Кога започна да ви личи?

  • 3 779
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Здравейте мами, четох темата "Кога казахте в работата?" и там едни мами казват: Аз казах в 5 -ти 6-ти месец защото започна да ми личи...и аз направо се уплаших Confused
На мен започна да ми личи още от втория! Не съм напълняла много, качила съм 3,5 kg - 4,0 kg до момента - теглото ми варира сутрин и вечер. Сега преди малко едно момиче реагира много странно като ме попита кой месец съм и ми каза, че много съм качила и аз малко се фрапирах... не меслех, че съм качила толкова много .... и ако така вървя се надявам да кача около 10 килограма.
Та на вас кога започна да ви личи?
И за мамите, на които им се говори по темата колко kg. качихте?


# 1
  • Мнения: 1 006
На мен ми пролича чак към 6-7 масец,но пък качих много килограми-22 Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 6 810
Първият път много рано, 10 седмица вече почти всички знаеха...и то защото ме разпознаха. Сега като че ли още не ми личи, но талията ми се е разширила, както и ханша. Първият път качих 18кг, в 18 седмица, в която си ти бях качила вече 8.  Wink Така че ти си си ОК, много добре вървиш с кг, ако продължаваш така, според мен ще качиш най-много 12. Споко!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На мен започна да ми личи към средата на 3-тия месец. А за килограмите качих много-над 25, но не знам точно колко, защото последните 2 седмици бях в болницата. Успех! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
И при мен започна да личи в края на втори месец някъде.Даже докторката се учудваше,защото ми е първо дете и казваше,че проличавало по-късно Grinning
През третия месец започнах да сменям гардероба,защото не ми ставаха дрехите Shocked

# 5
  • Мнения: 247
Аз качих 1кг. едва сега - в края на 4-ти месец.

Имай предвид, че след 5-ти се качва повечко.
Затова се застраховай от сега, че да имаш мегдан за сериозните месеци!  Wink

Успех!

П.П. Да не вземеш да гладуваш сега! Просто внимавай какво хапваш и как. На бебчето сладолед и тортички не са му нужни  Grinning

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Започна да ми личи към края на 5 и началото на 6. Качих 30кг  #Crazy

# 7
  • Мнения: 1 100
И на мен рани4ко взе да ми ли4и, към 3ти месец:) Пък за килограмите, досега съм с +7 и неЩо...

# 8
  • Мнения: 2 381
Започна да ми личи, когато бях в 10г.с.
Преди да забременея бях 48кг, а влязох в родилното 72кг.
Айде, не се тревожи толкова!Леко бременеене  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 189
На мен започна да ми личи към края на 3-тия, началото на 4-тия и до сега имам по-голямо коремче от другите newsm78 не знам дали това е добре или зле... може би е въпрос на физика Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 6 810
Да , всъщност в 9 месец всички кореми са различни, аз имах огромен корем, а имаше момичета, на които почти не им личеше, че са бременни в 9 месец  Shocked, така че....и това има значение. А това, че последните месеци се качва най-много не е вярно. В 9 месец не качих нищо.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 567
И на мен сравнително рано започна да ми личи към края на втория, началото на 3 месец. А досега съм качила вече 20кг., не знам колко ще стигна докато родя.

# 12
  • Мнения: 120
Някъде в 5-ия месец започна да ми личи и качих 20 кг. Grinning

# 13
  • Мнения: 748
започна да ми личи към 4 месец. за цялата бременност бях качила 18 кг. като в 12 г.с. бях +6 (преди това незнам, защото не съм се мерила).
изобщо не се притеснявай колко си качила. първо никак не е много това, и второ не е гаранция после колко ще качиш, нито пък някой може да каже дали бързо или бавно ще ги свалиш после. така че не мисля, че това е нещо за което трябва да се тревожиш Peace 

# 14
  • Мнения: 492
Първият път ми пролича чак в седмия месец, а втория още във втория месец имах коремче.Всичко е много относително.И двата пъти забременявах на 53 кг, а раждах на 75 кг.

# 15
  • Мнения: 8 917
Към 5-я

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
Към средата на 5тия месец.За цялата бременност качих 18кг.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В нач. на 4мес., а качих за цялата бременност - 15кг. До 3 месец бях качила 1кг.  Peace

# 18
  • Мнения: 3 932
На мен почна да ми личи към средата на 5-я месец, не качих много кг-17 за цялата бременност.
 Peace

# 19
  • Мнения: 5 103
5ти месец

# 20
  • Мнения: 522
Пролича ми в 4-тия месец.До 7-мия качвах по 1кг на месец,в 7-мия ме е срам да кажа колко точно кг качих,но общо за цялата бременост бяха 28-9кг. Embarassed

# 21
  • Мнения: X
Първия път ми пролича в края на 3, началото на 4 месец. Качвах килограмите много плавно, но накрая бях с + 17-18.
Сега ми пролича още в началото на 2 месец, а в момента имам огромен корем, макар че не съм качила нито грам.

# 22
  • Мнения: 11 556
На мен ми пролича около 5 месец.И с двете бременности качих по 12 кг. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 029
На мен започна да ми личи към средата на четвъртия месец, но още от края на втория дрехите доста ми отесняха. Сега съм в 8-ми и съм качила 14 кг до момента и не знам колко още ще качвам до края. Иначе наистина всичко си е индивидуално, можеш един месец почти да не качиш, а друг да качиш повечко. Така че не се притеснявай и в никакъв случай недей да се ограничаваш и да гладуваш! Успех!!!

# 24
  • Мнения: 423
Първия път - към петия месец. Качих 15 кг.
Сега доста по-рано, в края на втория и началото на третия месец вече ми личеше. А в петия имам коремче като за в седмия.  Embarassed И с килограмите съм напред този път, ама какво да се прави...   Simple Smile

# 25
  • pomorie
  • Мнения: 848
на мен ми пролича чак в 6-7 месец и като че ли иэведнъж ми иэникна корема newsm78 newsm78приятели на моя мъж се шегуваха че са эапочнали да се съмняват дали ще имаме бебе Rolling Eyes Rolling Eyesсега съм в 8 месец и съм качила 12кг надявам се да не станат много повече  bouquet  bouquetно при всеки е раэлично

# 26
  • Мнения: 3 537
При всеки е индевидуално и няма нужда от притеснение.Иначе на мен ми пролича 4-тия месец

# 27
  • Мнения: 2 171
На мен започна да ми личи в края на втория месец като при теб. Качих 16 кг, но в края на бременността бях със сравнително малък корем, но може би това се дължеше на намалелите ми околоплодни води.

# 28
  • Мнения: 2 000
Първият път ми пролича в 3-ия месец и докрая качих 27 кг. Вторият път пролича чак към 5-6 месец и качих 14 кг.

# 29
  • Мнения: 4 806
ами вероятно е да качиш повечко, щом толкова рано се е проявило. Успокоителното е, че не можеш кой знае колко да повлияеш - всеки организъм реагира различно.

Аз качих около 25, като започна да личи някъде вкрая на 4 месец.

# 30
  • Мнения: 112
В края на 4м, а качих 9- 10 кг.

# 31
  • Мнения: 4 668
Пролича ми истински към средата на 5 - тия месец . Качих 10 кг. Бебо се роди 3.200 кг. и 51 см.  Hug

# 32
  • Мнения: 2 910
Още към края на 2-рия месец ми пролича.

# 33
  • Мнения: 364
пролича ми към края на 5 месец, качих 12 кг....

# 34
  • Мнения: 1 272
Пролича ми към 5-6 месец, че съм бременна, преди това бях като преяла. Качих общо 20 килограма.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Началото на 4ти месец  Flutter

