Кога започна да ви личи?

  • 3 759
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Към 5-я

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
Към средата на 5тия месец.За цялата бременност качих 18кг.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В нач. на 4мес., а качих за цялата бременност - 15кг. До 3 месец бях качила 1кг.  Peace

# 18
  • Мнения: 3 932
На мен почна да ми личи към средата на 5-я месец, не качих много кг-17 за цялата бременност.
 Peace

# 19
  • Мнения: 5 103
5ти месец

# 20
  • Мнения: 522
Пролича ми в 4-тия месец.До 7-мия качвах по 1кг на месец,в 7-мия ме е срам да кажа колко точно кг качих,но общо за цялата бременост бяха 28-9кг. Embarassed

# 21
  • Мнения: X
Първия път ми пролича в края на 3, началото на 4 месец. Качвах килограмите много плавно, но накрая бях с + 17-18.
Сега ми пролича още в началото на 2 месец, а в момента имам огромен корем, макар че не съм качила нито грам.

# 22
  • Мнения: 11 547
На мен ми пролича около 5 месец.И с двете бременности качих по 12 кг. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 029
На мен започна да ми личи към средата на четвъртия месец, но още от края на втория дрехите доста ми отесняха. Сега съм в 8-ми и съм качила 14 кг до момента и не знам колко още ще качвам до края. Иначе наистина всичко си е индивидуално, можеш един месец почти да не качиш, а друг да качиш повечко. Така че не се притеснявай и в никакъв случай недей да се ограничаваш и да гладуваш! Успех!!!

# 24
  • Мнения: 423
Първия път - към петия месец. Качих 15 кг.
Сега доста по-рано, в края на втория и началото на третия месец вече ми личеше. А в петия имам коремче като за в седмия.  Embarassed И с килограмите съм напред този път, ама какво да се прави...   Simple Smile

# 25
  • pomorie
  • Мнения: 848
на мен ми пролича чак в 6-7 месец и като че ли иэведнъж ми иэникна корема newsm78 newsm78приятели на моя мъж се шегуваха че са эапочнали да се съмняват дали ще имаме бебе Rolling Eyes Rolling Eyesсега съм в 8 месец и съм качила 12кг надявам се да не станат много повече  bouquet  bouquetно при всеки е раэлично

# 26
  • Мнения: 3 537
При всеки е индевидуално и няма нужда от притеснение.Иначе на мен ми пролича 4-тия месец

# 27
  • Мнения: 2 171
На мен започна да ми личи в края на втория месец като при теб. Качих 16 кг, но в края на бременността бях със сравнително малък корем, но може би това се дължеше на намалелите ми околоплодни води.

# 28
  • Мнения: 2 000
Първият път ми пролича в 3-ия месец и докрая качих 27 кг. Вторият път пролича чак към 5-6 месец и качих 14 кг.

# 29
  • Мнения: 4 806
ами вероятно е да качиш повечко, щом толкова рано се е проявило. Успокоителното е, че не можеш кой знае колко да повлияеш - всеки организъм реагира различно.

Аз качих около 25, като започна да личи някъде вкрая на 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт