ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 497

  • 33 828
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Айй, орела на Маргарела Flutter Heart Eyes

Ахуто може и на 30 да е била Бел. Peace Мислех си, че разликата им с Ча е девет години. Той сега ще навърши 28, тя следователно ми излиза да е на 37, но нещо не съм сигурна на колко е...  Laughing
Аз също съм преразказвала любимият ми Зизин анализ, онзи дето Емко много искал да приближи Ферка до нещата от които е тоолкова далече. Joy Всички са добри, но онзи е уникален. Вчера се порадвах на спойлерите, другият път ще е на четивото, смеха е гарантиран Laughing

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Мани, така съм се смяла, даже и мъжът ми съм разсмивала с лафове от там, да не говорим че попихме и речника от анализите Joy Joy Joy
А, помня го тоя анализ как рязко се опитал да приближи Фера към нещата и как отнесъл плувкЯта към полунощ, пък Фера рано рано си била камшиците към мазата, че онзи чукундур кат се събудел пак щял да се опита да я приближава към нещата дето тя била толкоз далеч, последвано от историята за пръстена и че тая пущина Фера няма да кандиса иначе hahaha много съм се смяла hahaha А калко сцени останаха неанализирани, мисля и че някои от анализите не ги намерих, защото имах спомен за тях, но или не съм ги цитирала или са останали незабелязани някъде в някой скрит текст....

Сега редовно пишем че с Дуда Фърлят къчове у Лабума, но всъщност заслугата пак е на Зиза че Емко и Фера мятали къчове у хилса hahaha И още куп неща hahaha

Марги, вярно, май 37 навърши. но нито навремето мязаше на 30, нито сега на 37. Прилича на добре поддържана 48 годишна жена.


Сега всички ще започнат да си мерят рибите hahaha Тоя бил някакъв координатор в АЯ и май рибката е фотошоп hahaha
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 27 393
  Марги  то си е до ген не само поддръжка .  В Перла  за мен не личеше много разликата им с Киво .
  Мерси за отговора  bouquet



ммм какъв гняв  Crazy Умеят да играят с очи без думи
 Емир   можеше да извика полиция в бърлогата да не ходи сам   ама филм да става . Тогава се сдобриха . Емо нямаше време да реагира лудия  бързо  заби инжекцията и го упои .



оххх   bishop smile3544 smile3544

 Маргиии ето  клипчето   Hug
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HMmAjstx3nE

Полудяха си мерат рибите   тоз се фали с улова     всички размърда с неговото хоби  Joy
 
 МаргарелО кво ще кайш за прогнозите  Mr. Green Снимки до   ден   , два дена


Сечо

 Офф маани  ша мята къчове на рождения му ден в бума   трябва сме подготвени





Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 16:14 от femmi2

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Той Ча по принцип с всяка своя поява действа така. Да видим днес  дали ще цъфне пак Crazy Гюнгьор даде добър знак, но още се ослушват, или си почиват в момента, обедно време е, топло, мързеливо, хапнали, пийнали Mr. Green

Нямаше нужда да вика полиция, в момента в който го видя го хваща и издърпва навън и се заключва вътре в къщата, и тогава да тръгва по стаите да дири Фера пък дори и със забитата във врата инжекция, а лудия  през това време отвън щеше да си говори сам щото и няма какво друго да направи. Но е сериал и трябваше да се случи катаклизъм, да ги разтърси и тях и нас и така....

На рожденния му ден или ще е голяма навалица или ще се покрие някъде, скопо, няма да я видим кака, а и тогава ще са и започнали снимките Peace

# 34
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не знам Феми, може и да има снимки .... скоро Mr. Green
Crazy
Ммм, а тук каква нежност. Heart Eyes

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много го обичам този момент на сутринта, тя го пита има ли нещо, а той измърка онова Йооо Heart Eyes И тази нежност след снощното диванче и "Ферее..." когато Емко спря тв-то и и прожектира собствен филм, както обичат да казват падругите newsm47 newsm53

Ако можеше, щях да го сложа на първа страница, хем редактирах да добавя линка за канала на сериала.

# 36
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, специално за теб Laughing



Хайде още едно, че и то хубаво Mr. Green


Още вчера се бях засилила да ги сложа, но сега има по-ново и се сдържах Laughing Аз най-много харесвам първия гиф, сутрешната целувка, толкова много нежност Heart Eyes

# 37
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Чакай да си ги копна- в погледа му и нежнос и вина, че пак не и казваше всичко, май че за дето беше останал без пари и драките му с бена newsm78 ама много нежност наистина. И това щяхме да гледаме до края, ако не беше решението за продължение и нуждата да ги разделят ooooh!

Бел, специално за теб Laughing



Хайде още едно, че и то хубаво Mr. Green


Още вчера се бях засилила да ги сложа, но сега има по-ново и се сдържах Laughing Аз най-много харесвам първия гиф, сутрешната целувка, толкова много нежност Heart Eyes



Само да кажа че с тази прическа е Хазал в миденото видео, а то излезе в седмицата след острова, т.е. точно по време на тази серия Peace
Хазал както повечето случаи втория сезон е почти без грим, виждат се леко напуканите и устни, няма червило, тя е с дълги, черни и извити мигли, съвсем лек грим има по очите, най-вероятно и малко други работи за да не лъщи пред камерата, но най ми харесваше как я гримираха в АФК.



# 38
  • Мнения: 27 393


Маргии чок гюзел са гифките  Hug  Какви муцунки правят  Crazy
 Малко ми е неприятно щото след тая целувка вечерта последва шамара . Емо ядосан , раздразнен и айдеее.....  ooooh! Фера  се инатеше  нещеше да му прости. Не биваше да го прави но в яда си човек не знае какво върши . Никога не би посегнал на жена .  Чепика  ги удряше  #2gunfire #2gunfire Фера има страх .



 В Туитър  кипи от колажи


  Two Hearts Kissing Heart


Последна редакция: пт, 24 авг 2018, 09:43 от femmi2

# 39
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381

Много обичам тази песен на Лаура Паузини. Един от любимите ми ФЕмирски клипове беше на нейн фон, ама го изметоха с голямата метла на ЮТ лятото на 2015г, когато сериала тръгна навън едновременно в няколко държави... Този е само със снимки Rolling Eyes

# 40
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Започнах ги отзад-напред, но нищо Laughing
Скрит текст:



Феми, хубави гифки наистина, особено тези по-горе, ”сутрешните”. От Туитър са. И си права, много колажи, но пък количеството е за сметка на качеството. Аз рядко да харесам нещо такова, имах обаче няколко любими сред Габелфитата Heart Eyes
Вярно, много клипове изметоха, моят любим до пролетта се намираше все още, забравям да си го сваля...

Хазал за мен е най-красива в АФК, точно защото ми е някак естествена, лекият грим при нея е предостатъчен.

# 41
  • Мнения: 27 393

Марги първия  с червеното и Ча от Рим  не е лош. Габелфитата са уникални.Габи е майсторка.

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 18:27 от femmi2

# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Започнах ги отзад-напред, но нищо Laughing

[/spoiler]
 
ШИ сА тръшна smile3544 Гова е момента с "Ферее..." newsm53  многозначителна пауза и после нагъването на диванчето Heart Eyes
Сега не знам дали все още показват любовни сцени в турските сериали че тоз техния СЕМ май нещо много затегна положението ooooh!

Вярно Фемо, много брутално скарване, не се случва във всяко дизи ГГ да удря шамар на любимата си, най-често любимата може да го шамароса... Ама там и двамата ми скъсаха нервите на мен. Тя хем го виждаше как се надига като вулкан, хем продължи да го провокира, той пък хем си знаеше колко е виновен ...

# 43
  • Мнения: 27 393

 Heart Eyes Heart Eyes  
  Чок севиорум и се гътнаха на дивана ама пусто нищо не видехме . Можеше да ни поглезят  с малко романтика  Crossing Arms  

 Ръката на Ча е тежка кой знай колко са го репетирали да не я удари наистина да я заболи .

  тук  искаше му забие един но Емо я спря  Crazy

Цитат
Сега не знам дали все още показват любовни сцени в турските сериали че тоз техния СЕМ май нещо много затегна положението ooooh!
Показват  не  като преди . Прават се на ощипани моми  ooooh!    Глобиха Ямата за целувки   ooooh! за това глобавят а за кървища Йок !   Керем Чатай ще създава своя компания за износ на продукция . Ще правят кадри за Турция и чужбина.

Цитат
На рожденния му ден или ще е голяма навалица или ще се покрие някъде, скопо, няма да я видим кака, а и тогава ще са и започнали снимките /quote]

  Кво като са започнали снимките вечерта ще купонясват скрито или  шумно .



Ръза и Байрактар почиват в Бодрум . Не го сбъркате с мишока приличат си

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 21:26 от femmi2

# 44
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Оо вярно, Чукура, бях гледала въпросната сцена, харесаха ми Peace А журналистите по стар навик пак объркаха сериала с реала hahaha
Ми тя и Фемирската не е много по различна- Чачун е в същата поза над нея съблича я, целуват се колкото за цял сериал  Joy Joy Joy

Относно тежката Чачова ръка в едно предаване момичето, русата която играеше дружката на Ханде екранното и име не се сещам, истинското Букет някоя си, каза че Ча наистина е изпращял Юсуф в първата си такава сцена, доколкото се сещам само една такава сцена имат двамата, значи е там за историята със списанието Peace

Това за фирмата и Керем Чатай само една част вероятно е вярна, останалото за двата вида сцени са някакви свободни интерпретации от страна на админката Peace Инфото беше че сериалите ще се правят направо за външния пазар т.е. написани и снимани изцяло а не на парче и ако се приемат в родината- приемат, ако не, здраве да е, следващия Wink А непоказаното ще се извърти в ЮТ каквато пракника има и сега Peace

И латино медиите са го отразили Laughing

Общи условия

Активация на акаунт