Момичета, колко от вас могат да готвят?

  • 5 719
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 861
Готвя, обичам и го правя добре!!!
Само време да имам и продукти, друго не ми трябва Crazy

# 61
  • Мнения: 4 371
jena mi gotvi kogato iska mnoo hubavo ... ama sha nablegna na kogato iska  Grinning ne che se oplakvam ama pone 2-3 pati v meseca da gotvishe shtiah da sam mnogo happy  Confused
Да не се оплакваш, ама май това правиш gydi

# 62
  • Мнения: 204
jena mi gotvi kogato iska mnoo hubavo ... ama sha nablegna na kogato iska  Grinning ne che se oplakvam ama pone 2-3 pati v meseca da gotvishe shtiah da sam mnogo happy  Confused
Да не се оплакваш, ама май това правиш gydi

ne ve az i da se oplakvam niama da ima faida .. prosto spodeliam tuka da kaja che jenata gotvi hubavo ama kogato iska Grinning

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Вече се научих. Беше ми трудно и шашкащо. Сега го правя главно по задължение. Макар че понякога ми доставя и удоволствие. Най-гадни са съдовете за миене след това и мисленето какво да сготвя днес. Иначе се радвам, че вече мога и се справям и като   chef !!!  Joy

# 64
  • Мнения: 1 629
Готвя с кеф, когато съм на кеф, иначе не готвя Crossing Arms

# 65
Най омразното ми занимание цял час пред печката за 15мин ядене.Мразя,мразя да готвя #Cussing outДобре,че мъжа ми не е претенциозен и да живеят детските кухни УРА -УРА -УРА newsm20

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Най омразното ми занимание цял час пред печката за 15мин ядене.

Уау...купи си по-голяма тенджера  Laughing

Обожавам да готвя. Мразя да чистя. Гладя по една риза веднъж годишно.

# 67
  • Мнения: 5 370
Най омразното ми занимание цял час пред печката за 15мин ядене.

Уау...купи си по-голяма тенджера  Laughing

Обожавам да готвя. Мразя да чистя. Гладя по една риза веднъж годишно.

Абсолютнп верно!!!! ИСКАМ ДА СИ НАЕМА ЧИСТАЧКА, ще и плащам и в пари, и в готвено. Crazy Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 7 097
Мога, но не ми е любимо занимание.

# 69
  • Мнения: 2 407
Уча се в момента.

# 70
  • Мнения: 5 622

 Аз съм на моменти. Когато ме прихване момента пръв помощник ми е готварският форум.  Heart Eyes

По принцип в къщи рядко се готви и ядем предимно BBQ( и бира  Crazy )+ разни салати. Когато това ни омръзне, почвам да спретвам разни манджи. КАто им се наситим, пак минаваме на скара и това е  Grinning

А това, че любовта на мъжа минавала през стомаха е дрън-дрън ако питаш мен..... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 544
Готвя и още как  ooooh! И го правя защото в противен случай ще се раболеем от скорбут от непрекъснато ядене на сандвичи  Grinning А как си мечтая мъжът ми да може да готви .................... И не ми е трудно самото готвене, а непрекъснатото мислене " Какво да сготвя ?"

# 72
  • Мнения: 3 248
Много обичам да готвя и го правя с огромно желание и удоволствие, пък и след това виждам, че всичко е оценено и трудът ми не е бил на празно! Party

# 73
  • Мнения: 7 430
според мен жената трябва да готви, ако иска да готви.
Точно така. Затова, когато го правя, го правя с удоволствие.

И аз съм на същия принцип  Peace
Все пак съм завършила и средното и висшето си образование като готвач и не би трябвало да ми е трудоемко или отблъскващо Mr. Green

# 74
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никога не съм се замисляла дали ми се готви или не. Откакто сме се оженили, мъжа ми е по-заетия в къщи а аз смятам че готвеното ядене е по полезно от сухото така че готвя без да разсъждавам излишно ред ли ми е или ми се пада. И понеже неговата летва в това отношение е доста висока тъй като баща му е бил цял живот управител на работнически стол и на станции по морето, се хванах и се научих да готвя от майка му много вкусно и разнообразно. Дори и в гладните години у тях се ядяха пълнени далаци, езици и прочие ресторантски ястия. А пък за собствената си лакомия правя много често торти, кремове, сладкиши и т.н. и за 16 години брак вече съм понатрупала доста опит.

Общи условия

Активация на акаунт