Мъж Телец -16

  • 51 850
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 47
След като приключихме,моят се държа ест. на двата полюса...но сега е ключово за мен,защото искам да зная как приключваме с лъжи или страх или просто и той не знае какво му е. Веднъж каза ,че не ме е обичал от година вече(докато си бяхме заедно и освен с груби думи,по нищо не е личало промяна) след като се сдобрявахме,казваше,че говори така от яд,а сега твърди усилено,че наистина не ме е обичал,просто не е искал да ме наранява и е търпял,защото все пак ни е било приятно заедно. Та освен ,че ми казва сега,че съм живяла в лъжа,поиска да се видим да му се извинявам за едни скандали..плака пред мен доста,аз също,после пак си продължи с това,че няма чувства и не ме иска. Другата вечер се чухме,отново мацки емоционални, беше много мил,казваше ,че само той си знае какво му е,слушахме  наша песен ,растроихме се, и за финал  ми изпрати  папка с ваши снимки,(аз си ги имах,но той незнам как го реши) затворихме и на следващия ден бях в големи дилеми,този човек имам ли е чувства нямам ли е последната година,реших да го попитам за последно,понеже така или иначе няма как да сме заедно и не се боря за това,но исках да знам,защото ме болеше, че може са съм живяла в мъгла,той беше много агресивен,груб,циничен и ми каза ,че не иска да чува за мен ...аз бях в шок. Пробвам да разгадае този човек през всичките 4 год. ,но този път като за последно ме разби. Това моето си е шедьовър..но ме съсипва,не искам да си задавам вече въпроси,но как да проумееш за 1 седмица,че човека до теб не те е обичал последните месеци.

# 271
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Пълен игнор и напред в живота. Това е формулата.  Иначе иде ми-дойде ми, обичам те-мразя те, искам те-не те искам, добра си-лоша си, радост -тъга...ДОКОГА?! Това направо си е личностно разстройство (съвпада с поведението на поне няколко отклонения). Аз още чувам как образът ми се клатушка от зла жена до жената на живота му...след 6-7-8 години ли бяха от както приключихме, че не ги броя. Но ми е през Асцендента.

Не се връзвайте на подобни психопатски игрички. За човек, който се държи арогантно и неуважително - не си струва да съжалявате и да се опитвате да оправите всичко (след като не вие сте го сг0мняс@ли). Колкото по-малко си задавате въпросите "ама защо?", "къде сгреших?", "дали, ако се променя?!" - толкова по-малко се тровите. Аз го научих по трудния начин също.

# 272
  • Мнения: 47
Аз наистина не желая да сме заедно,а да съм наясно каква съм била за него,много е убидно  да ти обезсмислят 1 год. От връзката,да те убедят и да замълчат...аз също съм разлюбвалаа мой бивш,но не съм била така груба,нито съм го лъгала за чувства. Може би не трябва да ми е фактор да,но ме разклати доста,искам да съжали да дойде да обясни и аз да го отпратя  спокойна,с достойнство. А сега съм лудата която си е мислила всичко сама ,а той си е чист..каква е тази  съвест незнам. Може да е прав за всичко което казва,но ще отнеме време да проумея и дано  не се срещаме повече, за да не си мътя  съзнанието!

# 273
  • Мнения: 10 214
Impossible, как ще си наясно какво мисли той, като той не е наясно със себе си... Не си поставяй сама такъв ужасен капан. Тези хора наистина имат личностно разстройство масово и се нуждаят от добър психолог. Това, което е било през последната една година, той няма как да ти каже какво е било за него, дори и да иска - от това, което пишеш, изглежда, че той в рамките на един ден не може да остане на еднозначна позиция, ти искаш за цяла година... Друго, по-важно - дори не е важно какво е чувствал той, а какво си научила ти за себе си чрез общуването ти с него. Това е твоят житейски път, твоето житейско време и всичко, което се случва, е за да осмислиш себе си. Достойнството е в теб, а не в това, което другите казват и правят спрямо теб. Няма нужда той да те валидира колко си ценна, какво е това "сега аз съм лудата"!? Важно е ти да си наясно с твоите мотиви вътре в теб, когато избираш да правиш или да не правиш нещо. Ти искала ли си да си с този човек през последната една година - ако да, чудесно, имала си каквото си искала; ако не - трябва да се разбереш защо си си го причинявала. Балансът и стабилността са вътрешни състояния, не му давай изключителни права върху тях с това, което ще му хрумне да ти каже в поредния разговор, това наистина може да те подлуди.

# 274
  • Мнения: 89
Тука има некакво противоречие. Последно - преследват те или те отбягват?
преследват ме и то много и в един момент, нещата рязко се обръщат, без аз да съм променила нещо: да кажеш, да съм станала обсебваща и разпитваща Simple Smile И, ако си рак като мен и обичаш да си трупаш вини и да търсиш всичко в себе си, е леко разрушително Grinning

# 275
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
И, ако си рак като мен и обичаш да си трупаш вини и да търсиш всичко в себе си, е леко разрушително Grinning
Аз също съм Рак. Някои от уроците, които тази зодия трябва да научи са да си изградим здравословно его, да се научим да слагаме граници, да спрем да се раздаваме излишно и да сме безсмислено добри с всеки. И най-вече променяйки се за добро - да не залитнем в другата крайност. Това с вечната вина, трупането и премълчаването - да го изкорениш! После ще се почувстваш много по-добре и хората ще спрат да ти се качват на главата заради всичко гореописано, което виждат и от което се възползват на макс.

