Слънчеви очила

  • 2 659
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475


Армани  Peace

# 16
  • Мнения: 6 155
Евтинджоси са моите  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 91
Aз съм с полароид и съм абсолютна привърженична на Полароида. единствените със сигурна защита.

# 18
  • София
  • Мнения: 983
Aз съм с полароид и съм абсолютна привърженичка на Полароида. Единствените със сигурна защита.
Peace Изпробвано и от мен  Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 2 161
С едни очила на Рей Бан от 100 години,но преди няколко дена получих страхотни очила на Шанел.Надявам се да си ги нося дълго и продължително,защото все не мога да ги опазя.

# 21
  • Мнения: 2 147
До сега съм била с Полароид(предпочитам ги),но ми подариха Шанел
и сега съм с тях.

# 22
  • Мнения: 2 257
Ray-Ban за шофиране
Victoria's Secret  за фръцкане

# 23
  • Мнения: 374
Кажете къде има магазини за очила
Ама да не са безбожно скъпи - около 100

# 24
  • Мнения: 630
Моите са Версаче - тъмни и изключително удобни. Ползвам ги постоянно. Незаменими при шофиране, плаж/къпя се с тях във водата/ и ски/е, изпотяват се на по-стръмните писти/. Предишните ми - Валентино бяха много красиви - стояха страхотно, но на втората седмица се напукаха/поради някакво напрежение в тях - според продавачките/и след  година носене се счупиха тотално. Много ме е яд, защото струваха 300лв. Е, вече обица на ухото - купувам само от Леонардо

# 25
Моите са на Versace модел 2005,но съм много доволна колко пъти малката ми госпожика ги изпусна и не са мръднали,а и са много добри и за шофиране,фръцкане и т.н

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Сега съм с тези но черни - http://www.atelier-ottico.it/scheda.asp?id=118
но страшно ми харесват и тези  - http://www.atelier-ottico.it/scheda.asp?id=1069  Crazy

Вторите много ми допадат.Горе долу знаеш ли на каква цена са?Скоро предстои празник,та може да се възползвам.

Моите са oxydo.

Ама мн се дразня на продавачките в тези магазини.Взема си нещо-харесвма ми как ми стои-те "не ,та не".,Това не е за вашия овал на лицето,и пак ме прецакаха.. Crossing Arms

# 27
# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт