Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~192

  • 43 774
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819

Малко късничко, но поне вече знаем какво предстои в новата серия.  bouquet
ще бъде интересно ...спор няма...

# 361
  • Мнения: 36 756
Ани много ти благодаря за втория фрагман  Hug
Очаквах днес снимки, ама получихме фраг   newsm68 Все пак не останахме на сухо....
На мен ми хареса фрагмана, ама сигурно сагата предстои..... Thinking





 Hug Hug Hug





Гости

Цитат
ще бъде интересно ...спор няма..

 newsm10 newsm10

# 362
  • Мнения: 36 756
Нови снимки от Хатидже....







# 363
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Нови снимки от Хатидже....



 и двамата са се "възстановили" ....във форма са...

# 364
  • Мнения: 36 756
Гости сигурно са ходили заедно да спортуват....Бурак се беше поотпуснал малко, но сега е добре.....Няма той да ражда второто бебе  Grinning

Руски превод на втория фрагман....Ще проверя дали Сафие е превела репликите....

https://vk.com/kyg_club?z=video-78538620_456240036%2F2d4cbdc6c9e … pl_wall_-78538620

Цитат
Сафие Бекирова 
-Есма..Казахме,за малко,а останахме цяло лято....
-Сюрея..Мамо..Не се притеснявай,ще излезем от тук,още малко търпение!
-Осман...Всички,се подпряхме на твоя гръб,позволи ми,дори с мъничко,и аз да помогна?
-Адем..Какво стана??? Гладни ли сте??? На улицата ли сте? По три пъти на ден бой ли ядете? Разпиляхте се и толкоз...!
-Гарип...Това са твоите деца...Ако паднат,ще се изправят с шепа жълтици в ръката!
-Акиф..Наистина ли??? Слава на бога!Това е страхотна новина!Намери се инвеститор,който е готов да даде 30 милиона в брой !
-Акиф...Половината от парцела е наш,другата половина е на някаква Юлфет Каваклъ!
-Есма ...Не,не може! Абсурд!За нищо на света!
-Юлфет...Днеска Боранови,са вече под краката ни..и все още не сме почнали да ги мачкаме!

# 365
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили  момичета.  Тази  вечер  ми  е  писано  да не  мога да поствам  постовете си.
Напиша  нещо  и  се изтрива.  Благодаря  ви  за  постовете - Ани, Гости,  Криси, Златинчето, Деси -благодаря ви от  все  сърце.
Разбира се ние сме  различни и харесваме  различни актьори, сериали. В това няма  нищо  необичайно.
А и  всяко момиче има право да си пише  каквото  си  поиска.
То...за това  си  допадаме,  защото  едната  пише  едно,  другата  го  допълва  или има друго  мнение.
Аз наистина харесвам  Еркан  като  син, защото той  е  2  години  по-голям  от  малкия  ми  син  Краси. Мисля си,  когато аз  съм  родила,  той  е  бил  детенце на  2 годинки.  А любовта  ми  идва  от  голямата любов  на  Галип и  Сабиха. Все се сещам  как  Галип  се  влюби  в  Сабиха  в  асансьора още най-напред дори  и  тя  да  беше  припаднала  и той  не  можа  да  види  дори  и  очите й. Въпреки, че  си  беше  затворила  очите,  той  се  влюби  в  нея  до  полуда.
Простете ми  за  моите писаници.  Лека нощ. Приятни  сънища.



Влюбеният  Галип  се  разболя  по  Сабиха.


Спомняте ли си ги тук - на лодката  на капитана.



А тук  спомняте  ли  си  как танцуваха  прилепени един в друг. Хиляди хубави моменти.

# 366
  • Мнения: 1 496
 bouquet На Мама-Ан за превода, който ни публикува. Като гледам лелята нещо май е в отсрещния лагер  newsm78 с този цитат хич не ми изглежда да ги подкрепя. А и ги гледаше доста шокирано, когато отидоха да се срещнат с нея.  Thinking Май май и тя има да си връща.  Tired

# 367
# 368
  • Мнения: 4 642


              О леее, Лу, колко много прекрасни кафета! Как си го обичам аз това кафе! Наистина хубава фотография!

              Благодаря за намерения и постван превод! И на преводача също. Да, явно ще има още нови лица, нови сюжетни линии, нови пречки и спънки пред това семейство. За да се изкаже така Йозджан, че не знаем какво ни очаква, може да е нещо хубаво и смислено. Аз му вярвам.

            Сиси, Този сериал на Еркан и Айча ми е един от любимите. И когато казвам, че преди са давали дълги сериали, но без сценариен  пълнеж, както сега, съм имала в  мислите си и този сериал. Защото от началото до края беше хубав, смислен. А главните герои прекрасни. Жалко, че Айча след него вече не я видяхме в България. А и не знам дали това не й остана единствената главна роля, май? А Еркан ми беше любимец до момента със скандалите с Нюргюл и моралните му изказвания. Нещо, за което вече споделих и да не се повтарям. Само още нещо - не взимам страната на Нюргюл.

          Много хубави снимки на Бурак и Хатидже. Много премерена двойка. Най-накрая и той се върна във форма, че бая беше наедрял. Хатидже, още веднага след раждането беше добре, но сега е в топ форма.

           Е, сега след кафето на Лу, след прекрасните снимки, аз не мога да се меря с вас. За настроение - това!



           

# 369
  • Мнения: 36 756
Добро утро момичета  Hug

Ани - доколкото разбирам "чувствата" между Юлфет и Есма са взаимни.....Юлфет след като е сестра на Февзи, значи е зълва на Есма....Надявам се, да ни покажат какво се е случило на времето.....

Лу - благодаря за големия избор на чаша кафе....Избирам си червената....

Сиси - вчера споделих, и отново казвам, че няма лошо да си харесваш и обичаш Еркан - и аз го харесвам от времето на Сон бахара и този сериал е причина да съм във форума....но и той като всеки човек, не е идеален...и той си има кусури като всички нас.....

Скрит текст:
Днес ми е тъжен деня....Преди 42 години на днешния ден беше сватбата ни...и се събудих с тъга.....

Нека вашия ден да бъде радостен и щастлив  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower



ПП

Криси  Hug - Айча изигра много главни роли и в момента играе  главна роля в една комедия... но сериалите с нейно участие не се превеждат и затова не ги гледам....Преди години гледахме "Четири сезона на сърцето ми" Кралицата ни го превежда...



Това е снимка от комедията в която играе в момента....

# 370
  • Мнения: 4 642

 Ани, направи си кафе, запали си цигара /в този момент ти позволявам! Simple Smile/ и си спомни хубавите моменти. Не ги заличавай с лека ръка с тъгата си.  Дай им да живеят. Защото сме ги имали тези моменти, нали! А на обяд, или на вечеря, си налей бири или чаша вино и... наздраве!

 Още два дни и ще имаме и общ, любим миг с нашата Невеста. Имам добро предчувствие. Допускам, че не са взели случайно решение за продължението на сериала. Т.е не само поради финансовата причина. Имали са и готов замисъл, вече. И с този състав, мисля, че ще се осъществи добре.

# 371
  • Мнения: 41 709
Добро утро! Hug



Благодаря за фрагмана и преводите! bouquet Още снощи го видях,но покрай гостите нямам много време да пиша! Peace







Приятен ден! bouquet

# 372
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819

 Ани, направи си кафе, запали си цигара /в този момент ти позволявам! Simple Smile/ и си спомни хубавите моменти. Не ги заличавай с лека ръка с тъгата си.  Дай им да живеят. Защото сме ги имали тези моменти, нали! А на обяд, или на вечеря, си налей бири или чаша вино и... наздраве!

 Още два дни и ще имаме и общ, любим миг с нашата Невеста. Имам добро предчувствие. Допускам, че не са взели случайно решение за продължението на сериала. Т.е не само поради финансовата причина. Имали са и готов замисъл, вече. И с този състав, мисля, че ще се осъществи добре.
Hands Plus1Hands ClapHeart
Здравейте момичета
Никога не отказвам кафе...не пуша....много рядко пия по едно малко узо Smirk така, че кафето е моя порок....
Надявам се Боранови да имат поводи за радост...Не случайно ще започнат така....

# 373
  • Мнения: 4 642

Криси  Hug - Айча изигра много главни роли и в момента играе  главна роля в една комедия... но сериалите с нейно участие не се превеждат и затова не ги гледам....Преди години гледахме "Четири сезона на сърцето ми" Кралицата ни го превежда...



Това е снимка от комедията в която играе в момента....




      Благодаря за информацията, Ани! Аз затова и казах, че не съм сигурна. Защото почти нищо няма За нея на нашия екран. И се радвам за Айча. Тя и пее, и играе /играла е балет, май/, много добра актриса е, пък и красива!

# 374
  • Мнения: 36 756
Мивам само да пусна снимките за новия епизод....











Общи условия

Активация на акаунт