Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

• 56 992
  • 755
  •   2
Отговори
# 750
Здравейте! Може ли накратко някой да обясни как точно са структурирани режимите  - с менюта ден по ден за някакъв период и изчислени макроси, или? Тренировките също са за определен период и започваш от начало? Искам да се ориентирам, защото мисля за годишния й абонамент, а съм доста несериозна и ако нещата не са в лесна и ясна последователност има риск бързо да се откажа...

# 751
Здравейте, от две години тренирам и се храня по индивидуален режим от Руми. Тъй като менюто вече безкрайно ми е писнало искам да си закупя Зимното и Лятното меню. Имам обаче един въпрос, в тези менюта има ли закуски? Според индивидуалният ми режим два дни приемам 960 кал, а третият 1200кал. Ще мога ли с тези менюта да си наглася и закуска, тъй като не мога без нея?

# 752
Там всяка рецепта е изчислена по 400,500,600 калории.
Аз си платих достъп за 1 година до студиото и всички менюта (Пъстро,Зимно,Пуш,Дупемания) са достъпни. Мисля, че и с 6 мес. абонамент също.

# 753
Там всяка рецепта е изчислена по 400,500,600 калории.
Аз си платих достъп за 1 година до студиото и всички менюта (Пъстро,Зимно,Пуш,Дупемания) са достъпни. Мисля, че и с 6 мес. абонамент също.

Заслужава ли си, според теб?
Платформата може ли да се отваря от различни устройства  (да се споделя с друг човек)?

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 07:00 от ~Tony~

# 754
Аз купих едногодишен абонамент и започнах с Уникална. Досега съм минала 40 дена от 90-дневното предизвикателство и ми хареса, затова се навих да купувам. Менютата също ми харесват много, достъпни, лесни, разнообразни. Някой пита за закуска - има закуски, има всичко. Много съм доволна от покупката, за 10 лв на месец направо е без пари.
Отварям от различни устройства, така че ако си дадеш паролата на другия човек, той също ще има достъп.

# 755
Благодаря много за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт