На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 415
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Всеки споделя за колко часа е минал границата и колко е висял да чака, моля споделете какво си купувате и колко струва. Интересува ме колко струва едно яке, анцуг, кожена чанта, дънки... Абе дрехите колко струват?
Това сериозен въпрос ли е, щото вече се обърках. От снощи не съм влизала и 68 известия. Все въпроси, на които е отговаряно многократно или отговорите им се крият на първа страница.
Та, на въпроса - в Defacto спортно долнище за мъж - 40 лири, дамски дънки посъдрани на няколко места - 80 лири, блуза за момиче с пайети, дето се обръщат нагоре-надолу - 25 лири. Става въпрос за дрехи от новата колекция. Иначе от разпродажбите - тениски от 25 до 35 лири, мъжки дънкови кецове 30 лири, мъжки чорапи тип терлик 3 чифта 10 лири, дамски памучни бикини 3 чифта 10 лири, дамски панталон 20 лири.
В Waikiki мъжки дънки от разпродажба - 50 лири, мъжки тениски 20-25 лири, детско долнище + суитчър от новата колекция - 70 лири. В Penty 3 чифта дамски чорапи тип терлик - 5,95 лири.  В Colin's мъжка тениска от разпродажба - 25 лири,дамски дънки черни от новата колекция 80 лири.
За тези неща се сещам.

# 556
  • Мнения: 259
Даже мисля, че беше в отговор на твое питане...
Наистина за търсеното от теб даже не е нужно да имаш точно имена.
Не съм питала  за точно определени лекарства до сега. Препрочетох темата и не намерих линк за витамин Ц.   

# 557
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Аз с един тъп въпрос към всички вас.
Моловете в Одрин са: Ераста и Марги аутлет, нали?
Кипа и Мигрос са хипермаркети,нали така?
Точно така!

# 558
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте , имате ли представа каква е актуалната цена на златото в момента в Одрин и от къде е най изгодно да се купува ?
  Някъде по - напред има страница за цените на златото, защото и аз зададох този въпрос. Някъде около 250 т.л.

# 559
  • Мнения: 360
Наистина е дразнещо с еднаквите питанки. Особено ,когато отговорите са на първа страница. Ние с ММ или тази събота или другата ще пътуваме за пръв път за Турция.Информацията, която я има е достатъчна и дано да можем да се ориентираме.
Къде мога да купя щори "Ден и нощ" ? Където са пердетата ли?
Пасти за зъби "Елгидиум" има ли? В аптеките ли да я търся,както е при нас. Нали сме българи - тарикати, та нали само по 2 артикула може да купуваме, но ако вземем 2 течни , 2 на прах, 2 кут.капсули прах за пране дали ще направят на проблем на границата? Малко въпроса е с гадателски отговор, но ако някой го е правил да сподели. Благодаря.

# 560
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте , имате ли представа каква е актуалната цена на златото в момента в Одрин и от къде е най изгодно да се купува ?
 Някъде по - напред има страница за цените на златото, защото и аз зададох този въпрос. Някъде около 250 т.л.
В първият пост има линкове за цената на златото. Много е динамична и се вижда в реално време.

Мам-мим84, не по два артикула, а по две бройки от артикул. Така няма да ти направят проблем, ако вземеш капсули, течен и на гранули прах.

# 561
  • Мнения: 496
Моля за координати на Рибния пазар в Одрин!

# 562
  • В реалността
  • Мнения: 214
Е стига де, даже в тази тема дадоха координатите

Скрит текст:
червеното е главната улица с Уайкики
зеленото е рибния пазар
Лилавата точка е Тач

Аз да питам, контактни лещи дали си е взимал някой и отзиви като цяло, дали има смисъл да търся.

# 563
  • Мнения: 496
Благодаря!Четох, четох, ама не съм видяла😶

# 564
  • Мнения: 117
щори мернах в Линенс, в Ераста,  но нямам инфо. Ако откриете, моля кажете.

# 565
  • Мнения: 564
за тези който пътуват с кола в google пишете
akaryakıt pompa fiyatları
и ще ви излезнат сайтове с цени на горивото в реално време за почти всяка верига която продава там

# 566
  • Мнения: 32
Здравейте! Някой отсядал ли е в хотел Hilly ? Моля , споделете хотел , от който сте останали доволни.Едирне Палас,който е препоръчан по -нагоре в темата е зает за периода , в който ще пътувам.

# 567
  • Мнения: 21
gergacka в хотел Hilly сме отсядали много пъти и сме много доволни. Резервираме го през booking, защото веднъж направихме резервация  директно през хотела и те ни дадоха много по-малка стая (не че е от голямо значение), но беше и от шумната страна към бензиностанцията. Отсядали сме и в други хотели, но този определено е най-добрия за цената си.

# 568
  • Мнения: 1 779
Някой виждал ли е оригинално Саменто в Одрин? Течно или на таблетки, че тук са по 120 лв. Таблетките и 70 лева течното.

# 569
  • София
  • Мнения: 721
Моля споделете, като плащате с карти, как е курса. Превалутирането много ли се отразява?

Общи условия

Активация на акаунт