# 36
  • Мнения: 1 370
На мен започна да ми личи в края на 4 месец

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди горе долу един месец, но качените килограми са ми само 5, може би е затова. Thinking

# 38
  • Мнения: 2 159
в третия-четвъртия вече се забелязваше, но беше топло и колкото с по-летни дрехи се обличаш повече личи. Иначе на работа казах още преди да ми проличи Wink а с кг съм +6, а съм още 5-тия месец Shocked

# 39
  • Мнения: 577
на мен също ми пролича чак към 6 месец,но бях много слаба при ръст 170 бах 47 килограма и много малко коремче.Качих 12 килограма,а сега съм 50

# 40
  • Мнения: 38
И на мен започна да ми личи кум 5 месец , но зависеше с какво съм облечена с дънки изобщо докато можех да ги обувам де! А с рокля по мен или пола си ми личеше малко.
Иначе за килограмите в последните месеци е така в началото някои като мен свалят  3-4 кг и след това лека по лека тръгват на горе а в последните месеци бебето също много качва тъй че е абсолютно нормално и майката да качи а накрая вече 9ти месец да може и да се застане на едни кг , което значи че бебока е готов и не наддава повече

# 41
  • Мнения: 318
Ами на мен започна да ми личи към 15 г.с, ъпреки че и досега съм качила само 2 кила, дано задържа така до края да не кача много Peace

# 42
  • Мнения: 3 089
5-6 м. зависи с какво се обличах. но аз качих под 10 кг.

# 43
  • Мнения: 1 243
на мен започна да ми личи посредата на 2-рия месец ако съм облечена с по широки дрехи не се забелязва ама ако съм с пола или рокля си личи   Simple Smile                                                                                                                                                                                                                                                             

# 44
  • Мнения: 1 243
не качих до сега нито един кг все си сеся 48-49 кг макар че съм края на 3 а от другата седмица влизам в 4-ти месец  Grinning

# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами и на мен много рано ми пролича, още преди да разбера, че съм бременна, значи някъде към 4-5седмици, учудих се, че имам малко коремче, но си мислих, че може би защото ще ми идва. Но бях много слаба, с плосък корем, и тесен ханш, и то бебето нямаше много място. Личеше ми от много рано и бързо ми растеше корема, до към 6м. след това имаше застой. Не качих кой знае колко 16кг., а имах нужда и от няколко кила на себе си да кача, защото бях много слаба преди това.  Абе май малко объркано го обясних. Ама не се притеснявай, една приятелка късно и пролича, но пък имаше корем по голям и то като за тризначита, беше с ОГРОМЕН корем, щяха да се съберат поне 4-5 бебета. Страшна гледка за слабото и тяло. Та поговорката стана реална, корема и върви 5мин. преди нея.

# 46
  • Мнения: X
Аз съм в края на трети месец и фигурата ми е променена страшно, даже една приятелка ми повтори около 10 пъти, че коремът ми бил мнооооого голям за трети месец, но в интерес на истината повечето хора, които не знаят си мислят, че съм качила, заради отказването на цигарите и са много изненадани като разберат истинската причина. Така че всичко е въпрос на това какво искат да видят очите, които те гледат в началото Simple Smile))))

# 47
  • Мнения: 147
Започна да ми личи в 7 месец, а за цялата бременност качих точно 8 кг.Бебо пък си се роди 3 050.Всичко е до структура и мускулатура.Изобщо не се притеснявай.Природата си знае работата.При всеки е различно.
Леко бременеене  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 621
Започна да ми личи към 4 месец. Качих общо 18 кг за цялата бременност. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 117
За цялата бременност качих 16 килограма и се чувствах като баба Меца Mr. GreenА започна да ми личи към средата на петия месец .

# 50
  • Мнения: 4 621
Края на 6,  началото на 7 месец. Преди това бях малко като попреяла Wink

# 51
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Качих  първите седмици на бременността 5 кг. , после ги свалях за сметка на бебето. Резултатът беше + 3 кг накрая. (Да допълня, че имам хормонално заболяване)

А като визия - през 5-тия месец.

# 52
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
На мен ми пролича към края на 4 месец. По принцип през цялата бременност пораснах повече на корем, отколкото на друго място. Качих общо 14 кг. през цялата бременност.

# 53
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не се притеснявай, няма нищо по-красиво от бременна жена. С първото ми пролича в 7месец, качих 12кг и я родих 3200гр. Сега с малкия ми пролича във 2рия месец, качих 16кг, а го родих 3750гр. И с двете деца моментално се възстанових, за месец...Успех!!!

# 54
# 55
  • Мнения: 1 284
в 5месец ми личише малко в6 вече доста

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
рано-рано в 4 -тия месец

# 57
  • Мнения: 566
на мен за по-наблюдателните започна да ми личи към 4- месец. не защото качих кг, а защото не прикривах бремеността и си носех същите дрехи от преди да забременея. иначе коремчето се показа към 5-я месец. то и сега в гръб не ми личи

# 58
  • Мнения: 3 042
Към краят на 4м започна да ми личи.

# 59
  • Мнения: 2 271
На мен ми личеше още през 3м,а в 4м ме питаха дали ще е скоро раждането.До края на 9м корема ми беше огромен!(а качих само 10кг)

# 60
  • София
  • Мнения: 3 064
От края на трети месец, но и досега - средата на четвърти, зависи как съм облечена - мога още да скрия, мога и да подчертая - както ми изнася Wink

# 61
  • Мнения: 68
Аз вече имам коремче, а съм в 3 месец. За сега го прикривам с по-широки дрехи, ак опродължавам с това темпо, кой знае какъв корем ще имам по нататък  Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 3 717
имах забележимо коремче чак в 5 месец- но всички знаеха че съм бременна още във втория
но тогава дори бях отслабнала
качих само 13кг

# 63
  • Мнения: 657
Започна да ми личи  в 6 месец

# 64
  • Мнения: 3 760
Рано започна да ми личи - 2-3-ти месец.
Качих много  - 22 кг, но пък те не ми личаха  Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 493
към 6-тия newsm78

# 66
  • Мнения: 1 464
Качих много кг към 20 но започна късно да ми личи.Имах стегнат корем и ми пролича в 5тия месец,до тогава бях качила 2 кг само но повръщах,като спря да ми се гади станах кюфте.Сега още си влача 10 кг Embarassed

# 67
  • Мнения: 139
Аз сега съм в началото на 4-я и вече ми личи, но пък съм качила 3 кг. до сега, не знам при всички е различно.

# 68
  • Мнения: 5 647
Към 5-ти месец някъде.

# 69
  • Мнения: 426
Към средата на 5-я, качих 20кг.Сега 1.6г. по късно съм 60кг,а преди да забременея бях 68кг. За всеки е индивидуално.

# 70
  • Мнения: 407
Няма страшно и на мен ми личеше още във втория месец.Сега в средата на шестия месец съм с +9кг.Като забременях бях 42кг,първите 3 месеца качих 7-8кг и изведнъж спрях.Сега расте само корема по мен нищо не се лепи.  Hug

# 71
  • plovdiv
  • Мнения: 46
и на мен започна да ми личи към 5месец, но може би защото съм много слаба/като забременях бях 45кг-сега съм52кг/ При първата ми бременно ст не си спомням вече

# 72
  • Мнения: 8 505
В началото на 6.месец.А килограмите:+8.

# 73
аз в момента съм в 5-ия и вече ми личи. До момента съм качила около 7 кг и съм притеснена, че е много, но какво да се прави- всичко е в името на бебчо.  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 36 077
 В 4-я  месец.

# 75
  • Мнения: 670
В петия месец.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
В четвъртия ми пролича,защото качих набързо 4 кг,но до края качих общо 14/не че са малко/.

