Халит Ергенч и Бергюзар Корел в "Ти си моята родина" и след това - тема 26

  • 53 982
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 411
Хубава седмица ,дами!
Може пък с наградите да ни поднесът приятна изненада.🤪









https://instagram.com/p/BoFS1hXFJge/

# 496
  • Мнения: 23 372


В този сайт са направили анкета коя от посочените актриси да бъде партньорка на Къванч в сериала "Сблъсък".

Изненадващо за мен най-много гласове е събрала Берг.
Изненадана съм, защото аз самата не съм убедена, че биха стояли добре един до друг.
При цялата условност на това, защото едно е да "стоиш" на снимка, съвсем друго да се получи химия на екрана.
Пък и изобщо не се знае каква ще бъде героинята.
За Къванч май писаха, че ще е полицай. Дано не се бъркам с друг сериал.
Както и да е, със сигурност Берг няма да му е партньорка.
Макар че, страшно искам отново да участва в проект на режисьора Улуч Байрактар.



Тук може да видите как са подредени останалите актриси

1. Бергюзар
2. Елчин Сангу
3. Фарах Абдулах
4. Неслихан Атагюл

и т.н.


http://1001dizi.net/anket-carpisma-dizisinin-kadin-oyuncusu-kim-olsun-844

================


# 497
  • Мнения: 2 411
Али с дядо си Tanju Korel
Явно търсят някаква прилика

# 498
  • Мнения: 11 116
Али е много "смесен" според мен по отношение на чертите. Специално, ако говорим за тези две снимки, не мисля, че прилича на дядо си. Но не прилича и на другия си дядо - Саит, в никакъв случай.
Просто си е Али.  Heart Eyes Heart Eyes Дете на любовта. Сега, когато Берг е с къса коса, има и много от нея, има и от Халит. Тялото е цялото на Халит. Височината може и да е на дядо му.  Grinning Устните не са на Халит също. Вижте ушите - огромна прилика с тези на Берг.
Има невероятно слънчева и красива усмивка. Берг има сладка усмивка, а на Халит е слънчева. Затова се е получила тази на Али. Heart Eyes
---------------

Колкото до партньорство с Къванч и през ум не ми е минавало. Харесвам играта му. Гледала съм КСШ и отделни серии от ЗЛ и Перла /там беше много млад и различен като игра/. Все се каня да изгледам и последния му филм, четох много хубави отзиви. Но в екип с Берг не съм си мислела. Според мен до това няма да се стигне. Тя е по-голяма от него, но не това е причинат. И аз като Варна смятам, че снимките са едно, а химията на екрана друго.

Например тази Бурджу би му подхождала, Елчин също. Но за Бурджу искам да добавя, че са една боя и му е нужно нещо по-контрастно. Както бяха  Сонгюл, Берен. Нямам идея и с тях как ще се получи, но ми е по-лесно да си го представя с тях.

Хайде да излиза вече тийзър за ДГ, да ги видим с Енго как се е получило. Все пак в началото на август приключиха снимките, не имли стигна един месец и половина да монтират едно трейлърче, после ще пуснат и повече.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 14:04 от Mydream

# 499
  • Мнения: 23 372
Али прилича на себе си.  Grinning
Аз това си помислих, когато го видях на живо.

Разбира се, той се е променил, това беше преди 3 години.

Но определено не е дете, за което можеш да кажеш "отрязал е главата на майка си / баща си".
Въпреки това, приликата с младежкия облик на Халит сякаш е по-голяма.
Не знам, отдавна не сме го виждали.

По-любопитно е като характер и интереси на кого прилича.  Grinning Grinning

# 500
  • Мнения: 11 116
За мен характерът на Халит си остава загадка, въпреки всичко, което съм изчела, всичко, което съм чула от него в репортажите, от предавания в ефир, от екрана. Имам чувство, че е много по-сложен характер и като личност, отколкото изглежда. Берг ми е по-прозрачна, усещам я повече, разгадавам я и когато е тъжна, и когато е весела, и ентусиазирана и доволна от себе си. Халит, може би като мъж, не се издава лесно.

# 501
  • Мнения: 23 372
Халит има повече години зад гърба си и затова е по-овладян, ако пожелае, може да прикрие чувствата си.

Аз затова казвам, че ако настъпи криза в отношенията им, първо ще разберем от Берг.
Няма да има нужда да чакаме вестниците да ни казват.

Мисля, че има доста фенове на Халит, които смесват фикция и реалност.
Героите на Халит са все сериозни, солидни, мъдри,  безупречни и затова някои хора  смятат, че лудостите и щуротиите на Берг го дразнят.
А аз смятам, че в живота Халит е много по-лежерен от героите си. Също обича да се шегува, да общува, не е сухар, не е интровертен тип.
Не е толкова динамичен, импулсивен, припрян, трескав като Берг, но в никакъв случай не е аскет.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 14:48 от varna_2

# 502
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Варничка, мисля че имам интервюто в профила си във Вибокс.
Сега ще го постна.
1 част


2 част


3 част


4 част


5 част

# 503
  • Мнения: 23 372
Цитат
Варничка, мисля че имам интервюто в профила си във Вибокс.
Сега ще го постна.


Ооо Мишел, златна си!  Hug Hug

Изобщо не смятах, че ще го открия.
Много благодаря.  bouquet

В петата част показват дома й.
Халит се нанесе при нея, когато започна връзката им.
Там живееха първо, в дома, в който е правено интервюто.
И картината на Зерин си е там.  Grinning Grinning
После смениха няколко жилища.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 15:04 от varna_2

# 504
  • Мнения: 11 116
Халит има повече години зад гърба си и затова е по-овладян, ако пожелае, може да прикрие чувствата си.

Аз затова казвам, че ако настъпи криза в отношенията им, първо ще разберем от Берг.
Няма да има нужда да чакаме вестниците да ни казват.

Мисля, че има доста фенове на Халит, които смесват фикция и реалност.
Героите на Халит са все сериозни, солидни, мъдри,  безупречни и затова някои хора  смятат, че лудостите и щуротиите на Берг го дразнят.
А аз смятам, че в живота Халит е много по-лежерен от героите си. Също обича да се шегува, да общува, не е сухар, не е интровертен тип.
Не е толкова динамичен, импулсивен, припрян, трескав като Берг, но в никакъв случай не е аскет.


Аз съвсем нямам предвид, дали обича да се весели, да се шегува и да общува. Говоря за съвсем други неща, за начин на реагиране в различни ситуации, за отношение към хората, за начин на мислене и т.н.
Това не означава, че го смятам за лош характер, напротив. Но мисля, че  преживяното в неговия живот е оставило отпечатък и по един или друг начин го кара да има по-различна философия за света изобщо/по-точно за хората, за себе си, за близките си.

Колкото до това, че не е динамичен, припрян и трескав като Берг, добре, че е така. Единият винаги трябва да е по-умерен. Знам от личен опит.  Grinning

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 15:13 от Mydream

# 505
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
За мен характерът на Халит си остава загадка, въпреки всичко, което съм изчела, всичко, което съм чула от него в репортажите, от предавания в ефир, от екрана. Имам чувство, че е много по-сложен характер и като личност, отколкото изглежда. Берг ми е по-прозрачна, усещам я повече, разгадавам я и когато е тъжна, и когато е весела, и ентусиазирана и доволна от себе си. Халит, може би като мъж, не се издава лесно.

На мен и Берг, и Халит ми бягат по тъч линията, и не мога да усетя сложната им душевност.

Не мисля, че Бергюзар е по-прозрачна, защото е многолика. Влиза в образ и се забавлява...гневи се и пак влиза в съответния образ. Има много интереси, чете много, има познания в много области и редица хобита. Неизмерима е, защото има свойството да се принизява до нивото на събеседника си, да намира общи теми и да се забавлява. Многопластов характер. Но това, в което вярвам, че всичките и проявления са истински и честни.

Халитко е тежка гемия, единственото което ми избожда очите е достойнството му и високия интелект. любовта му към Али и готовността му да е до сина си постоянно. Има мечти и определени намерения за бъдещето на сина си той. Определено любовта им е голяма.
 А Берг все едно е палавницата в семейство, на фона на двамата си сериозни мъже.

# 506
  • Мнения: 11 116
Под прозрачна за Берг, нямам предвид онова общоприето значение....Всеки човек въпреки усмивката и умението да общува с всеки,  може да бъде и доста сложен като душевност. Много често усмивката и веселостта да бъдат маска и в душата ти да има бури, за които малцина да се досещат. Тъгата да е твой спътник. Човешката душа не е лесна за разгадаване.
Да, точно поради това, че вярвам "че всичките и проявления са истински и честни", казвам, че ми е по-прозрачна.

Мишел, благодаря за интервюто!
Едно от любимите ми, гледано многократно в началото на "запознанството" ми с тях.

# 507
  • Мнения: 23 372
Цитат
Говоря за съвсем други неща, за начин на реагиране в различни ситуации, за отношение към хората, за начин на мислене и т.н.


Е, в такава дълбочина няма как да ги познаваме.
Важното е, че те се познават.
Халит беше казал  още в първото интервю, че знаят много добре кой как би реагирал в определена ситуация.
А тогава имаха само дълги години приятелство зад гърба си.
Сега вече са прибавили и 9 години семеен живот.

А  това, че обича да се шегува не беше реплика към теб.
Като чета коментари на хора, които са фенове само на Халит, имам чувството, че си го представят  седящ по цял ден като сфинкс вкъщи, Берг щурее като палаво дете около него, а той едва я издържа.  Joy
Тях имах предвид.


Цитат
Много често усмивката и веселостта да бъдат маска и в душата ти да има бури, за които малцина да се досещат.

Но на Берг това й се удава по-трудно.
Аз си спомням едно нейно интервю в края на връзката й с Тан.
Колкото й да се опитваше да запази самообладание и да каже с отговорите си "какво толкова, разделите се случват", много й личеше, че е изтормозена, измъчена.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 15:28 от varna_2

# 508
  • Мнения: 23 372
Днес в кафенето с фенове от Латинска Америка.
Една от жените е написала:

"В последния  ден преди отпътуването ни решихме да се върнем в кафенето и открихме в него нашата любима Бергюзар".










Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 16:27 от varna_2

# 509
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ех, че късмет бе....Ние сме на 300 километра от Истанбул, а те са на хиляди километри разстояние, чак в друг континент.  Хубаво е станало, че са я срещнали нашата Берг.
Тези гащи на Бергюз много ме учудват, не че съм в крачка с модата...ама...

Общи условия

Активация на акаунт