# 276
  • Мнения: 2 262
И, ако си рак като мен и обичаш да си трупаш вини и да търсиш всичко в себе си, е леко разрушително Grinning
Аз също съм Рак. Някои от уроците, които тази зодия трябва да научи са да си изградим здравословно его, да се научим да слагаме граници, да спрем да се раздаваме излишно и да сме безсмислено добри с всеки. И най-вече променяйки се за добро - да не залитнем в другата крайност. Това с вечната вина, трупането и премълчаването - да го изкорениш! После ще се почувстваш много по-добре и хората ще спрат да ти се качват на главата заради всичко гореописано, което виждат и от което се възползват на макс.
Откакто придобих здравословна доза егоизъм, сякаш се преродих - вътрешно, както и на физическо ниво. Една от най-големите лъжи, които човек може да чуе през живота си, е някой да му каже "ако слушаш мен, винаги ще си добре, аз знам кое е най-доброто да теб". Моят Телец ми е казвал (нееднократно), че съм "едно детенце в главата и го е страх, когато "порасна", защото ще го оставя". Е, как такъв човек с подобни мисли ще ти мисли доброто?! Знам какво е да си мълчиш и да трупаш в себе си просто защото няма на кого да споделиш; биха ли те разбрали правилно?? Дълго време мислех себе си за слаб човек заради състоянията, в които изпадах, докато не ми казаха, че всъщност съм много силен човек, защото съумявам да подтискам всички негативти мисли и чувства. Не им давам външен израз... защото силните емоциите са като оръжие... ако не се контролираш, ти можеш да убиеш човек дори... В момента възприемам себе си като силния човек, който СЪМ и който е предопределено да бъда:). И всичко това от човек с ЮЛС в Рак.

# 277
  • Мнения: 89
И само игнорът ли връща интереса отново? И друго е много интересно. Мъжете телци, харесват жени, които правят впечатление и на други мъже, а после се сърдят, ако видят такова внимание...

# 278
  • Мнения: 10 214
И друго е много интересно. Мъжете телци, харесват жени, които правят впечатление и на други мъже, а после се сърдят, ако видят такова внимание...
Вярно е, да. Всичко се корени в пустата им неувереност. Първо, не знаят дали не са се минали, като са те харесали, затова им е нужно да видят, че и други те харесват. А после пък не са сигурни дали ще могат да те опазят от другите ухажори, затова се дразнят. А бе "таралеж в гащи" е това Телецът. Laughing

Относно игнорът - да, работи безотказно, но се прави след като си му показала колко си готина и колко хубаво може да му е с теб, а той се чуди и мае какво да те прави. Мисля ясно е това, нали. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 209
Днес намерих една доста интересна книга от една астроложка, която описва нещата по-психологически. Ето какво пише за неподвижните знаци, понеже Телеца е неподвижен знак. Четете внимателно какво казва за един неин клиент, който го дава за пример.
 https://astroamor.files.wordpress.com/2013/07/d0b8d0b7d0bad183d1 … 0d181d182d180.pdf

Започва от страница 14 и завършва до 16 страница, на който му се чете, за съжаление не може да се копира.

# 280
  • София
  • Мнения: 874
 Благодаря за линка. Позачетох се и ми се струва доста интересна книга с точни тълкувания (не говоря само за описанието на неподвижните знаци).

# 281
  • Мнения: 10 214
Ръшман е институция в астрологията, не просто астролог.

# 282
  • Мнения: 209
Да интересна е, камоли че за някои неща леко се ужасих за някои комбинации, които и аз ги имам в наталната карта, сега разбирам защо са ми се случили някои неща още в детството ми.

# 283
  • Мнения: 47
Моят бивш телец,отново ме изуми. Имам рожден ден на 17 ти днес,не ми е честити разбира се! Явно съм наистина минало свършило за него и няма да го видя,но ме отпрати преди дни на 14 ти в 00:40 мин. Ми звъни аз го бях блокирала,и ми пише "да ти честитя рд" ,аз изумена му казах,че е луд и нямам днес,а той с оправдания,че мислил ,че е на 14 ти,и уж бил пил и заради това(за 4 год. Да не запомни кога имам,а уж помнеше,явно новата любов му е размазала спомените) казах му,че не се нуждая от честитенето му и той пак изагресира и толкова..днес когато е моя рд,дори не се опита да ми честити. За мен това е ясно и точно "ти вече не значиш нищо за мен и е все тая дали ще ти честитя". Доста ме заболя,но отново ме приземи да си знам от него да не очаквам вече нищо...

# 284
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Честит рожден ден, Impossible333 Hug It's the first day of the rest of your life Peace

Общи условия

Активация на акаунт