Ами вчера бях с един ...

  • 4 716
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Хихи, баси подхода за увеличаване посещаемостта на приложения сайт  Mr. Green

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хихи, баси подхода за увеличаване посещаемостта на приложения сайт  Mr. Green

 е що пък все под вола теле...?  Rolling Eyes

Пари винаги трябва да има една жена у себе си, независимо дали е с мъж или гадже на заведение.  Peace

Самостоятелност бре, нищо друго  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
И на мен ми се е случвало....Да не се казва Йордан?

Или пък Даниел? Laughing Laughing LaughingИ той от тази порода #2gunfire

Неееее, Мариян се казва, нали?
Сигурна съм, че това говедце и след 100 години ще върти едни и същи номера bambam bambam bambam

# 18
  • Мнения: 394
не мила , не е нормално.
от там се започва. направи ся компромис хем да му платиш, хем и секс да правиш с него, после следва самоубеждаване, че си с истински мъж, после ще си благодарна на всяка мила дума мила от него( поне това) , после ша взмеш да се влюбиш, щото ти е казал 2 мили приказки,  после ще заживеете заедно без подпис, защото той не е важен и така няколко години и един ден ще се събудиш до едно безволево влечуго, което си дърпала и влачила през живота на принципа ' от кал да е, мъж да е'.
 Peace
Абе имам наблюдения върху тебе Ленние.Що така си настроена срещу мъжете? newsm78Че са си гадинки-гадинки са,егоисти в много отношения,ама има нещо в постовете ти,когато пишеш за мъже.В няколко теми вече срещам много явно откроено отношение към тях.На какво се дължи,ако мога да попитам-естествено,че не си длъжна да отговаряш.Само при добро желание от твоя страна.
Извинявам се за оффа.
По темата-мисля,че те е пуснал по пързалката.Ами ти и сама си сетела,щом си бясна.Майната му-давай напред.Такива отворенгясчета вечно ще ги има.

# 19
  • Мнения: 7 837
Хихи, баси подхода за увеличаване посещаемостта на приложения сайт  Mr. Green

 е що пък все под вола теле...?  Rolling Eyes


Шани, права си, защо да набеждаваме вола постоянно  Laughing

Очаквам тогава определение за единия. Залагам на путьо или муньо  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 167
не мила , не е нормално.
от там се започва. направи ся компромис хем да му платиш, хем и секс да правиш с него, после следва самоубеждаване, че си с истински мъж, после ще си благодарна на всяка мила дума мила от него( поне това) , после ша взмеш да се влюбиш, щото ти е казал 2 мили приказки,  после ще заживеете заедно без подпис, защото той не е важен и така няколко години и един ден ще се събудиш до едно безволево влечуго, което си дърпала и влачила през живота на принципа ' от кал да е, мъж да е'.
 Peace
Абе имам наблюдения върху тебе Ленние.Що така си настроена срещу мъжете? newsm78Че са си гадинки-гадинки са,егоисти в много отношения,ама има нещо в постовете ти,когато пишеш за мъже.В няколко теми вече срещам много явно откроено отношение към тях.На какво се дължи,ако мога да попитам-естествено,че не си длъжна да отговаряш.Само при добро желание от твоя страна.
Извинявам се за оффа.
По темата-мисля,че те е пуснал по пързалката.Ами ти и сама си сетела,щом си бясна.Майната му-давай напред.Такива отворенгясчета вечно ще ги има.


хехе, само за определена порода мъже ( не съм виновна, че само от нея тук се оплакват)  Laughing
да, дължи се на  горчив опит  в далечното минало , завършил , слава богу с щастлив край!

# 21
  • Мнения: 7 111
Вместо да го отведеш после и у вас и да му завъртиш една баница, едно барбекю да цър-пър, да изстудиш бирата и ракията, да заредиш бара - ти сега и пари трябвало да носи за сметки.

Утре, като пускаш тема сигурно ще си свалила вече мистър Свят, стъпил здраво върху пачките на Бил Гейтс.

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 20:38 от ронилдиня

# 22
  • Мнения: 394
[quote author=Lennie link=topic=105765.msg1882853#msg1882853 date=114969


хехе, само за определена порода мъже ( не съм виновна, че само от нея тук се оплакват)  Laughing
да, дължи се на  горчив опит  в далечното минало , завършил , слава богу с щастлив край!


[/quote]Благодаря за отговора.Чест ти прави. Peace

# 23
  • Мнения: 4 806
ами ако не се обади, за да върне / възстанови парите, значи нещата ся ясни
ако го стори - втори опит на същата височина...
 

изглежда ми да е просто решение Simple Smile
Успех и не се отчайвай... и сред мъжете и сред жените си има достатъчно количество "хитреци"

# 24
  • Мнения: 1 629


Хихи, баси подхода за увеличаване посещаемостта на приложения сайт  Mr. Green
е що пък все под вола теле...?  Rolling Eyes


Аз също реших, че си е спам. Новорегистриран потребител и прочее... И все още мисля, че е поредната 'реална история'.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хихи, баси подхода за увеличаване посещаемостта на приложения сайт  Mr. Green
е що пък все под вола теле...?  Rolling Eyes
Аз също реших, че си е спам. Новорегистриран потребител и прочее... И все още мисля, че е поредната 'реална история'.

песничката и текста бяха публикувани преди около месец и 1000 кандидат-певачки  Flutter си плетоха езиците, в опит да я изпеят.  Whistling
Ето, че вече някой се е сетил и флашче да направи - какво пък, доста по-интересно е от караоке с текст  Thinking

Тъй мисли наивно-оптимистичната ми б(л)една душа  bowuu

# 26
  • Мнения: 7 430
Ооооо Кейси  Hug ти къде се игуби newsm78

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Човекът може наистина да си е забравил портфейла.
Но по-скоро от постинга на авторката излиза, че едва ли не, като я е поканил на среща, е длъжен да плати. Не е длъжен.
Аз винаги настоявам да си плащам сметките по заведения, защото съм дост. кадърна и независима, че да се издържам сама. Не говоря за случаите, когато става въпрос за семейна двойка или живеещи на семейни начала, при което бюджетът обик. е общ.
Това в Б-я мн. го ненавиждам. Уж всички жени пищят, че на са слугини, че са независими, а пък като опре до сметки в ресторанти, ситуацията става, ами той е ДЛЪЖЕН да плати, щото е мъж.

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Е да де, ама дори да си еманципирана дали ще ти е приятно да платиш принудително цялата сметка newsm78 Ако е мъж, да си плати собствената консумация, така мисля аз. А ако желае и аз преценя, може да позволя да плати и моята сметка.

Малко офф-защо не си спретнем един *черен списък* на младежите по територии Laughing

# 29
  • Мнения: 6 167
аз имам мнгоо прост принцип
никога не си поръчвам нищо, което не мога да платя.
тоест, не разчитам някой да ми плаща ( в миналото де, ся съм омъжена жена  Wink)
така, винаги съм готова да си платя.
ако той иска да плати - няма лошо.
но на първа среща да с забрави портфейла, да му платя сметката, след което да ми се натиска за секс.. ....
твърдо Нйе!

Общи условия

Активация на акаунт