* Берен Саат * Beren Saat * Атийе * Atiye / The Gift * Netflix тема 15

  • 71 992
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • AMS
  • Мнения: 6 421


 Момичета, привет!!!
 Ирка, благодаря за споделеното!!!
 Днес търсих други неща,
 но намерих Моят свят.
 Не стига, че го намерих, ами и го изгледах.
 Пак да благодаря на Дъгичка и Бамбито за превода.
 https://askim-bg.com/Moyat-Svyat-benim-dunyam-2013_v1247





 А сега ще гледам филм за филма >>>


# 136
  • Мнения: 2 503
Диве Hug ,
аз също ще изгледам този филм , решила съм го. Ще гледам да е тези дни и ще споделя впечатленията си.
Наумила съм си да гледам и "Крилете на нощта". И ще го направя. Simple Smile)

Иска ми се да се докосна до всички проекти на Берен , просто нямам никакво време. Но непременно ще го направя малко по-малко. Simple Smile



Хубава вечер!
Hug Hug Hug

# 137
  • AMS
  • Мнения: 6 421


 Момичета, привет!!!
 Ирка, благодаря ти, че не ме оставяш сама,
 въпреки заетостта, която имаш!!!
 Да напомня още веднъж, че имаше обещание да се пише за ЗП,
 като наближи края на обсъждането.
 Няма краен срок, но съм нетърпелива да прочета.
 Все още нямам проект, който да ме е погълнал изцяло.
 Все още съм под влияние на ЗП >>>







 Слагам един "монолог" от ЗП >>>
 
 Лесно е да ненавиждаш друг,
 но да не ненавиждаш себе си е по-тежко.
 Това е непоносимо.
 Не мога да кажа това на никой ...
 Не знам кое в мен е повече, съжалението или срамът.
 Но знам, че с това трябва да живея цял живот
 и да се опитвам през цялото време да си простя.
 Но това е непростимо.
 Това не може да се прости.
 Аз съм ...
 Знам, че никога няма да бъда ...
 Обичам ... и знам, че
 не съм ...







# 138
  • Мнения: 2 503
Диве 🤗
Разбира се , че няма да те оставя. 🙂

Аз направих нещо , от което съм много доволна- изгледах “ Моят свят”. Все още съм под неговото въздействие и не мога да се оттърся.
Много скоро ще споделя впечатленията си.
Най- после сигнал , за да споделя Ела.


И аз се надявам да прочета и други мнения относно ЗП. Дано има. Simple Smile
Благодаря за монолога. И за гифчетата.
Благодаря за всеотдайността. 💐💐💐

# 139
  • AMS
  • Мнения: 6 421


 Ирка, сърдечно благодаря!!!
 Пускам този пост, за да не те карам да чакаш.
 Най-любимият ми момент от Моят свят >>>



# 140
  • Мнения: 2 503
Диве,
Благодаря ти , че ми даваш възможност да изразя колко много ми хареса този филм. Докосна ме супер много- ревах почти през целия филм. Просто гледайки Ела, очите ми се насълзяваха, един път от радост, друг път от тъга.
Адмирации на създателите на филма, на актьорите, в частност на Берен , че се справи толкова добре с такава трудна роля. Радвам се , че съм малко по- близко до нея , след гледането на този филм.
Светът на Ела е черен. И щеше да си остане такъв , ако не се беше появил Учителят. Той ѝ вдъхна живот, той направи и света малко по- разнообразен и по-шарен. Не искам да си мисля какво можеше да стане с нея , ако този ангел, в лицето на Учителя, не се беше появил в живота ѝ.
Често се случва бащите в подобни случаи да реагират така , както постъпи бащата на Ела, за голяма жалост. Майчиният инстинкт винаги е бил и винаги ще бъде много силен. Но мисля , че колкото и да не ѝ се искаше , майката на Ела щеше да загуби борбата и това невинно детенце щеше да живее ужасен живот.
За много хора , за много родители подходите на Учителя не бяха много подходящи. В началото сме потресени , но за да можеше Ела да се научи , се налагаше малко повече строгост, НЕ казвам бой!!! А и във филма не се стигна до това. За жалост в много случаи родителите въобще не се карат на такива специални деца като Ела и с това те несъзнателно им вредят. Не съм много компетентна по този въпрос , защото нито съм родител, нито специалист. Но от филма , а и не само, ясно се вижда , че ако не беше строгостта на Учителя, която всъщност е диктувана от обичта му към Ела, тя сигурно никога нямаше да яде с прибори. Но това не е най- важното. Без неговата строгост и упоритост тя нямаше никога да се докосне поне малко до нашия свят. За нея винаги щеше да има само черно.
Тя направи невъзможното , защото за нея тази дума не съществуваше. Тя успя, тя не беше като всички останали, тя беше специална. Толкова добра, толкова нежна и упорита. И това всичко благодарение на него, на Учителя.
На Учителя , който отдаде безвъзмедно живота си на Ела. Заедно постигнаха мечтите ѝ. Накрая Учителят стана ученик, а Ела негов Учител... ❤

Няма невъзможно и за Берен. Тя е същото нежно, красиво и добро момиче, което притежава безкрайна упоритост.
Бихтер, Фатмагюл, Ела, Кьосем - всички  те си приличат, не само по външността и прекрасната усмивка. Ами и по това , че притежават огромна сила и упоритост. Че се борят за доброто и за мечтите си.
Берен е всяка една от тях...
Надявам се да се докосна до всичките ѝ героини. Дано!

