Мъж Телец -16

  • 50 253
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 212
Първо, честит рожден ден, желая ти една наистина щастлива любов! 🎈🎂🎀

Колкото до него - за мен поведението му е обяснимо. Казала си му, че не се нуждаеш от честитенето му, нали така.😉 Ами засегнала си го, те и без друго са с ранимо Его Телците. Сега ще го чакаш да му минат раните и пак ще те потърси, не гледай така фаталистично на нещата.🙂 (Всъщност и аз съм го правила това с необаждането за РД за наказание и само няколко дни по-късно Телецът се обади да се бори да си ме върне. Но това е друга тема, за игнорирането.) То по-важното за теб е дали е добре да искаш нещо от него и за какво надяване става дума, ако наистина има нова любов, както пишеш. 🤔

# 286
  • Мнения: 47
Именно там е разликата,еми незнам отношенията им до какво ниво са,но той иска да им се случат нещата,от около месец вече,не е с мен и се е фокусиран над новото. Аз исках просто да знам,че го човърка в сърчицето за мен...но вече вярвам,че нищо не му е остапало(има предистория по назад в темата). Благодаря ви за пожеланията

# 287
  • София
  • Мнения: 874
В случая обаче не мисля, че е виновен. Проблемът е само в теб. Защото въпреки сгрешената дата ти се е обадил, уведомила си го да не те търси, а сега питаш защо не те търси и виновен е само той??? Ей, това везните сте големи лицемерки и двуличнички, като рибите - все невинни, а друг ви е крив на вас. Абсолютно всички везни, които познавам шават на мъжете/гаджетата си и после някой друг трябва да го отнесе. Баси глупостите почнаха да се пишат в темата.

# 288
  • Мнения: 47
И ти ако си имал връзка с някой 4 год. Се предполага да му помниш датата нали,друг е въпроса хилядите обиди и други,които явно не си прочел,не си и длъжен. Аз също съм ранима и с някакво останало макар малко достойнство. Все тази ,но никак не съм шавлива ,просто съм убидена, снощи ми беше домъчняло и му изпратих наша снимка,написа ми nmz! ..и толкова!

# 289
  • Мнения: 5 835
Моят бивш телец,отново ме изуми. Имам рожден ден на 17 ти днес,не ми е честити разбира се! Явно съм наистина минало свършило за него и няма да го видя,но ме отпрати преди дни на 14 ти в 00:40 мин. Ми звъни аз го бях блокирала,и ми пише "да ти честитя рд" ,аз изумена му казах,че е луд и нямам днес,а той с оправдания,че мислил ,че е на 14 ти,и уж бил пил и заради това(за 4 год. Да не запомни кога имам,а уж помнеше,явно новата любов му е размазала спомените) казах му,че не се нуждая от честитенето му и той пак изагресира и толкова..днес когато е моя рд,дори не се опита да ми честити. За мен това е ясно и точно "ти вече не значиш нищо за мен и е все тая дали ще ти честитя". Доста ме заболя,но отново ме приземи да си знам от него да не очаквам вече нищо...

    Ако не напомнях на моя бивш приятел кога имах РД, изобщо нямаше да ми честити. През последните две години, преди да сложа край на нашите взаимоотношения, исках да видя дали след 4 години запознанство ще се сети кога имах РД. Не се сети. Тогава останах напълно разочарована и обидена, че след толкова години така не запомни кога имах РД.

    Да допълня, което отбягна при четенето - при твоя бивш приятел поне се е сетил, че на този месец имате РД. Трябвало е да му кажете спокойно, че РД не е днес и на коя дата е. Трябваше да му благодарите за жеста. Така че тази история с моя бивш е съвсем различна от вашата. Моят бивш не се сещаше изобщо за моя РД.

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 18:10 от Jennifer_w

# 290
  • София
  • Мнения: 874
И ти ако си имал връзка с някой 4 год. Се предполага да му помниш датата нали,друг е въпроса хилядите обиди и други,които явно не си прочел,не си и длъжен. Аз също съм ранима и с някакво останало макар малко достойнство. Все тази ,но никак не съм шавлива ,просто съм убидена, снощи ми беше домъчняло и му изпратих наша снимка,написа ми nmz! ..и толкова!

Не, нямаш достойнство. Защото търсиш контакт с човек, който не те иска и не е длъжен да ти отговаря на настроението, камо ли през чат.

ПП: Моята бивша (риби), 7 години не ми запомни рождения ден, но това не значи, че сега трябва да я разчекна, нали?

# 291
  • Мнения: 47
Да при мен достойнството го няма за хората,които обичам,аз съм ниска като тревата,немога да се дистанцирам сама,невъзможно ми е за жалост. Просто е вярно,че не е длъжен да ми отговаря на настроенията след като не му пука за мен

# 292
  • Мнения: 4 624
Виж, ако се съсредоточаваш върху това дали на него му пука или не все ще се чувстваш зле. Стига си мислила за него, помисли за себе си! За своите желания, какво можеш да направиш за себе си, за да се чувстваш добре. Може и да му пука, да има някакъв негов си начин, може да не му пука изобщо, но това теб не би трябвало да те интересува вече след като не сте заедно. Гадно е, боли, трудно е, но е важно да се самосъхраниш. Вече той за теб не е фактор, няма никакво значение какво прави, казва, чувства. Гледай се себе си и се грижи за себе си, няма кой друг да го направи, научих го по трудния начин и все още се уча.

# 293
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 875
Да при мен достойнството го няма за хората,които обичам,аз съм ниска като тревата
Ето над това трябва да работиш, за да привличаш правилните хора.

# 294
  • Мнения: 5 835
   Уейв е напълно права. Също като нея научих по трудния начин, че ние сме най-важните и само ние можем да се самосъхраним.

    Знаете ли колко пъти давах прошка и шанс на моя бивш, който е зодия Телец. Не разбирах, че по този начин се унижавах само себе си и само аз се чувствах нищожна. Не се чувствах добре с този мъж. По този начин той ме обиждаше и понижаваше самочувствието ми. Причината е, че бях свикнала с този човек. Заедно бяхме изкарали трудни моменти. На него въобще не му е пукало за мене. Но един ден чашата на търпението ми преля, след като ми повиши тон за дребнаво нещо за пореден път, но този път аз му затворих телефона. Казах си, че това е краят на нашите взаимоотношения. Дори не съм му известявала, че всичко приключи между нас. Но той така не ме потърси с месеци наред. Дадох си сметка колко глупава бях да търпя неговото поведение и да съсипва нервите ми и здравето ми. Оттук-нататък няма да търпя никой да се държи по този начин, като този идиот. Научих си добре моя урок, който ми даде живота. 

# 295
  • София
  • Мнения: 874
Всички рано или късно се учим на самоуважение, а хората, които не са ни заслужавали само могат да са ни от полза. Дори трябва да им се благодари за помощта, не да ги упрекваме. Нито да упрекваме себе си, защото всеки от нас е имал връзка с незаслужил човек.

# 296
  • Мнения: 4 624
Нормално е човек докато обича да дава шансове, малко са хората, които успяват да се дистанцират емоционално от рано и да сложат край по бързата процедура. Колкото по-дълго време си с някого и свиквате заедно, толкова по-трудно става това откъсване и вземане на крайно решение. Аз не се заричам, че следващият път няма да ми се случи да търпя нещо си, много според зависи... но човек трябва да се опита поне да не си потъпква достойнството и да е малко или много егоист, да мисли за своето добро преди всичко останало. И на мен така все ми идва да потърся бившия, да се обадя, да се видим. Няма да ми откаже. Но все си слагам спирачката, казвам си, че няма смисъл повече да инвестирам време и чувства в човек, който не иска да е с мен. Не винаги ми се получава тая спирачка, понеже той продължава да ме търси, но се опитвам да си запазя достойснтвото. Ако иска да ме търси, да заповяда, ако ли не - няма да тичам след него и да се чудя пука ли му или не. Следващият път като ти домъчнее и искаш да го потърсиш замисли се - какво ще ти донесе това на теб? Смяташ, че ще му домъчнее и на него и ще се върне при теб, смяташ, че ще осъзнае грешките си или какво? Мисля, че не е от любов, ами искаш да си начешеш егото, че все пак си от значение за него. Просто като искаш да направиш нещо се замисляй винаги - това какво ще допринесе за бъдещето ти в положителен аспект? Ще си върнеш ли достойнството или точно обратното - отново ще се потъпчеш.

# 297
  • Мнения: 47
Просто сте УНИКАЛНИ ХОРА ТЕЛЦИТЕ..сега изнагля и ми звъни да сме ходили да сме си правили кефа(секс). Полу пиян се сетил,че му се...,а още не го е огряло с новата любов и защо да не си прави кефа с мен. Гад!!! Знаех,че ще ме потърси пак за секс,но дано след този отказ да се откаже,защото е непоносимо за човек,като мен,та той ми бе любовта,а сега съм на повикване...боже !!!

# 298
  • Мнения: 209
Опитва се да направи триъгълник между отношенията си.
Между теб и новата му приятелка. Бахти отношението, "дай да спим заедно нали ме обичаш, че новата не ми пуска вече цел месец" или "дай да пробваме за последно да видим" и/или "това ще е, само докато чакам новата ми приятелка да ми пусне, не знам дали с теб имаме бъдеще, но нали все пак ме обичаш?". Не се поддавай не тези стратегии, запомни отношенията ви с добро. Това е моят съвет.

# 299
  • Мнения: X
impossible, също те съветвам просто тотално да приключиш всякакъв контакт с него и да си запазиш хубавите спомени. Звъни - не вдигаш, пише - не четеш, идва - не го слушаш, просто тотално го изхвърли от живота си и давай напред, без излишна драма и без да се измъчваш. И да, факт, телците много могат да изнаглеят и много ниско могат да паднат опитвайки се да си гледат кефа, егоисти са. Аз моя колкото го обичах преди, толкова го бях намразила след това заради всички унижения, които ми причини. Докато не осъзнах, че той всъщност унижава себе си и никой друг, неговото поведение спрямо мен не определя моята стойност като човек и неговата липса на достойнство не ме засяга. Та така и в твоя случай

Общи условия

Активация на акаунт