"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 39

  • 54 021
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Добрич
  • Мнения: 933
Да,става така ако зиготата не се е имплантирала в маточната лигавица.

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ако си отишла твърде рано на лекар (а ти си отишла твърде рано), няма как да се види бременността.

# 617
  • Мнения: 3 597
Другия вариант е да си забременяла след цикъла , който е бил кратък .

# 618
  • Мнения: 5 468
Ако правилно съм разбрала, ти си ходила на лекар след менструацията, когато си имала и отрицателти тестове, а сега ти закъснява и имаш + тест. Не знам кое те учудва и къде е драмата. Очевидно е, че си забременяла на този МЦ. Бременността най-рано може да се види на 10 дни закъснение, така че вече може да посетиш лекар.

П.П. След менструацията, растат фоликулите, настъпва овулация и ако няма бременност, идва следващата М, а ако има-не идва. Това е МЦ най-просто казано.

# 619
  • Мнения: 9
Здравейте! Моля за мнение, направих си ранен тест Престо вчера след обяд, като се има предвид, че имам 5 дни до МЦ. Излезе бледа черта, беше в указаното време, днес сутринта отново повторих пак се появи черта, бледа, но малко по наситена от вчера, дали е положителен резултата?
http://prikachi.com/images.php?images/610/9423610F.jpg

# 620
  • Мнения: 4 087
напълно, честито! Дано всичко е наред до краят.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 121
Принцеса95, абсолютно положителен е за мен! Честито!

# 622
  • Мнения: 298
Здравейте мами,с един въпрос съм
С мъжа ми искаме второ дете,правихме го на 13.10 миналата събота,тъй като по овулационният калкулатор овулацията ми е на 16.10 и плодовити дни 14,15,16,17
Правих тест днес и нямаше нищо
Дали не бързам?

# 623
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Ако ову е на 16 ти тест кръвен най рано след 11 дни уринарен след това.Успех

# 624
  • Мнения: 25 615
„Дали аз закъснях, или времето бързаше“...

Много рано е гръмнал пищовът, твърде вероятно е да е пропуснал мишената. Хубаво би било да направите и няколко контролни изстрела в и около дните на овулацията.  Simple Smile
Следващия път пробвайте няколко пъти през ден – по-сигурно е.

# 625
  • Мнения: 9
Принцеса95, абсолютно положителен е за мен! Честито!
Благодаря, колебаех се, защото е много рано, възможно ли е да е фалшив положителен резултат? Трябва ли да повторя теста?

# 626
  • София
  • Мнения: 1 121
Съветвам те да направиш два кръвни ЧХГ теста през 48ч. За твое успокоение. И след 10 дни закъснение - на лекар. Всичко ще е наред, не го мисли.  Hug

Такава черта не е фалшива, спокойно и до термин! Grinning

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 20:48 от Sunshine42

# 627
  • София
  • Мнения: 10 642
Да,става така ако зиготата не се е имплантирала в маточната лигавица.
Е то зиготата няма как да се имплантира....
Зигота се нарича оплодената яйцеклетка, която все още не е започнала да се дели.

# 628
  • Мнения: 298
Аз четох ,че за момиче е 3-4 дни преди овуто 🤣🤣🤣🤣🤣

# 629
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Бабини дивитини JoyJoy Няма общо божа работа,аз пък съм чувала че добрите аг познават пола по това кой яйчник е отделил яйцеклетката за оплождане Joy

Общи условия

Активация на акаунт