# 141
  • Мнения: 18 549
Привет, момичета!  Hug
Благодаря на всички ви за прекрасните коментари!  bouquet Диве  Hug бях обещала, като свършите с гледането на ЗП да споделя мнението си за Бехлюл, благодаря, че ми напомни  Peace
Никога не успях да намразя Бехлюл ... напротив, беше ми много мъчно за него, защото той външно беше красавеца, по когото бяха луди всички жени, нехранимайко и плейбой го раздаваше, а всъщност отвътре си беше едно тъжно дете с наранена душа, което толкова се нуждаеше единствено от обич ... точно заради това не можа да остави хората, които му бяха дали тази обич дори заради любовта, която изпита за пръв път в живота си. За мен той не беше страхлив, нито слабохарактерен,  за какъвто го мислят повечето, той просто се ужасяваше, че наранява човека, който му подаде ръка в най-тежкия момент в живота му, човека, който го наричаше синко и наистина го чувстваше като такъв ... презираше се и се разкайваше, че не успя да устои и се отдаде на забранената си любов. Беше ми мъчно за него, защото имаше какво да загуби, за разлика от Бихтер ...  и не става въпрос за пари, както го обвиняват мнозина. И всъщност той така и не успя да се порадва на тази своя любов, постоянно го измъчваха угризения, опита се много пъти да забрави, да се отдръпне, бори се със себе си, но любовта го тласкаше отново и отново към Бихтер. А и най-важното - за мен Бехлюл беше добър човек, обичаха го всички. Не беше и използвач, за какъвто го мислят повечето, вярно е, че живееше с парите, които му отпускаше Аднан, както и на двете си деца, но не прекаляваше в това отношение ...  та той дори кола не беше поискал от Аднан да му купи, а можеше, купи си я с парите, които му бяха останали от чичо му. Така, че не мисля, че заради парите на Аднан отказа да тръгне с Бихтер, друга беше причината ... та той си я каза - Няма никога повече да ги видя ! А на края стана именно това, от което се страхуваше ... остана сам, без семейство и без любима  ooooh! Но, дори и сега все си мисля, че ако тези двамата бяха останали все пак заедно, нямаше да изкарат много дълго време , след като любовта и страстта намалеят ... бяха много различни. Не ме замервайте с домати, така мисля  Laughing Не е тайна, че аз не харесвах образа на Бихтер като вас, за мен тя беше и си остана егоистка до самия край ooooh! И тази тяхна любов не е от любимите ми, за мен тя беше страстна, всепоглъщаща, разрушителна, в която не виждах бъдеще, можеха само да изгорят, както и беше показано ... Но за това пък каква вълшебна двойка бяха един до друг ... невероятна химия! За това с удоволствие си гледам клипове с тях, но сериала не гледам ... единствения сериал на Киво, който съм гледала най - малко, въпреки, че за мен е един от шедьоврите на турската дизииндустрия. И Берен и Киво изиграха тези многопластови и трудни образи брилянтно ! Не, не ги изиграха, изживяха ги! Напълно си заслужиха наградите и те и сериала, прекрасни! bouquet


