ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 497

  • 33 883
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 498
Девушките са питат  Защитника ли обсъждат или друг проект   ?  

Келебеците кога са ?   Каква е тази логика неизлъчено дизи да е номинарано   ?   СеркЪ  ще спечели актриса на годината   hahaha Ще  атакува в гръб  . Представяте ли си шамана да е там   Joy  

 Опитаха се да го съдят за разпространение   нямаше доказателства .  Пушил е хашиш всеки може да кривне . Ча го каза много от тях го правят .  Таркан беше затънал повече  но се отърва  .

Птицата е номинирана за Келебек   .  Сигурно ще ги наградят за екранна двойка .Харесват ги хората   на мен ми е все тая .

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 17:08 от femmi2

# 691
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
И аз съм "за" ФИ-тката  да спечели, дано bishop
Нямам идея кога ще са, както вика Марга- скоро hahaha

Кака няма да е там, първо че е много встрани от ГГ, после и биг боса нещо го прескочиха миналата година, той сефте от вяколко години имаше такъв силен сериал пък дори не му го отразиха с номинация hahaha Може би и тази също, щото вече не е съсобственик на Канал Д...

Относно пушенето и употребяването, както обичам да казвам Чачослав е много по-гламав отколкото на някои им се вярва, но пък не е единствен и навреме го хванаха Peace

# 692
  • Мнения: 27 498
Майтап бе  онази  съм наясно ,че няма да е там .Ча няма да  бъде  . СеркЪ ще напада  друг в гръб  .Ама как я остави си говори сама Joy Балерина за чудо и приказ .Музиката съм чувала от вас  че е яка . Може Хазал да е водеща .Водила е   фестивал беше облечена в хубава синя рокля.
Все ми е тая    поне ще обсъждаме стила  и кича .

# 693
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Берен се е сдобила с тяло на богомолка, толкова е отслабнала Confused И това гадното клинче хич не и прави услуга ooooh! А някога много я харесвах и я исках за Чачова колежка Rolling Eyes Дано просто да е слаба, а не някакво хранително разстройство Rolling Eyes

Фемо, щом Хазал е номинирана няма как да е водеща Peace
А водеща беше на Фестивала на турското кино в Италия предното издание преди да отиде Ча Peace Бяха водещи с Мете Хорозоолу , той на турски език, а тя на италиански Peace

# 694
  • Мнения: 27 498

    Берен четох, че е болна излизала от клиника  .

На Келебека всичко  е възможно   Mr. Green


  Crazy Flutter

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 14:12 от femmi2

# 695
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
И аз много харесвам тази снимка Heart Eyes

Нетфликс е публикувал списъка с премиери за октомври и Защитника го нямало там.... Чакането продължава, ама колко още Rolling Eyes

Шифърът на Гинчо или просто снимка с името на Спилбърг?

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 22:28 от Беллора

# 696
  • Мнения: 27 498
 Гинчо  с намеците . Като има да казва нещо да го казва .Нетфликс ни лазат по нервите  #Cussing out #Cussing out  Тука има тука няма !   Дано не го отложат за зимата . Дори едно фото няма един постер  !  



 

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 16:26 от femmi2

# 697
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Не че много интересно, ама като няма друго...

#NEW / #OLD 💥 #CagatayUlusoy 😍
#LaboomEmirgan

# 698
  • Мнения: 21 201
 wavey

Иииииии настана суша над сушите. Confused
След дъжд качулка.
Скрит текст:
#Teammy_News
⚡🔥Известный модельер и член жюри конкурса Мисс Турция 2018 Джихан Наджар признал, что они допустили серьезную ошибку, отдав корону первой красавицы 19-летней Шеввал Шахин. После конкурса он увидел фотографии девушки, сделанные несколько лет назад и убедился сам, что она полностью переделала свое лицо. Поправить нос по соображениям здоровья - это не страшно - считает модельер, однако девушка пошла дальше, накачав себя ботоксом где только возможно. Подобное совершенно не приемлемо для турецкого конкурса красоты, где предпочтение должно быть отдано естественным формам, а не искусственно сделанным. Господин Наджар потребовал лишить Шеввал Шахин титула.

# 699
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Малката Кираз и кака и Филиз Mr. Green



Така е Наде, голяма суша е и ще продължава... Премиера и през октомври няма да има, и Ча ще си е в любимата си Америка Crossing Arms
Ох мани, тоз грозния траверс вчера като го видях първото което си помислих беше че някой от журито бая пари трябва да е получил за решаващия глас Whistling Все е бивало грозотии, ама чак толкоз не е #Crazy
Има 2-3 миски които ми харесват, сега се сещам само за Мелиса Аслъ Памук която според моите виждания за красота наистина е красавица, но повечето които избират са си с чисто моделска визия ooooh!
Харесвам и Лидийка Peace

Бенсу ще се омъжва на 29.09. Там ще се види малко блясък, но като го няма Ча....

# 700
  • Мнения: 27 498
 smile3507 smile3507

 Скукааааа...... Оспахме са . Чачо не мисли за нас   Angry  От уважение към почитателите си които го обичат да беше се показал поне за РД .    Снимката като навородено   е  много мила    Heart Eyes Босненката е била хубава.

Релаксира , бачка не иска показност   . Донякъде това му е чара  не харесвам   прекалената показност !
 Добро ни е момчето не се надува  въпреки славата .
 Жълтурите се оспаха   нема хабери за ашк , машк , раздяла или да го плюят  Joy

 Месут Яр са го махнали  от пощата  където драска за Ча . Ся ще  очернят Ча го е уволнил   от другия край на океана  hahaha    
  Дано Нетфликс го  излъчат есента  или ще чакат да се върне   33uu



 познахте ли я ?  Фейза Джевилек   щерката на Мелиса сценаристката .  Станала е рижава   за новата си роля  или е старо фотото   тоя цвят  не  й прилича .



  Алея на славата му спретнаха  Joy  


 Тия като  са избирали миската не виждат ли че е напомпана   ся се усетиха  .






      яяя да опушим    требва   се измисли нова инициатива  Joy





 На сета на НИ   първи сезон  . След това отлетя за Америка си спомням

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 18:45 от femmi2

# 701
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Пука му на Чачослав че ни е скучно, знае че е като магнит и появи ли се, все едно не е изчезвал, няма опасност да бъде забравен или разлюбен newsm62 Така че сега си му е много хубаво дълбоко законспириран да си прави каквото си иска там където никой не го познава hahaha
И аз мразя показността, има някои дето ги срещам навсякъде където цъкна ooooh! аман от тях. На Ча част от чара му е в това умение да изчезва и да се появява Peace

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 19:02 от Беллора

# 702
  • Мнения: 27 498
Бел направо в целта. Сега ни е скучно но появили се е като магнит   и му прощаваш. Той не се мисли за секси и се изчервява на комплименти  още ли е така  не знам.

# 703
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Оо много добре осъзнава той че е секси и какво въздействие има върху хората, но също така успешно се прави на умряла лисица, това е част от играта hahaha
А смяната на няколко бои в лице само засилва чара му Mr. Green

# 704
  • Мнения: 27 498
  Гледам си нащИ   на Ча му отива този цвят  на блузата ся ще се скарат  но ще се сдобрят


  



"Любовта е огън, но никой не може да ти каже дали ще стопли сърцето ти или ще изгори душата ти." - Джоан Крофърд
 

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 23:22 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт