Баня - колко пъти?

  • 1 758
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Един път дневно,вечер преди лягане Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 185
Благодаря ви за съветите  Grinning ! Може би грешката ми е че ползвам гела всеки път, ще опитам да го разредя, може това да изсушава кожата й.

# 17
  • Мнения: 11 547
Веднъж дневно-вечер преди лягане. Peace

# 18
  • Мнения: 522
Първата седмица го къпехме сутрин и вечер ама и аз не знам защо newsm78.Иначе до сега само веднъж-вечер Peace.

# 19
  • Мнения: 4 399
Сигурно ще ти се стори скандално, но аз беба я къпя 1-2 пъти на седмица, не на ден. Не съм забелязала да се чувства зле с толкова малко къпане или да се нуйдае от повече. Дупето го мия по 1-2 пъти на ден. Живея в Австря и това са препоръките на лекарите тук. честото къпане (повече от 1-2 пъти в седмицата) вреди на бебешката кожа, защото при раждането тя е недоразвита, а с всяко къпане отмиваш защитния слой мазнина който естествено се отлага върху нея.

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
През 2 дена  Peace

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
През 2-3 дена е съвсем достатъчно за малко бебе.

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Веднъж.

# 23
  • Мнения: 2 000
Веднъж на ден - вечер, а понякога и пропускаме, та става през ден.

# 24
  • Мнения: 1 370
Къпем го през ден, от както е роден. Така ни каза лекаря

# 25
  • Мнения: 3 367
Сигурно ще ти се стори скандално, но аз беба я къпя 1-2 пъти на седмица, не на ден. Не съм забелязала да се чувства зле с толкова малко къпане или да се нуйдае от повече.
това казват и препоръките в САЩ за бебета до годинка

# 26
  • Мнения: 4 668
Щом се лющи кожата и е суха , трябва да ползваш специални продукти . Моят син също е със доста суха кожа и понякога му се появяват лишеи . Слагам му във водата олиото на Мустела от серията за атопична кожа ( Линола Фет също върши работа ) и го мажа със Мустела Стелатопиа .  Hug Помага много и кожата не стои суха и грапава . Сутрин след ставане също го мажа с кремчето по тялото , използвам го и за лицето му .

# 27
  • София
  • Мнения: 281
сапуна изсушава кожичката на бебчето!

ние се къпехме 1 път-вечер като по-малки, а от 1 година се къпем през 1-2 дни.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Веднъж, но сега като започнат горещините воже и по-често да я къпя. И нашата кожа леко се лющеше, просто смених марката

# 29
  • Мнения: 3 478
Веднъж вечер.

Общи условия

Активация на акаунт