Световното по Футбол имате ли фаворит

  • 10 006
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Ааа Звездичке, защо така няма да викаш за холандците?  Laughing Аз пък ще викам за тях, тъй-като моят батко е холандец.  Peace
 То след като бг отбор не участва я няма силната тръпка, но пак става.

Хихи, ами понеже аз футбол досега само веднъж съм гледала, когато българския отбор достигна 4-то място и....сега съм се запалила повече по атмосферата, отколкото да си имам фаворит...който бие за него ше съм smile3534 , иначе ще ми се загуби интереса посредата Embarassed

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На мен англичаните никога в  нищо не са ми били любимци и за това няма как да ги подкрепям.Знам, че не звучи хубаво изказването ми, но е факт, все пак това са чувства.За Бразилия съм, винаги много съм ги харесвала.Много темпераментна нация са и умеят да се веселят и оценяват качественно успехите си.

# 17
  • Мнения: 934
Тук, естествено, масовата психоза е завладяла албийонците, и се самонавиват колко им е велик отборът. Ама те май са просто сбор от много добри играчи, но не и много добър отбор. Сигурно, като отпаднат, пак ще има стачка на метрото (установила съм тази закономерност).

И на тях, както и на нас, все съдията им е виновен! hahaha
Прочее, донякъде е добре, че България не участва - само да отпадат в предварителните кръгове и да им бера срама нЕма нужда:stop:

# 18
  • Мнения: 1 100
Искам неискам Италия Ще поддържам, за да не обидя половинката си, който е италианец:) Въпреки 4е оЩе ме е яд как ни биха през 94... Но аз съм си фен на световното по футбол и Ще го гледам с мерак, пък да видим кой Ще се класира... Thinking

# 19
  • Мнения: 2 567
И аз чакам с нетърпение световното  Stuck Out Tongue Донякъде съжалявам, че точно този месец съм в БГ, въпреки, че в Бон не се играят мачове, предполагам, че все някаква особена атмосфера щеше да има. beer2Мъжът ми се оплаква, че бирата поскъпнала здраво  Mr. Green
Това за отворените магазини би било чудесно, ако стане факт. Само за това съм съгласна немците да станат шампиони, иначе не съ за тях, защото не ми харесва стила на игра. Надявам се съдиите да не ги подкрепят, след като са домакини  Naughty
В процеса на мачовете ще си избера фаворит  Peace
Приятни емоции  newsm24  Popcorn

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Прочее, донякъде е добре, че България не участва - само да отпадат в предварителните кръгове и да им бера срама нЕма нужда:stop:
Хахаха, нали  Mr. Green
Разбира се Англичаните!

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
След скороШните скандали,които се развихрирах в тукаШните футболни среди за продадени ма4ове и корумпирани съдии някакси ми угасна ентусиязма  Tired Ама по дифолт Ще викам за Италия ( като я няма България ) макар,4е отбора тази година хи4 го няма и според мен няма да стигнат дале4.  Thinking Ина4е съм за бразилците. Peace

# 22
  • Мнения: 2 825
Ще гледам и ще викам за испанците  Simple Smile Heart Eyes Simple Smile Heart Eyes

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 пьк сьм си 3а Швейцарията Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 854
Холандия и Бразилия newsm18

# 25
  • Мнения: 7 914

За мен - Бразилия и Холандия newsm08

# 26
  • Мнения: 5 475
И аз съм като за начало за Италия(по лични причини),но понеже знам,че няма да стигнат далече ще стискам палци и на Бразилия или Холандия ... newsm78 май повече за Холандията  Peace

# 27
  • Мнения: 7 914
Giorgia , ми естествено при положение, че може да имаш бъдещи холандски роднински връзки  tooth

# 28
  • Мнения: 5 475
  Party точно!  Wink

# 29
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета Германия направо ми обра точките с тези 4 гола........ smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
За жалост, ku-ku не гледах откриването та малко ме е ЯД, някой ,ако го е гледал ще каже ли дали беше добро, дали съм изпуснала  tv много?

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 21:04 от ivalex

Общи условия

Активация на акаунт