Как да "накажа" ММ?

  • 14 402
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Колебах се дали да е в клюкарника или тук, но поради проблемът ми си мисля, че трябва да е тук темата.
Въпреки, че ще я ползвам за отдушник повече, със сигурност, ще обаче ще трябва да намеря решение покрай забавлението.
Та въпросът ми е - как да накажа ММ?
Ще обясня защо - днес съм болна и си останах в къщи. Преди да тръгне ММ обаче успя да ме обиди.
И сега, превивайки се от болки, имам садистичната мисъл как да го накажа заради лошите му думи.
Всъщност знам, защо реагира така. Това го оправдава, но в същоти време, можеше и да се сети, че ме боли като за световно.
Той не ставал мрънкач, като бил болен ( истина, както е истина, че съм непоносима, когато аз съм). Ами утре, като стана майка?
Така, че дами бих искала съвети за прекрасни наказания.
Flushed как да го накарам да се извини?

Последна редакция: пт, 24 авг 2018, 09:31 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 30 802
Прати му WannaCry на работния компютър.

# 2
  • Мнения: 3 604
Колебах се дали да е в клюкарника или тук, но поради проблемът ми си мисля, че трябва да е тук темата.
Въпреки, че ще я ползвам за отдушник повече, със сигурност, ще обаче ще трябва да намеря решение покрай забавлението.
Та въпросът ми е - как да накажа ММ?
Ще обясня защо - днес съм болна и си останах в къщи. Преди да тръгне ММ обаче успя да ме обиди.
И сега, превивайки се от болки, имам садистичната мисъл как да го накажа заради лошите му думи.
Всъщност знам, защо реагира така. Това го оправдава, но в същоти време, можеше и да се сети, че ме боли като за световно.
Той не ставал мрънкач, като бил болен ( истина, както е истина, че съм непоносима, когато аз съм). Ами утре, като стана майка?
Така, че дами бих искала съвети за прекрасни наказания.
Flushed как да го накарам да се извини?
Стой си в кревата и си лежи без да му обръщаш внимание.

# 3
  • Мнения: X
Прекалено екстремно. Не бих си го позволила, понеже все пак той носи повичето пари вкъщи. Sad

# 4
  • Мнения: X
Колебах се дали да е в клюкарника или тук, но поради проблемът ми си мисля, че трябва да е тук темата.
Въпреки, че ще я ползвам за отдушник повече, със сигурност, ще обаче ще трябва да намеря решение покрай забавлението.
Та въпросът ми е - как да накажа ММ?
Ще обясня защо - днес съм болна и си останах в къщи. Преди да тръгне ММ обаче успя да ме обиди.
И сега, превивайки се от болки, имам садистичната мисъл как да го накажа заради лошите му думи.
Всъщност знам, защо реагира така. Това го оправдава, но в същоти време, можеше и да се сети, че ме боли като за световно.
Той не ставал мрънкач, като бил болен ( истина, както е истина, че съм непоносима, когато аз съм). Ами утре, като стана майка?
Така, че дами бих искала съвети за прекрасни наказания.
Flushed как да го накарам да се извини?
Стой си в кревата и си лежи без да му обръщаш внимание.
п.с. между другото вече му блокирах номерът. Сега като се излъжи да ми звъни, поне ще се притесни. Smiling Imp

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Детинско е това. Големи хора сте, не можеш ли да му кажеш, че дадено поведение е обидно и да разговаряте?

# 6
  • София
  • Мнения: 964
Колебах се дали да е в клюкарника или тук, но поради проблемът ми си мисля, че трябва да е тук темата.
Въпреки, че ще я ползвам за отдушник повече, със сигурност, ще обаче ще трябва да намеря решение покрай забавлението.
Та въпросът ми е - как да накажа ММ?
Ще обясня защо - днес съм болна и си останах в къщи. Преди да тръгне ММ обаче успя да ме обиди.
И сега, превивайки се от болки, имам садистичната мисъл как да го накажа заради лошите му думи.
Всъщност знам, защо реагира така. Това го оправдава, но в същоти време, можеше и да се сети, че ме боли като за световно.
Той не ставал мрънкач, като бил болен ( истина, както е истина, че съм непоносима, когато аз съм). Ами утре, като стана майка?
Така, че дами бих искала съвети за прекрасни наказания.
Flushed как да го накарам да се извини?
Стой си в кревата и си лежи без да му обръщаш внимание.
п.с. между другото вече му блокирах номерът. Сега като се излъжи да ми звъни, поне ще се притесни. Smiling Imp

Той пък може въобще да не се засили да ти звъни  Twisted Evil Да го блокираш,защото те е обидил......направо му изнеси багажа пред вратата.

# 7
  • Мнения: 9 196
_viki, с такова мислене и поведение, изобщо е учудващо, че имаш мъж. Засега имаш мъж.
Не мисли, как ще се тръшкаш и драматизираш, като станеш майка, а мисли, как да започнеш да се държиш, като зряла жена преди това. Лигави жени и майки не им трябват на мъжете и децата.

# 8
  • Мнения: X
 А защо не поработиш върху себе си? Щом като знаеш, че си непоносима, когато си болна се опитай да се контролираш и да станеш поносима. Позицията "Ами аз съм си такава" е много тъпа. Всеки може да се старае да се самоусъвършенства в личностен план. Кой знае като какво л...но си се държала самата ти, за да те обиди той, а после него ще наказваш. Ако вината е и в теб по същата логика може да накажеш първо себе си.

# 9
  • Мнения: X
Колебах се дали да е в клюкарника или тук, но поради проблемът ми си мисля, че трябва да е тук темата.
Въпреки, че ще я ползвам за отдушник повече, със сигурност, ще обаче ще трябва да намеря решение покрай забавлението.
Та въпросът ми е - как да накажа ММ?
Ще обясня защо - днес съм болна и си останах в къщи. Преди да тръгне ММ обаче успя да ме обиди.
И сега, превивайки се от болки, имам садистичната мисъл как да го накажа заради лошите му думи.
Всъщност знам, защо реагира така. Това го оправдава, но в същоти време, можеше и да се сети, че ме боли като за световно.
Той не ставал мрънкач, като бил болен ( истина, както е истина, че съм непоносима, когато аз съм). Ами утре, като стана майка?
Така, че дами бих искала съвети за прекрасни наказания.
Flushed как да го накарам да се извини?
Стой си в кревата и си лежи без да му обръщаш внимание.
п.с. между другото вече му блокирах номерът. Сега като се излъжи да ми звъни, поне ще се притесни. Smiling Imp

Той пък може въобще да не се засили да ти звъни  Twisted Evil Да го блокираш,защото те е обидил......направо му изнеси багажа пред вратата.
веднага започвам ( търкалящо се емотиконче от смях по земята)!!!
Salsisha, страдала ли си от бъбреци? От половин час не съм имала болка, но това не означава, че нямах от 5 часа насам бъбречна криза.
Дали съм лигава, или не, си е моя работа Simple Smile Достатъчно съм се и доказала, какво мога да понеса, но бъбречните кризи съвсем не е от поносимият за мен товар.
Достатъчно ме боли, за да отивам да пазарувам, както иска той.
И хайде, темата е за забавление ( а дано смехът да ме излекува за разлика от лекарите), а не да ме нравоучавате Simple Smile

# 10
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Ужас...А ако вЕрно станеш майка? Мисля, че малко трябва да си промениш мисленето и държанието.

# 11
  • Мнения: 1 625
Не мога да повярвам какво четат очите ми...
 Не можеш да накажеш възрастен човек. Всъщност на колко години сте двамата? По твоето поведение съдя, че не си на повече от 21-22. Ако толкова сериозно те е обидил, най-добре поговорете. Обясни му какво те притеснява в неговото поведение, с кое точно те е обидил, попитай го защо го е казал/направил. А най-добре както си почнала с блокиране на номера, му изнеси и дрехите и го освободи от себе си. Не знам кой би търпял такова нещо - наказвания, блокиране, сръдни. А ако ти през седмица си болна и оставаш в леглото, нормално е да му прекипи, особено ако той не е такъв тип. Та с две думи - опичай си акъла и не "наказвай"Smiley.
Между другото добър опит за петъчна тема, но във някой тийн форум, а не тук.

# 12
  • Мнения: 3 604
веднага започвам ( търкалящо се емотиконче от смях по земята)!!!
Salsisha, страдала ли си от бъбреци? От половин час не съм имала болка, но това не означава, че нямах от 5 часа насам бъбречна криза.
Дали съм лигава, или не, си е моя работа Simple Smile Достатъчно съм се и доказала, какво мога да понеса, но бъбречните кризи съвсем не е от поносимият за мен товар.
Достатъчно ме боли, за да отивам да пазарувам, както иска той.
И хайде, темата е за забавление ( а дано смехът да ме излекува за разлика от лекарите), а не да ме нравоучавате Simple Smile
Като ще е така - пращай му на смарфонЯ списък с продуктите, които трябва да купи на връщане от работа, да не забравиш праха (кво ще го жалиш с капсули)+и омекотителя за пране (поне по 5 кила), тоалетна хартия поне 30 опаковки (че е по на сметка), олио и захар на прИмоция, няколко вида плодове и зеленчуци, една биричка за него и график на домакинската работа (готвене, пране, гладене, чистене) кое след кое да свърши, като се прибере. И без това световното по футбол вече мина.

п.п. Дано ти е било полезно, карала съм бъбречни кризи и зная какво е да те боли дори когато дишаш.

# 13
  • Мнения: 9 196
Последно - за забавление ли е, или страдаш от бъбреци и трагедията е голяма?

Пуснала си тема със ситуация и въпрос. Това, което получаваш е отговора на всеки, така както вижда нещата. Аз ги виждам, както съм ги написала. Дори сега бих добавила, че склонността ти да преувеличаваш и послъгваш, няма да направи никой мъж по-добронамерен към тебе.

Като "бъбречна криза" хората най-често описват някакви болки, които те сами са решили, че са бъбречна криза, защото е някъде около бъбреците. Тези, с истинските проблеми, назовават истинския проблем - камъни, възпаление и др.

Според мен, щом имаш време и ищах да блокираш номера и да правиш постановки, може да отидеш да напазаруваш без никакъв проблем.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Вместо да му обясниш с думи прости какво те е обидило и да се разберете като възрастни хора, ти му блокираш номера и пускаш леко истерична уж "забавна" тема във форума. Ако мъжа ми вземе да обсъжда в интернет как да ме "накаже " било то и на майтап, сериозно бих се засегнала.

Общи условия

Активация на акаунт