# 77
  • София
  • Мнения: 378
Към 6-я. Бях качила само малко на ханша, а коремчето ми беше доста миниатюрно, за разлика от сега  Joy

# 78
  • на североизток
  • Мнения: 285
Ами към петия - шестия месец.Качих 10 кг.

# 79
  • Мнения: 5 476
Започна да ми личи към 4/5 месец. През цялата бременност бях качила 17 кг.След 6 месеца си върнах нормалното тегло!  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 3 884
Към края на 5-я месец.

# 81
  • Мнения: 514
Започна да ми личи още в самото начало. Всички си мислят, че греша в изчисленията  Shocked
Ако си призная, че имам корем от 7-8 г.с., ще кажете, че съм луда нали  Mr. Green
Ама аз мога и да го докажааа  Mr. Green



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98819.msg1813412#msg1813412

# 82
  • София
  • Мнения: 1 320
Започна да ми личи във втория месец!  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 680
някъде около 5-тия мес.

# 84
  • Мнения: 1 259
В шести месец,по-точно когато облякох дрехи за бременни.

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен започна да ми личи в 4 месец.До сега съм качила 8кг,но до къде ще стигна не се знае.В момента съм в периода(6месец) в които корема расте много,така че ще видим.
Но споко,после ще отслабваме!!!!! Joy

# 86
  • Мнения: 733
Мен ми пролича към 3-4 месец, а килограмите на финала бяха +30кг  Embarassed Имам още 20кг да свалям Whistling. Рзширих се в таза /чакам го да се прибере  Wink/ и имам шкембенце все още, но всичко си стува като видя слънчицето си  Hug

# 87
  • Мнения: 1 108

На мен ми пролича чак към 5-6 масец

# 88
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 Thinking ми някъде към 5 месец

# 89
  • Мнения: 2 818
Края на втория, началото на третия месец вече на всички им беше ясно, че съм бременна. Корема ми просто си вървеше напред и през цялата ми бременност ме питаха дали не са близнаци, че чак и спореха понякога....
Качвах общо взето по 2кг на месец, понякога три, та накрая се чувствах като прасе с около 20кг отгоре Confused

# 90
  • Мнения: 334
Започна да ми личи към 8 месец.
Много мои познати и роднини въобще неподозираха,че съм бременна.

# 91
  • София
  • Мнения: 154
В края на шестия месец започна много бързо да ми расте корема. Дрехите ми отесняваха буквално с дни.

# 92
  • Мнения: 175
Към края на 5-ти началото на 6-ти и после изведнъж се раздух. Забременях 54 кг., влязох да раждам 70кг., в момента съм 60кг.

# 93
  • Мнения: 73
  bouquetПривет на всички мами в този форум! Имама си син на 13г, и дъщеря на 7г., а аз самата съм на 32г. и решихме да се сдобием с още един член в семейството. При първата ми бременност започна да ми личи едва в началото на 6-ти месец, а при втората около 4-ти.Но сегашната бременност имах корем още в трети месец въпреки, че активно се занимавам със спорт  и никога не съм имала проблеми с теглото.Сега съм в 5-ти месец, а съм надала вече 4 кг. и имам доста голямо коремче... Sick, но това не ме притеснява, защото знам, че след раждането с фитнес и повече търпение нещата са ОК! На всички мами във форума, поздрави от Бургас и лека бременност! Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 1 353
в 5-тия месец ми пролича а качих 30.кг.е вече свалих 20.кг. но това е др.тема

# 95
  • Мнения: 268
 Здравей,
 Аз съм студентка и не исках преподавателите и колегите ми да разберат, че чакам бебче.
 Ходих с много широки дрехи и хората разбраха, че съм бременна края на януари,а аз родих средата на март.
 Иначе запозна да ми личи към 6 месец.
 За цялата бременност качих 11 кг, предимного последните два месеца. Първите три месеца дори ослабнах с три кг.

