въпрос за памперсите "Либеро"

  • 3 823
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз в момента ползвам Либеро, но го взех заради промоцията в Метро. Принципно съм доволна от тях, но съм доволна и от Памперс.
А кърпичките с лавандула ги ползвам в момента, но обикновенните ми харесват повече. Тези на Либеро още не съм ги отворила.

# 16
  • Мнения: 46 520
В момента в "Метро" дават подарък към мега пака- пакет кърпички на "Либеро" 72 бр., който има да купува, да взима от там Grinning

# 17
  • Мнения: 847
И аз съм за Либеро Peace!!!
Много са по добри от Памперс...
Живея в 4ужбина и много се притеснявах идвайки си в БГ на какви памперси ще попадна-не 4е няма Laughing
Пробвах с Памперс -но ка4еството е толкова лошо 4е се отказах ...Та вътре няма нищо...Мисля 4е са правени някъде из съседните страни на БГ и нямат нищо общо с тези във Фр-я...
После пробвах и Хъджис-те са много добри ,но пък ги има само в Метро,а най близото Метро е на 150км ...Та пробвах и на Либеро-тях ги има и в Била....И съм много доволна.
Моят бебо също е с 4увствителна кожа и имахме доста проблеми...но от Либерото никакви...а тази промоция в Метро е супер..Кърпи4ките на Либеро също са добри...Ползвам предимно на Нивеа,но открих едни ,които са също много добри и по-евтини-Baby Crema и Baby Wips,едните са на Агива а другите на Евент...с лайка и алое..наистина са добри Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 79
Първите дни ползвах пелените Памперс и бебо се обрина целия. Имат някакъв слой с Алое , а на нас явно това не ни понася. От тогава сме на Либеро, много съм доволна. Не са пропуснали нито веднъж, а и имат ластик на кръшчето, който допълнително ги прави по-удобни за бебето.
Аз съм за тях с двете ръце!
Кърпичките не съм ги ползвала, но в момента вървят като бонус към помперсите  Либеро /7-14кг./в Метро и ще ги дегустирам.

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Започнахме с памперс,завършихме с Либеро  Peace.Преди да махнем памперса като цяло,ползвахме гащи на Либеро ,мога да кажа ,че са в пъти по-добри от тези на памперс.

# 20
  • София
  • Мнения: 797
  Я кажете за тази промоция в Метро? Само 7-14 кг. ли са предлагат на промоция или има и по-голям размер?

 

# 21
  • Мнения: 3 356
Отдавна съсипаха Памперс,май само new born стават.
Либерото са 100% по-добри.

# 22
  • Мнения: 1 561
Здравей, ползвах Памперс и бебка се обрина, предполагам от алоето,тогава ги смених с Либеро и нямах подобни проблеми.Ползвах ги доскоро.Нинакав проблем с пропускане.
Според мен памперса трябва да има ластиче отзад, да е с широка лепенка, и бебето да не се обрине след 3-тия час с него. Това са ми критериите ми за добър памперс.
Отностно мокри кърпи, ползвам всякакви, към 3 лв цената за 70-80 бр, турски, а последния път попаднах на едни български, в Благоевград се произвеждат, с приятен мирис.С никой от тях съм нямала проблеми.Така че не се притеснявай за мокрите кърпи толкова.
Поздрави

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз съм доволна от Либеро, от няколко месеца ползвам, защото Памперс напоследък доста проблеми ни създаваха.

и на нас в памперс ни създадоха много проблеми,но след като взех либеро всичко се оправи!много съм доволна от либеро! Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 992
мисля че либеро е класи над памперс страхотни памперси
предния пат се изкуших да взема на мамия памперси уж по евтини ми супер скапани са никога няма да направя тази глупост повече, относно мокрите кърпички либеро и те са страхотни  Peace

# 25
  • Мнения: 1 873
Много съм доволна от Либеро, повече от Памперс, но кърпичките им не са хубави.Предпочитам тези на Памперс.

# 26
  • Мнения: 648
Много оплаквания има май от Памперс, дори продавачки са ми споделяли Sick, на нас не ни понасят, явно това алое вера й дразни на малката и след като няколко пъти се обрина с тях, повече не купувам Naughty
Либеро са страхотни, миналото лято купувах само тях, но мисля, че са дебелички за топло време, на есента ги смених Crazy, нещо и от тях се отказах Thinking Кърпичките им не суъм ползвала Grinning

# 27
  • Мнения: 4 392
В началото ползвахме на Памперс,но направо ми омръзна да кисна дрехи Twisted EvilПропускат много.Мисля,че ги правят в Турция.(По-горе някой питаше къде се произвеждат.)
После минахме на Либеро .Много съм доволна от тях! Peace
За кърпичките на Либеро ще кажа тези дни ,защото мъжо купи днес(Имало някаква промоция в магазина.) и още не сме ги пробвали.

# 28
  • Мнения: 179
Само веднъж купихме Памперс (когато се роди голямото ми синче ) от тогава сме само на Либеро и не признаваме нищо друго .На всяко хранене беше опикан до ушите , а с Либеро не .  Докато са малки няма опасност да пропуснат , а колкото до гащичките ......... все още ги ползваме . Купих на Хъджис веднъж и няма да повторя .... детето само ходи и ги подръпва и мърмори , че му боцкат . Хич не ги иска , но с Либеро никакъв проблем
Колкото до кърпичките - ами за първи път ги използвам(от промоцията в Метро) и нямам оплакване Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 384
Само аз ли съм,която е доволна от памперс.Вече почти 9 месеца го ползваме и досега не са ми пропускали.А са по тънки и струва ми се ,по-удобни за бебето.
А да ви се оплача-пратих мъжа ми до Метро за памперси-Либеро, от промоцията и всички кърпички са откраднати.Той си е поискал на касата,но са го размотавали и накрая той си тръгнал.
Направо ми писна от байганьовщина #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт