За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 555
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 35 110
Сливата и крушата са много добри в случая

# 511
  • Мнения: X
Картофът го приехме без проблем.
Морковът много се услади на моето бебе и вчера на два пъти си изяде цяло бурканче пюре и се запече милото.
Дадох Биогайа, че го разхлабва и тиквичка, подейства, но пак е твърдичко.

# 512
  • Мнения: 35 110
И авокадото и тиквата също действат добре на моето хлапе. Много го яде това авокадо Wink една мрежичка от Лидл на седмица си хапва Wink

# 513
  • Мнения: 185
И бебо имаше проблем с изхожданията и последно давах Био Баланс бебе пробиотик,но го спрях и вече две седмици или три не съм давала.Пюретата на обед винаги са ми микс-запичащи с разхлабващи.Например:картоф,морков,тиква,тиквичка и батат;картоф,морков,спанак и тиквичка;тиква,морков и картоф.Плодовите:круша,ябълка и слива;слива и ябълка;круша и ябълка;каша и слива;каша и круша с ябълка или само с круша.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 596
И моят син се запича доста от зеленчуковото пюре, избягвам моркова и картофите, но следобед гледам да давам праскови, круши, сливи, всички разхлабващи плодове и забелязвам, че действат доста добре. До обяд ака на малки топченца или се напъва до почервеняване без нищо да излезе, после става нормално до края на деня. Рядко пропуска ден.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Момичета, тъмнозелено ако за какво говори? Изследването за вируси е отрицателно...
Какво е това изследване за вируси, за първи път чувам за такова нещо newsm78 Ако е инцидентно не бих се притеснявала. Чета из нета, че от желязо може да стане такова, да не би ти да пиеш желязо под някаква форма?

# 516
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета, тъмнозелено ако за какво говори? Изследването за вируси е отрицателно...
Какво е това изследване за вируси, за първи път чувам за такова нещо newsm78 Ако е инцидентно не бих се притеснявала. Чета из нета, че от желязо може да стане такова, да не би ти да пиеш желязо под някаква форма?

Има изследване за рота и адено вируси. Предполагам, че тях са пуснали. Отделно се прави и микробиология на фецес проба.

# 517
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
За синята книжка трябва да я купя и да я занеса на педиатъра ли? Или има и друго?

# 518
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Синята книжка не се купува, а се получава от РЗОК. После педиатърът я заверява, да.

# 519
  • Мнения: 635
Момичета някоя от вас да е пила сироп стодал, хексоралетен н за смучене и multilac синбиотик докато кърми? Мога ли да ги пия? За синбиотика съм сигурна че мога но за другите не съм убедена. За azax антибиотика знам че неможе

# 520
  • Мнения: 4 660
Картофът го приехме без проблем.
Морковът много се услади на моето бебе и вчера на два пъти си изяде цяло бурканче пюре и се запече милото.
Дадох Биогайа, че го разхлабва и тиквичка, подейства, но пак е твърдичко.
Давай да пие вода между храненията.

# 521
  • Мнения: X
Момичета някоя от вас да е пила сироп стодал, хексоралетен н за смучене и multilac синбиотик докато кърми? Мога ли да ги пия? За синбиотика съм сигурна че мога но за другите не съм убедена. За azax антибиотика знам че неможе

А кой ти ги изписа тези неща и не му ли каза, че кърмиш? На своя глава не пий нищо, а се консултирай с лекар.

# 522
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета някоя от вас да е пила сироп стодал, хексоралетен н за смучене и multilac синбиотик докато кърми? Мога ли да ги пия? За синбиотика съм сигурна че мога но за другите не съм убедена. За azax антибиотика знам че неможе
 

Стадал съм пила докато кърмя. За гърлото прополки, Ангал за пръскане, трахизан. АБ аугментин

# 523
  • Мнения: 635
Момичета някоя от вас да е пила сироп стодал, хексоралетен н за смучене и multilac синбиотик докато кърми? Мога ли да ги пия? За синбиотика съм сигурна че мога но за другите не съм убедена. За azax антибиотика знам че неможе

А кой ти ги изписа тези неща и не му ли каза, че кърмиш? На своя глава не пий нищо, а се консултирай с лекар.

Лекарката ми ги предписа и да знае че кърмя и ми каза че уж няма проблем да ги пия но исках да се допитам и до вас за всеки случей

# 524
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета някоя от вас да е пила сироп стодал, хексоралетен н за смучене и multilac синбиотик докато кърми? Мога ли да ги пия? За синбиотика съм сигурна че мога но за другите не съм убедена. За azax антибиотика знам че неможе

А кой ти ги изписа тези неща и не му ли каза, че кърмиш? На своя глава не пий нищо, а се консултирай с лекар.

Лекарката ми ги предписа и да знае че кърмя и ми каза че уж няма проблем да ги пия но исках да се допитам и до вас за всеки случей

Азакса защо да не може да го пиете?

Общи условия

Активация на акаунт