше и доста изсъхнало.....
Злати Hug

Цитат

И в трети сезон Адем няма да го очовечат
...Сега май е по-рунтав от преди.... #Crazy #Crazy


очаквам да стане още по лош...

# 339
  • Мнения: 36 787
Добро утро  Hug

Новата седмица започваме празнично!
Честит първи учебен ден на всички ученици - малки и големи, студенти, учители, родители, баби и дядовци с пожелание за успешна и ползотворна новата учебна година 2018-2019 г.



Лу Честит първи учебен ден на първокласника - да бъде здрав, ученолюбив и никога да не спира интереса му към знанията  newsm10

Скрит текст:

Бризче Честит първи учебен ден - бъди здрава, търпелива и обичай децата  - дай им много знания и обич  Hug

Честит имен ден на Вяра, Надежда, Любов и майка им София   Hug Честит празник с пожелание за здраве на всички които празнуват на днешния ден  bouquet

Честит празник на София и софиянци - бъдете здрави и щастливи  Hug

Започваме празнично новата седмица - да бъде спорна и успешна, а денят прекрасен  Hug

В края на седмицата ще бъдем възнаградени с първия епизод от трети сезон на Невестата  Peace

Гости Адем нали постигна мечтата си, да притежава конака. Сега би трябвало да е щастлив..... Wink



Скрит текст:
Отново заминавам на село да довърша някои неща......

# 340
  • Мнения: 1 497
Добро утро и от мен!  Hug Честита нова седмица и първи учебен ден  bouquet/ на всички учащи Heart Eyes / Да изкажа и аз едно мнение за фрагмана - показват точно това, което се очаква. Семейството преминава през един много труден период и трябва да се подкрепят взаимно. Естествено, че на плещите на Фарук ще падне цялата отговорност - няма да е на Фикрет я, който прецака всичко. Сюрея като гледам пак я вее вятър на бял кон и се чувства много добре в Истанбул, но май още не е осъзнала каква отговорност има съпругът й. Така го виждам аз от кадрите  newsm78 Адем да си стои в "златната клетка"- искаше и получи. Май май постепенно ще разбере значението на думата "семейство". Фикрет в края на фрагмана ми изглеждаше зловещо, стоейки в стария си дом и отправяйки заплахи към хубавия си "брат". Като се има предвид, че той е виновникът за всичко, при него важи поговорката "След дъжд качулка".  smile3516 Честно да си призная най-жал ми стана за Есма - жена с такова име, привилегии, семейство от висшата класа с история и накрая да я докараш до просешка тояга заради синчето ти, което през 2/3 от живота си е искало да бъде като първородния ти син и успя да съсипе собственото си семейство и бизнес. Ще усетя тя какъв е обикновеният живот на гражданина без да раздава команди насам-натам. Но пък има някаква положителна страна - ще е с близките си, с Гарип и ще осъзнае, че има в пъти по-важни неща от това какво ще каже за теб човекът Х или репутацията ти. Лелята ми е интересен персонаж. В каква светлина ще я представят  newsm12 Сезонът няма да е лесен, но пък то откакто е почнал сериала при тях нищо хубаво не става лесно-винаги преминават през изпитания.  bouquet

# 341
  • Мнения: 4 642



          Момичета, честити празници!

          Първи учебен ден и Вяра, Надежда, Любов и майка им София!


         
         



              Изчетох с интерес всичко, което сте писали след последния ми прочит, вчера след обяд. Благодаря ви!

         Сиси, на твоя пост се смях и с глас на някои места. Но, мила моя, да не вземеш да се засегнеш! В никакъв случа, сакън! Защото не го пиша с насмешка. Напротив. В по-голямата част звучеше като поезия. Особено, когато пишеш за любовта. А за Еркан - хм, накара ме да го погледна от друг ъгъл. Да, така е. Но и Ани е права, че щом е толкова праведен не е за тази актьорска атмосфера. Затова си мисля и аз, че има и доза фалшименто в поведението му. Или казано с политески речник - популизъм!


         
Цитат
Проста  работа -  не можеш  да  посееш  тикви,  а  да  береш  кратуни.


          Този финален завършек на по-горните ти размисли ми хареса много!



          На учителките в темата - моя поздрав и поклон към тяхната професия. С пожелания за здраве и здрави нерви!


         Хубава седмица!

# 342
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Честит първи учебен ден на всички....на учащи и даващите знания....Спорна да е учебната година...
Ани лека работа...


От сега съжалявам, че в петък няма да съм с вас....но разчитам да има какво да чета.... Grinning

# 343
  • Мнения: 2 655


Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
 Хубав ден, момичета!

# 344
  • Мнения: 41 905
Добро утро! Hug Hug Hug



Честит първи учебен ден на всички ученици и колеги!
На добър час! baloni


Честит празник на София и всички именници! bouquet


Това не знам колко е вярно,сега го видях и не съм търсила източника! Peace
Цитат
За серию в новом сериле "Ловушка" Эркан Петеккая получит 150 000 лиру
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_33397%2Fall



От днес съм с гости.... Wink
Скрит текст:
...дъщератя и внучката идват за  няколко дни...

Желая ви прекрасен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт