Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~192

  • 43 808
  • 741
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 642

От сега съжалявам, че в петък няма да съм с вас....но разчитам да има какво да чета.... Grinning


      Гости, много жалко!

      Злати, относно хонорара на Еркан, аз лично вярвам. Той е един от най-високо платените им актьори. И много добър. След като и без целувки и милувки добре пресъздава ролята на влюбен и обичащ мъж!  Grinning

Не им виждаме договорите, но след като се пише масово по темата на хонорарите на този или онзи актьор/актриса, все ще има нещо вярно.


     

# 346
  • Мнения: 36 767
Привет момичета  wavey
Завърнах се....
Скрит текст:
Добре, че обрахме гроздето в събота - още вечерта е валял дъжд и така всеки ден - дори и тази сутрин....Не можах да свърша цялата работа за която отидох - исках да извадя чепките, но се е напълнило с оси и стършели...Дори съседа сутринта като е ходил да разбърка материала го е ухапал един стършел и цялата му ръка е отекла....Почувствах се много неудобно, че е станало заради мен....но пък това ми заостри вниманието и като видях, че няма оправия с тези хвърчащи нахалници, дори и несвършила работата си тръгнах, че не исках да дърпам дявола за опашката - още повече, че съм алергична към ухапвания от оси,  до сега не ме е хапал стършел....а не бях подготвена за такава напаст с противоалергични лекарства....Следващия път като отида ще взема някакъв препарат да опръскам и съответно ще си нося лекарство....

Ани  Hug Гости  Hug Криси  Hug Злати  Hug

Ани мислим еднакво за случващото се в Невестата. Много пъти се връщах да гледам снимката на Есма с Гарип....На мен ми се стори, че на Есма й се е случило нещо...Дано да не е така.....Дано да си е здрава и достойно да преживее случилото се.....

Гости - ще ни липсваш, но нали това ни занимание е хоби - на първо място са нещата от реала....Да си изкарате чудесно  Hug

Злати ще бъдете женско царство....Малко нахално, ама да попитам в петък все още ли ще имаш гости.... newsm78

Криси съгласна съм, че има доза популизъм.....

А за хонорара....иска ми се да е вярно, ама надали......Да не са сложили 1-цата отпред по погрешка....



Ози с новородената племенница...

И една целувка  love001

# 347
  • Мнения: 2 655
Ето още снимки. Тези трите не ги видях тук....







# 348
  • Мнения: 41 788
Привет! Hug

Цитат
Злати ще бъдете женско царство....Малко нахално, ама да попитам в петък все още ли ще имаш гости.... newsm78
Ани Hug,
Скрит текст:
Дъщерята е 1 седмица в отпуска след края на летния сезон при тях!Сутринта останаха за новата учебна година!Внучката е малка,но имат тържества в градината!А трябва да поднесе цветя на госпожите! LaughingЗа това довечера зетя ще ги докара!Не съм говорила за връщането им,но предполагам,че ще са заминали до петък вечер! Laughing Аз се ядосвам за довечера,че няма да мога да гледам ЗЯ инлайн! Laughing Като си легнат ще чета в темата! Peace
Цитат
А за хонорара....иска ми се да е вярно, ама надали......Да не са сложили 1-цата отпред по погрешка....
Ани,може и да не е грешка! PeaceЗа Аслъ четох някъде,че са й вдигали хонора...май беше на 50 000 ТЛ!
Скрит текст:
Туба и Къванч мисля че взимаха за участието в ДиК към 100 000,130 000!...За Халит,Кенан И. също се писа,че взимат високи хонорари! Peace

Криси HugДеси Hug






# 349
  • Мнения: 36 767
Деси днес май пропуснах да те поздравя  Hug Извинявай  Praynig

И аз видях тези три снимки, след като бях публикувала поста, но не се върнах да ги сложа, да има и другите момичета какво да слагат - нали всички ги вземаме от едно и също място....

Злати и аз читах за Аслъ, че са й вдигнали хонорара и много се зарадвах - заслужава го момичето. все пак това е и оценка за работата й, не само паричен еквивалент....



коментар във фейса към тази снимка...

Цитат
Ани Костова 
Двама големи актьори,двама големи преподаватели,които обучават младите ,които продължават да играя театър.Четох интервю на Тамер.На въпроса защо е отказал други предложения заради "Истанбулската булка",той отговаря,че в турското кино не се показва любовта на тази възраст.За него е предизвикателство да изиграе ролята на Гарип!Прекрасни са!

# 350
  • Мнения: 2 655
Деси днес май пропуснах да те поздравя  Hug Извинявай  Praynig

И аз видях тези три снимки, след като бях публикувала поста, но не се върнах да ги сложа, да има и другите момичета какво да слагат - нали всички ги вземаме от едно и също място....

Злати и аз читах за Аслъ, че са й вдигнали хонорара и много се зарадвах - заслужава го момичето. все пак това е и оценка за работата й, не само паричен еквивалент....



коментар във фейса към тази снимка...

Цитат
Ани Костова  
Двама големи актьори,двама големи преподаватели,които обучават младите ,които продължават да играя театър.Четох интервю на Тамер.На въпроса защо е отказал други предложения заради "Истанбулската булка",той отговаря,че в турското кино не се показва любовта на тази възраст.За него е предизвикателство да изиграе ролята на Гарип!Прекрасни са!


Разкошни са , Ани!
ето още две снимки





Аз успях най-накрая да изгледам втория сезон. Много бързо избелиха Ипек, а Есма макар и урсузеста, си я харесвах още отпреди.
Последната 53-та серия ми беше малко като зашите с бели конци, но ми е ясно, че не всички серии са добре обмислени. Третият сезон вероятно ще е минорен, особено докато се види светлина в тунела за сем.Боран.
От снимките, които са публикували, си мисля, че ще живеят в някоя къща на Гарип извън големите градове.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 17:31 от dessislawa1

# 351
  • Мнения: 36 767
Деси, Есма и Гарип са доказателство, че е възможно хора на възраст, да изживеят втора младос....Разбира се по-различна от младостта във възрастта на любовта, но една щастлива втора младост.... Thinking

Видях едно видео при рускините...Струва ми се, че семейство боран живеят в някакво блокче...Те нали имаха апартамент в Истанбул, но сигурно и той е заминал като конака.....
Ето видеото...

https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video241641766_456239400%2Fc7e … pl_wall_-64090011



много сладка снимка  Hug

# 352
  • Мнения: 7 044



          Момичета, честити празници!

          Първи учебен ден и Вяра, Надежда, Любов и майка им София!


        
          



              Изчетох с интерес всичко, което сте писали след последния ми прочит, вчера след обяд. Благодаря ви!

         Сиси, на твоя пост се смях и с глас на някои места. Но, мила моя, да не вземеш да се засегнеш! В никакъв случа, сакън! Защото не го пиша с насмешка. Напротив. В по-голямата част звучеше като поезия. Особено, когато пишеш за любовта. А за Еркан - хм, накара ме да го погледна от друг ъгъл. Да, така е. Но и Ани е права, че щом е толкова праведен не е за тази актьорска атмосфера. Затова си мисля и аз, че има и доза фалшименто в поведението му. Или казано с политески речник - популизъм!


          
Цитат
Проста  работа -  не можеш  да  посееш  тикви,  а  да  береш  кратуни.


          Този финален завършек на по-горните ти размисли ми хареса много!



          На учителките в темата - моя поздрав и поклон към тяхната професия. С пожелания за здраве и здрави нерви!


         Хубава седмица!
 

         Любима, здравей, безкрайни благодарности  за поста ти. Направи ме щастлива.
Как  можеш да допуснеш, че ще се обидя  ??2   Никога!  Никога !
          Благодаря ти, че си оценила  способностите ми да пиша.
Здравейте всички момичета, спокойна нощ.  Не съм писала друг път, но сега ще ви напиша  една  истина.
Ако  преценя, че не ме четете няма да пиша.  Но, ако има  2 или 3  момичета,  които ме харесват и  се изказват, значи си заслужава да пиша.  И на "лични"  благодаря на  всички, които  ми  пишете  и  ме  ласкаете.
      Когато писах  резюметата за книгата на Джон Кехоу  си казах, ако има интерес, значи си  заслужава да пиша. Тогава  ми  писаха 4 момичета, дори двете не пишат в  темата, но ни  четат.
За това реших да пиша,  защото те заслужават  да прочетат нещо, което е много  важно.
Някога пишех добре, дори и стихове.  Ама то беше отдавна. Дори и ме приеха факултета по "Българска"
филология"  в  СДУ "Кл. Охридски" в  София,  ама аз не  знам  защо  предпочетох  финансите.

              За  любовната  игра на  Еркан  Петеккая.   Какво като не се целува   в  устата??  Нима не си играе  добре и  то  много добре  ролите  на  влюбен  мъж??  Това ли е  кусура му ??  И  не  знам  какво  значи,  че  не  играе  по  сценария.  Човека  е  актьор от  най-висша  класа.  Харесват  го  зрителите  от  Европа, Азия,  Африка,  Латинска  Америка.  Браво на него.  И  в  Сингапур  гледат  сериалите  му.
Кой не ги харесва?  И  всичките му до един  са  хитове,  признати  от  света.
      Няма сериал, за който да не  е  получил  признание за отлична игра където и да е  по  света.
      Над  всичкото  отгоре  само за тези 2  години 2016 и 2017  е  изкарал  на  Турция  20  милиона щ.$  от  неговите  сериали  и  роли.
     Не  съм  съгласна,  че  Еркан  не  играе  ролите  си  по  сценарии.  Това не  е  вярно.  Той  ако  не  играеше,  придържайки  се  към  сценария   продуцентите  нямаше  да се   надпреварват  да  го канят  в   новите  си  продукции.
        Еркан Петеккая  няма  нито  една  година,  в която да не  се  е   снимал.  Така ли е???  Как  тогава 
всички продуценти  се  надпреварват  да  го  молят  да  сключи  договор  с  тях за  следващия  сезон ??
За това, че не играе  ролите  си  по  сценария  ли ??
       И най-важното - света признава,  че  всеки  негов  сериал,  всеки негов филм  на  широкия  екран  стават  хитове.  Всеобщо и тотално  признание  на световната  критика.  И  друга - всичките  му  партньорки  и  колеги,  които играят с  него  после биват  канени  за нови роли  в  нови  продукции.

   Скъпи момичета, знаете, че съм  много  заета  и  снощи не  успях  да  ви честитя първия  учебен ден.
Простете ми. Честит  на  патерици.  Честито  на  учителките  ни,  честито на младите  майки  за  първолачетата и  честито  на  бабите за  внучетата.  Честит  първи  учебен  ден  на  всички  нас.

   Честит  празник  на  софиянките. И вие ми простете,  за  късния пост. Желая на всички  много радост и  щастие. Бъдете  живи  и  здрави  и  много обичани.

  На  скъпата  ми  Лу,  честит първи учебен ден  на  сладурчето,  златната  мама и  диамантената  баба.

 Честит празник  на  всички,  които  празнуват  като имен  ден  Вяра, Надежда, Любов и  тяхната  майка  София.
Благодаря  на  всички  момичета  за постовете ви и ви  желая   сърдечно и  топло  спокойствие  и  духовна  радост.  Нека  душите и  сърцата  ви винаги да  са  изпълнени  с  много обич  и  топлота.
Лека нощ.  Целувки.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 02:43 от sisi55

# 353
  • Мнения: 4 642


         Добро утро във вторник!


        Остават още 3 дни!


        Сиси, изказваш се като пристрастен фен. Никой не отрича таланта и професионализма на Еркан. Но почти на всички не се харесват тези условия, които той поставя за играта си в сериалите. И ако беше в друга държава това нямаше да се допусне. Защото, както и Ани е казала, като е толкова благопристоен да е станал служител на Аллах! Нали знаеш приказката ни - "Прекален светец и богу не е драг". Та затова си мисля, че Еркан прекалява с този морал. Което означава, че лицемерничи и е популист. Та анадолците да се кажат:"О, тук играе нашият Еркан, той е благопристоен. Може да го гледаме всички..." Ако любовта и целувките са срамни, защо има жена до себе си?  Като е толкова благочестив, защо е допуснал да стигне до алкохолизъм?

     Тонът ми, който тук се усеща, нямаше да го има към друг човек, който не се бие толкова в гърдите с моралното си мислене и поведение. Защото всеки човек си има слабости. А всеки, който прекалява със самореклама, кара хората да си изострят погледа спрямо него. И да стават по-критични. Лично на мен, тупането в гърдите ми действа много неприятно!

   

     

# 354
  • Мнения: 41 788
Добро утро! Hug



Сиси Hug,и аз те чета,писали сме си на лични,говорили сме си по телефона! Hug

Ани HugКриси Hug



остават 3 дни ....


Приятен ден! Hug Hug Hug

# 355
  • Мнения: 36 767
Привет сладки момичета  Hug
Вече си изпих кафето без цигара, защото се оказа, че съм ги свършила....Но установих нещо много съществено....Можело да се пие кафе и без цигара - световно откритие направих  Joy Joy Joy Joy Joy JoyНякой беше казал, че всички открития са направени от мързел  Party Май ще се окаже, че са прави....  smile3521  защото ме домързя да отида да си купя.... Wink

Сиси  Hug Криси  Hug Злати  Hug благодаря за споделеното, за снимките и за всичко  Hug

Старая се да не опонирам на Сиси, защото Еркан  е нейния идол. Но понякога го правя, не за да я засегна, а да й напомня, че и така наречените звезди са хора и те имат своите слабости....
Да Еркан има невероятен талант без целувка, да изиграе любовна сцена и тази целувка да не ни липсва на нас зрителите. Но след като има морални задръжки в това отношение, значи не трябва да приема роли в които по сценарии се изисква това да се случва.....При тази жестока конкуренция в киноиндустрията при комшиите, всички трябва да се променят - сценаристи, режисьори и не на последно място актьорите, защото ние зрителите виждаме работата на целия екип, чрез актьорите.....

Криси съгласна съм  Peace

Злати - прекрасен есенен колаж с Фарук и Сюрея....Трябва да помисля и аз за следващата тема, защото другата седмица ще имам отсъствия....и трябва да си помогна.....

Остават 3 дни до премиерата на трети сезон на Невестата - не трябва ли да ни пуснат вече снимки  Thinking



Цитат
Арда Пелит исполнит роль ребёнка Ипек и Фикрета, звать которого будут Февзи Озан.

# 356
  • Мнения: 4 642

         Милички,

   Аз не се противопоставям на Сиси. И не искам никак да я засегна, защото много я харесвам и уважавам. Но си изказвам моето, а и на доста хора мнение. Хора, с които съм разговаряла и не пишат тук.
  Иначе в непосредствено по-горния си пост /от вчера/, точно това споделям и аз - за неговата игра, която ни убеждава в това, че героят му е влюбен, дори когато не използва целувки и милувки. Целувката по челото е едно. Това е уважение, нежност, да. Но любовта е и емоция, страст, чувство за едновременно отдаване и притежание, и на душите, но и на телата. Не че е необходимо да се стига в сцените до натурализъм, но чак такова отричане на подобни сцени си е неестествено.

  И да, наистина, би трябвало да има трейд към серията от новия сезон на Невестата. Не е ли така.

# 357
  • Мнения: 36 767
Криси  Hug

Сиси си обича Еркан, така както майка обича сина си....И точно за това винаги го оправдава, както една майка оправдава детето си....И аз нямам нищо против....И мисля, че всички, които пишем в темата уважаваме  тази нейна обич....Е, понякога искам да я приземя, но никога не е било с лоши чувства....



Емир вече е на училище....Как съчетават снимките с учебния процес... Thinking

# 358
  • Мнения: 36 767


Аслъ в прегръдката на режисьорката Зейнеп Гюнай Тан.
Аслъ е написала:"Много те обичам!".


Вижте как ни се заканва Ози....



От инстаграма на Йозжан Дениз:
 "ако знаехте какво ви очаква в този сезон.....?"


Ами внимавайте, защото и ние можем да се заканваме..... Grinning Grinning Grinning Grinning
Няма да ви гледаме ако е много лошо това, което ни очаква.... Naughty

# 359
  • Мнения: 1 497

Малко късничко, но поне вече знаем какво предстои в новата серия.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт