Мама .. или просто слугиня ?

  • 16 810
  • 248
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
само това ми устана и една да се лепне на мажъми което е твърде вероятно тои мен вече не ме харесва аз приличам на парцал

Иве, много си готина. Пиши в темата за свекървите, към която ти дадох линк. Там ще срещнеш разбиране, пък може и някоя рецепта за яхния с отрова да намериш. Знам ли...
Ти намери къде да я пращаш. Ще бъде обезкостена за отрицателно време. Напълно основателно, при това.

# 46
  • Мнения: 6 507
А след 20 години знаете ли какво ще стане? Ивето ще се превърне в същата кисела свекърва и ще отмъсти на следващата снаха.
  те ще живеят оделно не ми трябва снаха ще си наема прислужница шом искам някои да ми чисти ко е длъжно чуждото дете да ми чисти мръсотиите
Такава като теб,едва ли ще ти се случи. Или поне се надявам.

# 47
  • Мнения: X
Иве, за момичета като теб не знам дали да ми е жал или да ме е яд на тях. Със сигурност знам, че се надявам дъщеря ми да не стане като тях и да не се лови за Мамин Мунчо, без да включи поне минимум мисловен процес.

# 48
  • Мнения: 33
Иве, за момичета като теб не знам дали да ми е жал или да ме е яд на тях. Със сигурност знам, че се надявам дъщеря ми да не стане като тях и да не се лови за Мамин Мунчо, без да включи поне минимум мисловен процес.
    Дано да не попадне на такъв :/ не и позволявай дори и да останеш накрая виновната !

# 49
  • Мнения: 50
Иве, за момичета като теб не знам дали да ми е жал или да ме е яд на тях. Със сигурност знам, че се надявам дъщеря ми да не стане като тях и да не се лови за Мамин Мунчо, без да включи поне минимум мисловен процес.

Аз лично и съчувствам,всеки може да направи грешен избор. Като чета как пише за мъжа си, май и него не може да търпи. Ужасно е да живееш на място, на което не те зачитат като човек и няма капка уважение, да не говорим за любов. Това момиче сигурно няма и приятелки, с които да сподели.
Въпрос към нея- какво мислиш да правиш за в бъдеще, какви са опциите ти?

# 50
  • Мнения: X
Иве, за да "попаднеш" на някого, трябва да се движиш в съответната среда. С този някой трябва да имате нещо общо като мислене и манталитет. Нали теб не те е довял вятърът при твоя Убавец? Как може да се мяташ с широкозатворени очи, без да имаш идея с какъв човек ще живееш? Всъщност, ти наистина ли искаш да прекараш живота си в това семейство? На твое място, бих си взела бебето, шапката, гащите и бих подпалила метлата с 200. Още повече родителите ти са на близо. Ако дъщеря ми се окаже такава бяла птица, ще ѝ извия вратленцето, но все пак ще я спася от семейството, в което се е навряла. А да, и ще счупя поне капачките на коленцата на Мунчото.

# 51
  • Мнения: 33
Иве, за момичета като теб не знам дали да ми е жал или да ме е яд на тях. Със сигурност знам, че се надявам дъщеря ми да не стане като тях и да не се лови за Мамин Мунчо, без да включи поне минимум мисловен процес.

Аз лично и съчувствам,всеки може да направи грешен избор. Като чета как пише за мъжа си, май и него не може да търпи. Ужасно е да живееш на място, на което не те зачитат като човек и няма капка уважение, да не говорим за любов. Това момиче сигурно няма и приятелки, с които да сподели.
Въпрос към нея- какво мислиш да правиш за в бъдеще, какви са опциите ти?
Жал ме е за детето до сега да съм си заминала , уж мажъми държи на мен но пък аз не искам да виждам никои от тях намразих ги  това което мога да направя за сега е да дам малката на скреж и да почна работа   Ще ми е 100 пъти по добре Wink

# 52
  • Мнения: X
Първо обсъди положението с родителите си. И преценете заедно реалистичните възможности къде ще живееш, как ще се издържаш, те с какво биха ти помогнали.

# 53
  • Мнения: 33
Иве, за да "попаднеш" на някого, трябва да се движиш в съответната среда. С този някой трябва да имате нещо общо като мислене и манталитет. Нали теб не те е довял вятърът при твоя Убавец? Как може да се мяташ с широкозатворени очи, без да имаш идея с какъв човек ще живееш? Всъщност, ти наистина ли искаш да прекараш живота си в това семейство? На твое място, бих си взела бебето, шапката, гащите и бих подпалила метлата с 200. Още повече родителите ти са на близо. Ако дъщеря ми се окаже такава бяла птица, ще ѝ извия вратленцето, но все пак ще я спася от семейството, в което се е навряла. А да, и ще счупя поне капачките на коленцата на Мунчото.
направо не знам как да ти отговоря  всичко е много сложно при мен аз ако си тръгна може да ми земат детето

# 54
  • Мнения: X
Не съм запозната с белгийското законодателство. Те ли те заплашват, че може да ти вземат детето? Потърси инфо от юрист, а не ги слушай тях.

# 55
  • Мнения: 251
Не съм запозната с белгийското законодателство. Те ли те заплашват, че може да ти вземат детето? Потърси инфо от юрист, а не ги слушай тях.

Мюсюлманите така взимат децата. Моята първа чистачка беше образована туркиня, от много богато семейство. Разделя се с мъжа си и там по техни си закони, сина трябвало да остане при бащата. Родителите й настояват да остави детето, както е редно, та тя си грабва детето и бяга в Германия, да чисти домове, но да е със сина си. Та, ако някой толкова много го е грижа и обича детето си, ще напусне всичко и ще започне от нулата, само и само да са заедно

# 56
  • Мнения: 50
На какво основание ще ти го вземат. Ти си му майка, грижиш се за него, има къде да живееш (при родителите ти), съдът би трябвало да осъди в твоя полза. Не знам как седят нещата в Белия , защо не се консултираш с адвокат?

# 57
  • Мнения: X
Ама Ивето не е "там", при "техните закони", а в Белгия, където все още шериатът не е официално законодателство на страната.

# 58
  • Мнения: 251
Ама Ивето не е "там", при "техните закони", а в Белгия, където все още шериатът не е официално законодателство на страната.

Да, ама на хората им дреме къде са. Те си живеят по техните закони. Да разказвам ли за един арабин, който уби жена си на слизане от автобуса, защото го напусна и взе децата със себе си? Дреме му на него, че така е реши съда. Чакай.

# 59
  • Мнения: 33
Хора ще ми я вземат познавам ги закона не ги плаши и не ги интересува , всиччко става със връзки

Общи условия

Активация на акаунт