Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? (Тема 3)

  • 70 357
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз махам с крем, засега има ефект.

# 631
# 632
  • FRANCE
  • Мнения: 2 227
С кола маска.

# 633
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
После свикна, даже си свали приложение на телефона да следи цикъла.
Може ли да кажеш кое приложение ползва?

# 634
  • Мнения: 3 070
Въпросът не е към мен, но ние ползваме Clue

# 635
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Окосмяването маха от миналото лято.На краката и триъгълника ходи на кола маска, а на мишниците със самобръсначка.
За приложение - свалих и го още с първия цикъл.Аз също ползвам и ми е много удобно.Незнам как се казва приложението, иконата е розово тефтерче.

# 636
  • София
  • Мнения: 6 182
...иконата е розово тефтерче.
"Моят календар" се казва приложението. И ние с дъщеря ми сме на него.

# 637
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз също съм с Моят календар на телефона, но не смятам, че е подходящо за детето ми. Имам чувството, че всичко в това приложение се върти около благоприятните за зачеване дни. Не мерси. Чудя се няма ли подобно приложение, подходящо за тийнове.

# 638
  • Мнения: 19 307
Аз съм с Flo, но то пък има опции за попълване на различни параметри включително и секс. Не знам тийн дали би ги загледал. Аз обикновено вкарвам само първата дата на цикъла и нататък ме мързи да се занимавам.
Разгледайте и Clue.

# 639
  • София
  • Мнения: 1 824
Използваме "Моят календар". Тонка е права, че голяма част се върти около благоприятните дни за зачеване, но всичко, което щерката прави е да отбелязва датите. Пълния календар май само аз го гледам, защото искам да следя продължителността на безумния й цикъл.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
По принцип и най-обикновен джобен хартиен календар върши работа, не е нужно да е приложение.

# 641
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
По принцип да, но с приложение шансът да си следи и отбелязва е много по-голям. Поне при моята.

# 642
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз и до ден днешен бележа на хартиено малко календарче, което стои в портмонето ми - по-лесно ми е, когато ходя на гинеколог и ме пита за редовността на цикъла. Щерката си свали приложение на телефона, но за всеки случай й взех и хартиено календарче.

# 643
  • София
  • Мнения: 979
"Моят календар" като закъснее и пуска напомняне, та ако не е отбелязано началото на периода и се сещаш  и го попълваш. 

# 644
  • Мнения: 19 307
Аз преди да сваля приложение отбелязвах в календара на телефона.
Същото като хартиен календар, но ми беше по-удобно всичко да ми е в телефона.

Общи условия

Активация на акаунт