Откраднат живот 55: Анатомия на гнева

  • 39 893
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 628
Банков ми е "Защо пак ме събрахте с тези?": Grinning

# 691
  • Мнения: 9 628
Момичетата от снимките ще участват в ОЖ


# 692
  • Мнения: 9 628
Ще дават "Маймуна" на 22 септември, участват Вергов  и Пападопулу, само че тук неговият герой е в кома Grinning



# 693
  • София
  • Мнения: 23 032
Ирония, а...  Laughing

Аз съм по принцип голям фен на българското кино, но този филм не ми допадна много. Не е лош, но май ми бяха много големи очаквания.

Скрит текст:
Днес по НОВА тв ще дават " Дъвка за балончета", него го препоръчвам с 10 ръце.

# 694
  • Мнения: 9 628
Като цяло е хубав филма.

Да, "Дъвка за балончета" и на мен много ми хареса, не знам на теб защо, но на мен финала ми беше перфектен, последните 10 минути бях: "Нека да не свърши клиширано, нека да не свърши клиширано." Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 9 558
Маймуна е страхотен филм, но поне за мен не заради Вергов и Ани П., а заради страхотната игра на двете момичета. Посланието за техните взаимоотношения и как се "намериха" като сестри ми харесаха наистина много..

# 696
  • София
  • Мнения: 23 032
В скрит текст слагам, някои коментари за филмите, които леко загатват сюжета, който не иска да не ги чете.

Скрит текст:
Ами аз обичам сладникави финали, романтична душа, какво да ме правиш,  Blush но ми хареса, че ме изненадаха с финала, не очаквах такъв край, а обикновено познавам какво ще стане.

Особено малката в " Maймуна" наистина играе страхотно.  Peace
Скрит текст:
То какво да го харесаш заради Вергов като е на легло 90% от времето и то в спящо състояние. Иначе съм му голям фен де.

И за да не излезе като пълен СПАМ, да припомня за феновете на Диана, че има малка роля в " Дъвката". Като визия, изобщо не ми допада там. Предпочитам я по начина, по който изглежда в О.Ж.

# 697
  • Мнения: 9 628
Ти остави Диана, която като визия и на мен не ми хареса, ама Теодора все едно слепец я е обличал.Е това е да имаш красиви актриси, а ти да ги нагласиш да изглеждат............Joy

A малката беше Мая, нали? И тя на мен много ми хареса.

# 698
  • София
  • Мнения: 239
На мен и като визия, и като поведение не ми допада ролята на Диана в "Дъвка за балончета". Добре, че я даваха замалко, харесвам я и не искам да я виждам в такъв образ. Иначе филма го гледах 3 пъти на кино - силно препоръчвам!  Колкото до "Маймуна" - няма да го гледам втори път. Хареса ми, но срам, не срам, ревах на финала и ми дойде тежък. Pensive

# 699
  • София
  • Мнения: 23 032
Аз пък обичам да виждам актьорите в различни образи. Grinning

Не и знам името на малката дъщеря.

# 700
  • Мнения: 9 628
Oooo, на мен ми допадна образа й, казах си: "Егати кучката", нищо общо с миловидната д-р Огнянова Grinning

А ми момичето, което видно изглеждаше по-мъничка, беше дъщерята на Ани П.

# 701
  • Мнения: 9 628
Владо е постнал тази снимка, придружена с това: "Излезе сценарият за следващите серии на сериала, в който участвам. Чета и виждам, че историята около моя персонаж се разплита. Интересно е !!!".

# 702
  • Мнения: 2 714
Историята му се разплитала...И да го оставят половин сезон да си живее спокойно? Thinking Абсурд!

# 703
  • Мнения: 2 365
Владо е постнал тази снимка, придружена с това: "Излезе сценарият за следващите серии на сериала, в който участвам. Чета и виждам, че историята около моя персонаж се разплита. Интересно е !!!".

Реклама на Хайнекен  Laughing

# 704
  • Мнения: 6 833
Майче, Маймуна пак ли по Нова ще го дават?

Не съм ги гледала и двата. Дъвка за балончета като го пуснаха в нашето кино не успях да го гледам и ме беше много яд, защото чух добри отзиви за него.

Общи условия

Активация на акаунт