# 96
  • Мнения: 46
Напълнях като цяло, но започна да ми личи чак към 6-ти месец.  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 626
5-6 месец.  Качих 11кг от тях най-много точно в 5 и 6ти мес.

# 98
аз сега влизам в 5-ят месец и почти не ми личи.Просто нямам вече талия, но корем не се вижда .И се чудя дали е нормално?! newsm12

# 99
  • Мнения: 13 876
Здравейте мили мамчета.
Аз съм от тези дето започва да им личи още в 7-9 г. седмица  ( така че вярвам на всички които казват че почти веднага им се появява закръглено коремче) - невъзможно е да си носиш повече старите си дрехи - не се закопчават имено на талията.
Инъче с дъщеря си напълнях отначало 14 килограма - основно първите 6 месеца а в 8-ми месец отслабнах с два килограма- беше много горещо  така, че сумарно напълнях с 12 килограма. Свалих ги постепенно за 9 месеца основно със тичане на стадиона и диети.
Сега съм отново бременна в 10 г.с. и "вече' имам закръглено коремче, макар заради силната токсикоза да съм отслабнала с 4 килограма.
Пожелания за леко бременеене и здрави усмихнати бебета на всички

# 100
  • Мнения: 35
На мен ми пролича в 5 месец а качих 20 кг. и още немога да ги сваля. #Crazy

# 101
  • София
  • Мнения: 4 966
4-ти месец,в края...

# 102
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Всичко е много индивидуално- зависи от структурата. Мен рано започна да ми личи- към 3-ти или 4-ти, а досега /9-ти месец/ съм +13кг.

# 103
  • Мнения: 1 975
На мен започна да ми личи в началото на 5-я месец preggo, до тогава слабеех, защото много повръщах, обаче сега ела ме виж + 14кг., а съм в осми месец, не ми се мисли до края какво ще се получи  #Crazy

# 104
  • Мнения: 1 028
Аз в 3-ия месец изглеждах като повечето в 6,а в 8-ия и 9-ия вече се носеше мълва,че нося близнаци,бях очен балшая,ма и детето беше 4050гр.,те и килата не отстъпваха 28 оки отгоре.

# 105
  • София
  • Мнения: 2 164
През четвъртия месец.

# 106
  • София
  • Мнения: 6 743
Започна да ми личи към края на 4ти месец, а качих 17 килограма  Embarassed

# 107
Аз бях свалила 10 кг преди да разбера, че съм бременна. Ще видим колко ще кача, но се моля да не е повече от 15, че много тежичко бе... Тъкмо си смених гардероба, облякох стегнати по коремчето дънки и в един прекрасен ден установих, че това коремче нещо е подпухнало newsm78... доста неприятна констатация. Реших, че скоро ще ми идва цикъла, а с приятелки се кефех на кафенце какви цици съм запазила въпреки свалените килограми... Те ти нови дънки и цици сега...
Още не ми личи.

# 108
  • Мнения: 827
към 3-тия месец, като бях в 5-ти вече нямаше как да ме сбъркат Simple Smile засега съм +10-13кг (не знам колко съм била преди да забременея), дано не кача още много Praynig

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Изписаха ме от патологията в края на вторият месец и тогава ми се наложи да си шия панталон за бременни . В началото на четвъртият месец хората мислеха че съм в седмият месец  Mr. Green Въпреки че бях свалила 5 кила.

# 110
  • Мнения: 231
Na men ve4e mi li4i. Kakto si nqmah korem, a samo prili4ah na preqla hlebarka izvednaj korema mi izko4i Simple Smile Az zabremenqh nqkade 5o kg. a v momenta sam okolo 56-57 kg. i smqtam 4e e normalno. I nemislq 4e ka4vaneto na kg e koi znae kakav problem.

# 111
  • Мнения: 1 193
Първата бременост ми пролича около 6 месец, сега към края на 4 месец и съм качила+23кг -добре, че съм доста висока иначе ще се търкалям до финала Mr. Green

# 112
  • Мнения: 104
Здрасти! Не се шашкай! Аз мисля че е много индивидуално! Важното е бебчо да е здрав! Аз до тук съм качила 3 кг. и едва сега ми пролича и то зависи от дрехите Grinning Но пък преди да забременея си качвах редовно зиме лете по 15кг. и после си ги свалях, така че според мен няма гаранция! Успех и лека бременност   bouquet

# 113
И първия и втория път края на третия, началото на четвъртия месец коремчето видимо изпъкна. Но имам приятелки, на които започна да им личи още в третия месец. Така че не се притеснявай, по-важно е да следиш килограмите, защото те са важни. Относно качването на кг, първата бременност финиширах с +8, и седмица след раждането си влязох в дрехите - чувствах се прекрасно! Сега, втория път, борбата с кг е жестока, включително всякакви диети и много ограничения. Засега, 7 седмици преди финала съм +8, но до края не зная какво ще стане....
Моят съвет, ограничавай хапването, особено тестени и сладки неща, те не носят нищо на бебчето. Успех!

# 114
  • Мнения: 1 975
И първия и втория път края на третия, началото на четвъртия месец коремчето видимо изпъкна. Но имам приятелки, на които започна да им личи още в третия месец. Така че не се притеснявай, по-важно е да следиш килограмите, защото те са важни. Относно качването на кг, първата бременност финиширах с +8, и седмица след раждането си влязох в дрехите - чувствах се прекрасно! Сега, втория път, борбата с кг е жестока, включително всякакви диети и много ограничения. Засега, 7 седмици преди финала съм +8, но до края не зная какво ще стане....
Моят съвет, ограничавай хапването, особено тестени и сладки неща, те не носят нищо на бебчето. Успех!
Завиждам на жени с воля като твоята. Не спазваш правилото да хапваш за 2-ма и това е супер. Аз мога да кажа, че ям по-малко от преди да забременея, но уви +14, засега. После голям глад ме чака. Joy Joy Joy

# 115
  • Мнения: 25
Аз съм в края на третия и коремчето вече започна да ми личи/ за тези, които не ме познават изглеждам като похапнала повечко/, но пък с кг май съм напред - още първите десет дена качих 2 кг, и тази седмица изведнъж/за два, три дена/ още два, а пък хапвам по-малко отпреди, тъй като от прогестерона имам много сериозен проблем със стомахчето / запек/.На всички мами пожелавам леко и безпроблемно бременеене и най-сладките бебчета !!! Simple Smile

# 116
  • Мнения: 23 167
Здравейте мами, четох темата "Кога казахте в работата?" и там едни мами казват: Аз казах в 5 -ти 6-ти месец защото започна да ми личи...и аз направо се уплаших Confused
На мен започна да ми личи още от втория! Не съм напълняла много, качила съм 3,5 kg - 4,0 kg до момента - теглото ми варира сутрин и вечер. Сега преди малко едно момиче реагира много странно като ме попита кой месец съм и ми каза, че много съм качила и аз малко се фрапирах... не меслех, че съм качила толкова много .... и ако така вървя се надявам да кача около 10 килограма.
Та на вас кога започна да ви личи?
И за мамите, на които им се говори по темата колко kg. качихте?

Пролича ми в края на 2-ри месец,дрехите ме стягаха.А с килограмите внимавай,не са малко,тези,които си качила.Не се оставяй без режим.Хапвай повече салата,нетлъсто,печено месо.До 7 месец качих 7 кг,по 1 на месец и бях супер доволна,но в 8 и 9 добавих още 9 кг,без да ям повече и по-различно.Като цяло се хранх много малко и балансирано.Вяно,че бебето беше 4.200,но си ми останаха едни 6,5 кг след раждането,които още си ги нося.

Общи условия

Активация на акаунт