За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 623
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 406
Да. Моята дъщеря отказа пюрето денят преди зъбчето да пробие.
Нормално е, отказват храната, защото ги дразни още повече.

# 451
  • Мнения: 16 874
Цокане обаче не отказва Grinning въпреки че от два дни, днес трети, е намалил броя сукане на половина.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 1 601
И моят син плачеше по време на хранене и оказваше храна преди да избият долните зъбки, за горното не забелязах даже кога и как проби.

# 453
  • Мнения: 13 082
Наистина ли в 21 век още се практикува това с баенето против уроки 😳Не мога да приема, че големи хора вярват в такива неща.

# 454
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Малкия беше на 2 месеца. Отидох на гости на една приятелка. Баба и е синеока. По някое време се наложи да накърмя малкия, бабата съответно гледаше. Още по пътя това бебе като започна да реве. Нищо не го успокояваше. Рева повече от час. Предложих му да суче. Само като се докоснеше до гърдата още повече плачеше. Накрая майка ми го напръска със светена вода и ооо чудо, засука си и се успокои. Сега да вярвам ли, да не вярвам ли? Дори наистина да го е урочасала, знам че не е било нарочно.

# 455
  • Мнения: 4 000
Които сам върху себеси/близък не е изпитвал какво е да те урочасат само той не вярва.

# 456
  • Мнения: 13 082
Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.

# 457
  • Мнения: X
Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.

Ааа, в чужбина не урочасват

# 458
  • Германия
  • Мнения: 3 433
Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.

И аз точно това се чудя!

# 459
  • Варна
  • Мнения: 1 601
И аз се зачудих как стои въпросът с другите държави и по принцип:
https://www.webcafe.bg/id_1262094260

# 460
  • Мнения: 1 050
Извън темата за уроките - кога и на какви периоди има скок в растежа на бебетата?

# 461
# 462
  • Мнения: 5 478
Ох, при моята щерка 8-мата седмица беше кошмар Unamused

# 463
  • Мнения: X
Какви играчки трябва да има едно 6-месечно бебе? Ние нямаме много и май вече са й омръзнали, защото само хвърля и се изнервя след точно 2 мин игра. Имаме две пластмасови дрънкалки, една маймуна от активната гимнастика, която дрънка и може да се гризе, музикална плюшена играчка, която още не може да схване как да пуска и музикалната въртележка. Нормално ли е и на активната гимнастика вече да се изнервя? Като е там изобщо не иска да се обръща по корем, а играчките не ги поглежда, само мен търси и плаче.
Какви играчки може да ми предложите да купя, които да са й интересни?

# 464
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
По скоро внимание иска от колкото играчки. Моя син много се забавлява да търкаляме топка, по скоро аз търкалям. Вече стои седнал де, на 8 месеца е. Отдавна махнах активната гимнастика, че не стоеше на нея.

Общи условия

Активация на акаунт