Световното по Футбол имате ли фаворит

  • 10 012
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Tа като чета ми се струва, че каквото и да е било казано на Зидан никак не оправдава бруталната му постъпка....Че само като си помисля Стойчков някога какви ги пускаше, АИН ,ЦВАИН , ДРУН  и тем подобни или посочване на средни пръсти  newsm73...........дай сега да се изпотрепят заради словестни излияния от страна на противниковия отбор  box.....каквото и да кажат французите не могат да го оневинят

АбсолЮтно вярно  Peace 
Преди няколко години май на Европейското беШе  newsm78 Фран4еско Тоти наплЮ един игра4 от противниковия отбор. Показаха му 4ервен картон и никой не каза бъкел. Даже хората му бяха много ядосани и той май се извини след това. А сега понеже Матераци го бил напсувал 3 пъти и Зидан е оправдан за всяка своя постъпка,тъй като ,видите ли " го бил предизвикал". Те да не са деца от детската градина " Ми Иван4о ми каза,4е съм лайно и аз го ухапах". Ай сиктир,срамота.  Crossing Arms И надявам се сега вси4ки дето толкова раздухваха номера с расистките обиди най_после да замъл4ат.  Naughty


smile3513 ,... та те беха капнали от умора,  просто е пуснал парата и яда и е станал гафа.........
Да отнемат купата заради Зидан, лелелее това е глупост, та да не би той само да е френския отбор, ако бяха толкова добри да бяха спечелили и без него дуспите са въпрос и на късмет............ Crazy


И аз това бях писала по_нагоре:ако бяха толкова добри французите да бяха победили без да се стига до продължения и дузпи  Thinking

# 256
  • Мнения: 664
То и за италиянците важи това, ако бяха толкова добри, да са победили без продължения Wink

# 257
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Mcdirock, никой не оправдава Зидан и той самият твърди, 4е постъпката му е неправилна и се извини за това, но каза, 4е преди неговата постъпка да се санкционира, трябва да се накаже и виновника. Още пове4е , 4е в на4алото беше подминал обидите, докато не са засегнали боленена за него тема и са му били повторени няколко пъти.

# 258
  • Italia
  • Мнения: 4 492
То и за италиянците важи това, ако бяха толкова добри, да са победили без продължения Wink

Танто за кукуригу,Аня   Grinning Европейското го загубихме на дузпи от вас,макар,4е играхме по_добре а сега стана обратното  Wink

Май4е Смърф,не ти ли се струва малко налудни4аво това искане на Зидан4о  Thinking На мен, да. Освен ако ФИФА не реШи да промени правилника и по отноШение на ругатните и да покава картон на всеки,който си позволи "да тегли майна" на противниковия игра4. Да не би да са първите,които се псуват на майка или сестра или жена на игралното поле ( не,4е толерирам псуните,напротив). Досега не съм 4увала някой да претендира картон за противника си ,понеже го е обидил.  Crossing Arms Дайте да бъдем реалисти,все пак големи хора сме. Искам да под4ертая,4е не заЩитавам Матераци,заЩото е италианец. Даже мога да кажа и,4е никога не ми е бил симпати4ен,но в слу4ая мисля,4е е неуместно да го изкарват по_4ерен от дявола. Футболното игриЩе не е боксов ринг а и на Зидан не му е първата бойна изява ( 14 ли бяха или 15 4ервена картона за цялата кариера )  Thinking

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 10:28 от mcdirock

# 259
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Макдирок4е, аз пак да си кажа, след като видеосъдийството не е прието- не трябваше да има картон  Wink

# 260
  • Мнения: 1 363
Имах навремето един учител по математика, който беше казал :" Който го няма в главата го има в краката".
Футболистите са идиоти. Кой,  на кого, какво направил...кой е прав и кой е крив...

Може четвъртия рефер да го е видял на кадър, все пак го е видял. След като го е видял...

# 261
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
Футболистите са идиоти.....
.....



 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Мире,това ме изкефи яко.  Peace
Мам4е Смърф  Hug

# 262
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мира, той може и да го е видял, но е видял и много други неща, но тях не ги казва. Като например топка във вратата, 4ист гол , но мъл4и като пукъл!?! а главния съдия не вижда, т. е. няма гол. Това 4естно ли е? Дори да не говорим за 4естност, видеосъдийството за съжаление не се брои.
Много ме е яд на такива несправедливости  #Cussing out, или за вси4ки , или за никой.

# 263
  • Мнения: 1 363
Мира, той може и да го е видял, но е видял и много други неща, но тях не ги казва. Като например топка във вратата, 4чист гол , но мъл4и като пукал!?! а главния съдия не вижда, т. е. няма гол. Това 4честно ли е? Дори да не говорим за 4местност, видео-съдийството за съжаление не се брои.
Много ме е яд на такива несправедливости  #Cussing out, или за вси4ки , или за никой.

Наистина, има доста несправедливости, но какво може да се направи.
Предполагам, че ако Зидан не беше ударил така яростно Матераци пред очите на милиони зрители можеше и да му се размине.
От друга страна дали не му направиха и услуга с този червен картон, вече се спомена по - назад в темата, но цялата световна медия само за Зидан говори в момента. Такова внимание едва ли би получил, ако не беше удара. Това също води до едно идолиазиране на жертвата (каквато е той в момента)

 Hug

# 264
  • Мнения: 1 363

Много ме е яд на такива несправедливости  #Cussing out, или за вси4ки , или за никой.
Това е доста идеалистично мислене, уви... Grinning Не на този свят.  bouquet

# 265
  • Мнения: 11 320
....
Футболистите са идиоти.....
.....



 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Мире,това ме изкефи яко.  Peace

Урок  по турски език. Как е на турски "футболист" - " топсерсем"
 Hug
Моля ви да успокоите страстите. Не е важно колко са умни и оригинални в ругатни и подсечки, а да доставят удоволствие дори и за най-неразбиращия зрител с играта си!

# 266
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
аз пак да си кажа, след като видеосъдийството не е прието
\]
За жалост при толкова груба постъпка  трябва да  се счете за достоверно и видеосъдийството, какво и да е казал въпроса е да не се трепя, да пуфтят колкото им сърце иска то и без това толкова има е IQ ,  smile3515 може да се псуват и те го правят, ама да се кълцат....
Аз също харесвам Зизу ,ама това да не е боксов мач, да го беше напсувал и той, ако иска на майка ама да не няма  smile3557
иначе  hahaha футбола става малко като американския футбол......... #Crazy
Момичета ние нали само разискваме ,а не спорим?  bouquet

# 267
  • Мнения: 11 320

Момичета ние нали само разискваме ,а не спорим?  bouquet
Невинно си разискваме и искрено се възмущаваме. Най-хубавото е, че го можем.
Ха, наздраве по тоя повод!

# 268
  • Мнения: 2 427
Пфууу,то няма толкова мачове колкото футболни полемики!Не знам за вас,но аз смятам че и двата отбора бяха на прекрасно ниво.Няма това-онова както помним от детските градини"нашите са по-добри,не-нашите!"Какви са тези щуротии кои колко стоял пред вратата на другия?!Футбола е точна наука,като математиката.няма 6-5.Ако има 2 на 0 печели единия ,а другия губи.За да стигнат до финала и франция и Италия трябва да са били добри съперници,а равенството само говори за себе си.Дузпите са си въпрос на здрави нерви,голяма си е отговорноста да биеш дузпа сам с-у вратаря пред погледа на цял стадион полудели  фенове и незнам там колко си обектива ,пък да не говорим за тв зрители.Ми то човек и от стомана да е пак губи почва под краката си понякога.
Зидан и Матераци какво да ги коментираме.Според мен и двамата трябваше да са аут.И двамата направиха голямо участие на световното,а накрая изпортиха положението.Mатераци е побойник и грубиян а Зидан е перко ,който от време на време бълва нечовешка агресивност.Както мъжа ми коментира(мъжа ми е бивш футболист и това далеч не го прави идиот #Cussing out),на терена каквото и да ти кажат нямаш право да реагираш.Така че да живеят Азурите Heart Eyes,Франция,се ла ви.... Hug

# 269
  • Мнения: 2 427
 hahahaто няма толкова мачове колкото футболни полемики!Не знам за вас,но аз смятам че и двата отбора бяха на прекрасно ниво.Няма това-онова както помним от детските градини"нашите са по-добри,не-нашите!"Какви са тези щуротии кои колко стоял пред вратата на другия?!Футбола е точна наука,като математиката.няма 6-5.Ако има 2 на 0 печели единия ,а другия губи.За да стигнат до финала и франция и Италия трябва да са били добри съперници,а равенството само говори за себе си.Дузпите са си въпрос на здрави нерви,голяма си е отговорноста да биеш дузпа сам с-у вратаря пред погледа на цял стадион полудели  фенове и незнам там колко си обектива ,пък да не говорим за тв зрители.Ми то човек и от стомана да е пак губи почва под краката си понякога.
Зидан и Матераци какво да ги коментираме.Според мен и двамата трябваше да са аут.И двамата направиха голямо участие на световното,а накрая изпортиха положението.Mатераци е побойник и грубиян а Зидан е перко ,който от време на време бълва нечовешка агресивност.Както мъжа ми коментира(мъжа ми е бивш футболист и това далеч не го прави идиот #Cussing out),на терена каквото и да ти кажат нямаш право да реагираш.Така че да живеят Азурите  Heart Eyes,Франция,се ла ви....  Hug

Общи условия

Активация на акаунт