Благоевград- тема 37

  • 76 477
  • 480
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 499
Благодаря много! За съжаление, не мисля, че ще мога да отида до Сандански, но поне по ваша препоръка ще избягвам Костадинова, малко съм се наплашила и без това вече от претупване и пари на вятъра. Ако мога да ви попитам, през този един месец, в който свиквахте с новите си очила с намаления диоптър, виждахте ли размазано надалече? Постепенно ли ви се избистри картината? Имам чувстовото, че със старите ми очила виждах всичко кристално ясно много надалече, а сега съм като в мъгла вече две седмици, не виждам и на средно разстояние, и сякаш няма признаци на подобрение.. Благодаря ви пак!

Да, замъглено, особено вътре (в помещение). Навън беше маалко по-ясно, но свикнах и дори с шофирането нямам проблем. Съветвам да изчакате!

# 61
  • Мнения: 76
Благодаря много, това ми е доста полезно, тъй като от оптиката ме бяха предупредили, че 1-2 дни ще ми трябват да свикна с очилата, но минаха доста повече и взех да се притеснявам.

# 62
  • Мнения: 2 799
Цитонамазките може да ги гледа д-р Георгиев, но може да се гледат и от д-р Полихронова, която е доста по-млад кадър в сравнение с него.

За очен - д-р Бързачка е вариант.

# 63
  • Мнения: 76
Благодаря! При търсене онлайн, аз също попаднах на информация за д-р Бързачка, и най-вероятно наистина към нея ще се обърна, ако в крайна сметка реша да се консултирам с независим специалист. Знаете ли къде преглежда (на сайта не открих адрес, само телефон)?

# 64
  • Мнения: X
Няма много очни лекари в Благоевград, факт, но и аз бих препоръчала д-р Бързачка. Последно като съм ходила работеше в болница Пулс. Може там да се обадите да попитате за графика ѝ, доста е "серт" като характер, но пък е добър специалист 😀 Другият вариант е да се обадите в една от оптиките в града (обаче от големите вериги) да питате кога има лекар - мен точно такъв лекар ме прегледа, в оптика, и нося изписани от него очила. Поразпитах откъде идват лекарите - всички работят в болници в София.

# 65
  • Мнения: 76
Благодаря ви! Май Бързачка ще бъде. Аз точно в такава оптика от голяма верига се преглеждах за новите ми очила при "специалист от София" и бих искала да избегна точно тях.

# 66
  • Мнения: 2 799
По телефон се записва час, а кабинетът й е в сивата сграда в ляво от ПУЛС, с надпис "Аресгаз',качвате се по стълбите в дясно през стъклена врата, в дъното, има светещ номер над вратата на кабинета.

# 67
  • Мнения: X
Само да вметна - след като сте се прегледали при техен специалист имате право да направите рекламация, но доколкото знам, трябва пак техен лекар да ви прегледа и да ви сменят стъклата за тяхна сметка. Успех!

# 68
  • Мнения: 76
Супер, много благодаря!

# 69
  • Мнения: 76
Само да вметна - след като сте се прегледали при техен специалист имате право да направите рекламация, но доколкото знам, трябва пак техен лекар да ви прегледа и да ви сменят стъклата за тяхна сметка. Успех!
А, това е добре, на това се надявам и аз, да мога евентуално да върна очилата за корекция за тяхна сметка, ако грешката е от тяхна страна. 

# 70
  • Мнения: 4 708
Благодаря! При търсене онлайн, аз също попаднах на информация за д-р Бързачка, и най-вероятно наистина към нея ще се обърна, ако в крайна сметка реша да се консултирам с независим специалист. Знаете ли къде преглежда (на сайта не открих адрес, само телефон)?
В сградата до Пулс. Но само с часове предварително. Аз ходя само при нея, и детето съм водила там и сме доволни.

# 71
  • Мнения: 5
Благодаря Ви за помощта, момичета. Ще се обърна към АГ директно и ще споделя.

# 72
  • Мнения: 76
Здравейте! Исках да споделя какво стана последно с моите нови очила. Обадих се тази сутрин на д-р Бързачка, за да си запиша час за независима консултация, но нямаше свободни часове в близките дни. Тъй като вече много се бях уморила с новите очила, реших да орида директно обратно в оптиката и да помоля да ми върнат стария диоптър, с който като цяло нямах проблеми. В оптиката ме приеха много учтиво, веднага ми обърнаха внимание и се заеха веднага да коригират стъклата. След 20 минути вече новите ми очила (със стария диоптър) бяха готови и сега си виждам перфектно. Консултантът в оптиката беше между другото немалко учуден от новия диоптър, която ми бяха поставили при тях по-рано, според него намаляването е било наистина твърде голямо. Много съм щастлива, че си виждам отново и се надявам да нямам проблеми занапред.

# 73
  • Мнения: 9
Здравейте, някой знае ли добър сервиз за телефони в Благоевград? Става въпрос за смяна на счупен дисплей.
Благодаря предварително Simple Smile

# 74
  • Благоевград
  • Мнения: 154
Здравейте, мили съграждани! Някой  запознат ли е какъв тип апарат е ЯМР в държавната болница и дали специалистът, който гледа резултатът е добър? Трябва да си правя ЯМР на малък таз и се чудя тук или да ходя в София. Ако някой има отзиви и за София ще се радвам да сподели. Насочила съм се там към Сити клиник, Токуда и Александровска. За апаратите им има информация, но и там е важен човешкия фактор, затова още не знам кое да избера. А някой дали знае в случая кое е по-добре-със или без контраст. Ще се търсят тумори и искам ако има и най-малки по размер да се хванат, тъй като от това ще зависи хода на предстоящата операция. Благодаря на всеки отзовал се!

Общи условия

Активация на акаунт