31 СУЧЕМ - гимназиален етап

  • 31 317
  • 257
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 28
Синът ми каза, че според него била приятна жена, но няма опит от преподаване в клас, а само от коридорите- когато се разминавала с учениците винаги поздравявала и намирала добра дума за всеки. Ведра, усмихната и закачлива според него... Аз не разпитвам много, слушам като си говорят децата у дома.  Нека първо започне нормална учебна година, че с това световно изтрещяване, аз лично имам дълбоки съмнения как ще се случат нещата .....

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 23:34 от sun70

# 136
  • София
  • Мнения: 254
Костова не е ли тази 70 год."стара и злобна женица " според една майка тук?

# 137
  • Мнения: 28
Костова не е ли тази 70 год."стара и злобна женица " според една майка тук?


така са я определили...

# 138
  • София
  • Мнения: 254
На 11.09.род среща-има подробности на сайта на уч-то.Най-после ще се разбули мистерията около учителите за исп.паралелка🤔

# 139
  • Мнения: 8
Костова ще бъде класна на 12 клас. Тя ги води от 8 клас, в този клас е и моето дете. Тогава класен им  беше господин Тодор Таслаков по литература. Страхотен човек, държеше се добре с децата и ги направи добър екип. От 9 клас ги пое Костова. Оттогава се нагледах на изпълнения  на тази зла женица. Дели децата, обижда ги. Нарича ги "двойкари" или "двойкаджии". Като писне с нейния  глас, направо те пронизва
. Миналата година синът ми се яви на диагностичен тест за ниво в Институт Сервантес- поставиха го А2 ниво след 4 години учене при нея- интензивна форма. Нека дебело да подчертая , че детето ми е будно и му се отдава езика. Най - вероятно при настоящите осмокласници ще е като при класа на сина ми: 14 часа с Костова и 4 часа с Линкова. През годината децата често ще ви разказват колко грозна двете се "хранят" пред децата.
Например тази Линкова я бяха хванали да се представя за майка на ученичка и да плюе колегите си в другата тема тук в бг мама. Ето да видите хората какви ги вършат. ))

https://www.bg-mamma.com/?topic=412360.135
https://www.bg-mamma.com/?topic=412360.150

Радвам се, че синът ми е послена година, жалкото е, че се отврати от езика. Успех, макар че с времето ще се уверите в това, което ви казвам.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 19:59 от Albena_A

# 140
  • София
  • Мнения: 254
Жалко за децата ни...толкова много го искаха и се бориха за това училище...Четох за театъра на Лилнкова в bg.mamma,но мислех,че отдавна са я махнали тази  кукундрела.

# 141
  • Мнения: 28
На 11.09.род среща-има подробности на сайта на уч-то.Най-после ще се разбули мистерията около учителите за исп.паралелка🤔







Тъкмо щях да споделя и аз. Ето линка:

https://ivanvazov.com/%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb … 0%bb%d0%b0%d1%81/

# 142
  • Мнения: 1 681
Жалко за децата ни...толкова много го искаха и се бориха за това училище...Четох за театъра на Лилнкова в bg.mamma,но мислех,че отдавна са я махнали тази  кукундрела.
И аз се надявах, но... Много се ядосвам. Дано с новата директорка нещо да се подобри.

# 143
  • Мнения: 4 915
Не се настройвате предварително...Но ако все пак положението наистина е зле, организирайте се родители и ученици и внесете искане за промяна...Ръководството би трябвало да е заинтересовано да има учители, които са в тон с репутацията на училището и повдигат имиджа му.

# 144
  • София
  • Мнения: 254
Разгледах сега класните през мин.година.Линкова е била класна на 12клас АЕ/ИЕ,тоест сега и е ред да е класна на 8 клас...😒😒😒Дано са ми грешни разсъжденията.....

# 145
  • Мнения: 729
Момичета, набавихте ли вече учебниците за 8 клас, или ще изчакате да мине родителската среща? Предполагам, че ще кажат и учебните помагала тогава.

# 146
  • Мнения: 1 681
Не. Ще изчакам родителската.

# 147
  • София
  • Мнения: 888
Аз поръчах всичко без езиците. Само литература и философия намерихме употребявани, другите са нови. Исках да изчакам, но няма да имам възможност да реагирам от днес за утре.

# 148
  • Мнения: 8
Не. Ще изчакам родителската.
И аз така.

# 149
  • София
  • Мнения: 254
Аз взех почти всички,без тези по език.Купих и книга за ученика по матем.към учебника,незнам дали ще я изискват....втора употреба са,но като нови.

Общи условия

Активация на акаунт