Лека !  Hug

# 142
  • Мнения: 4 642
Привет, момичета!  Hug
Благодаря на всички ви за прекрасните коментари!  bouquet Диве  Hug бях обещала, като свършите с гледането на ЗП да споделя мнението си за Бехлюл, благодаря, че ми напомни  Peace
Никога не успях да намразя Бехлюл ... напротив, беше ми много мъчно за него, защото той външно беше красавеца, по когото бяха луди всички жени, нехранимайко и плейбой го раздаваше, а всъщност отвътре си беше едно тъжно дете с наранена душа, което толкова се нуждаеше единствено от обич ... точно заради това не можа да остави хората, които му бяха дали тази обич дори заради любовта, която изпита за пръв път в живота си. За мен той не беше страхлив, нито слабохарактерен,  за какъвто го мислят повечето, той просто се ужасяваше, че наранява човека, който му подаде ръка в най-тежкия момент в живота му, човека, който го наричаше синко и наистина го чувстваше като такъв ... презираше се и се разкайваше, че не успя да устои и се отдаде на забранената си любов. Беше ми мъчно за него, защото имаше какво да загуби, за разлика от Бихтер ...  и не става въпрос за пари, както го обвиняват мнозина. И всъщност той така и не успя да се порадва на тази своя любов, постоянно го измъчваха угризения, опита се много пъти да забрави, да се отдръпне, бори се със себе си, но любовта го тласкаше отново и отново към Бихтер. А и най-важното - за мен Бехлюл беше добър човек, обичаха го всички. Не беше и използвач, за какъвто го мислят повечето, вярно е, че живееше с парите, които му отпускаше Аднан, както и на двете си деца, но не прекаляваше в това отношение ...  та той дори кола не беше поискал от Аднан да му купи, а можеше, купи си я с парите, които му бяха останали от чичо му. Така, че не мисля, че заради парите на Аднан отказа да тръгне с Бихтер, друга беше причината ... та той си я каза - Няма никога повече да ги видя ! А на края стана именно това, от което се страхуваше ... остана сам, без семейство и без любима  ooooh! Но, дори и сега все си мисля, че ако тези двамата бяха останали все пак заедно, нямаше да изкарат много дълго време , след като любовта и страстта намалеят ... бяха много различни. Не ме замервайте с домати, така мисля  Laughing Не е тайна, че аз не харесвах образа на Бихтер като вас, за мен тя беше и си остана егоистка до самия край ooooh! И тази тяхна любов не е от любимите ми, за мен тя беше страстна, всепоглъщаща, разрушителна, в която не виждах бъдеще, можеха само да изгорят, както и беше показано ... Но за това пък каква вълшебна двойка бяха един до друг ... невероятна химия! За това с удоволствие си гледам клипове с тях, но сериала не гледам ... единствения сериал на Киво, който съм гледала най - малко, въпреки, че за мен е един от шедьоврите на турската дизииндустрия. И Берен и Киво изиграха тези многопластови и трудни образи брилянтно ! Не, не ги изиграха, изживяха ги! Напълно си заслужиха наградите и те и сериала, прекрасни! bouquet


Лека !  Hug

    Фен, чудех се, кои места да подчертая, но....няма такива. Всичко е за подчертаване. 1 към 1 заставам до твоето мнение. Особено с гледането на отделни клипчета, но не и на целия сериал отново. Не мога. Това е субективното в мен. А иначе, обективно,  му давам му най-високата оценка в историята на турските сериали. На всичко и на всички, които са участвали в създаването му. Не само на актьорите. 

  Ти дори разшири възприятието ми към Бехлюл със споделеното си мнение. Сякаш по-повърхностно "минавах" покрай него. А зад  повърхностното му, по-лековато  поведение, всъщност, клокочеше вулкан.

  Хубав ден, момичета!

# 143
  • Мнения: 1 072
Привет и от мен bouquet

Радвам се, че от време на време се подновява коментирането на този така любим сериал, но както и предния път когато го коментирах нямаше голям интерес може би защото във времето вече всичко е казано и само се повтаряме, но и защото е минало достатъчно време, а пък има и толкова нови сериали за коментиране Peace
Разбира се първо ви благодаря за коментарите bouquet
Дива Hug,  уважавам интереса ти да напиша накратко и моите заключения. Премествам и вчерашния си коментар от темата за Киво и допълненията към него Peace
Много съм писала за филма, но ще спомена накратко защо за мен ЗП си остава любим сериал Heart Eyes

1. Киво и Берен като Бехлюл и Бихтер Heart Eyes Най, най, най-легендарната за мен двойка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Въпреки невъзможната, "забранена" любов Cry







2. Къщата, всеки детайл от нея






3.Музиката, която и до ден днешен ме кара да се разчувствам Sad



4. Цялостният каст, включително  досадната прислуга Simple Smile

5.Трагичният финал, без който ЗП не би бил това, което е, колкото и да ми е тягостен  Peace

И още и още и още.......

За мен това е най-добрата роля на Киво и независимо колко добър актьор е в момента и какво развитие  е претърпял, ако това е най-трудната за него роля, както сам я определя, като най-далечна от неговата душевност и възприятия на Дон Жуан и прелюбодеец, то за мен е най-перфектната му роля, защото изобщо не съм усетила да играе, което не мога да кажа да следващите му роли Heart Eyes


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes










Фенче Heart Eyes Hug, дори да знам какво мислиш, всеки път се учудвам колко различни сме с теб относно ролите и породените отношения между ГГ в сериалите на Киво Peace

Сега първо едно уточнение Peace Не знам дали така ми се струва, или наистина е така, но всички сякаш повече съжалявате Бехлюл и усещам едно снисходително  отношение в неговите действия Peace За мен напротив той беше този, на който не му стискаше да носи последствията за постъпките си, след като първоначално смело заявяваше, че не се страхува Peace В този случай той е най-големия лъжец, което не го прави добър човек, още по-малко отговорен нито към семейството, което го беше приело като собствен син, нито към жената, която в последствие стана ясно, че не желае да живее без него Sad Не мисля, че беше добър човек и към Нихал, с тайната, която умираше да не се разбере. Как си представяше, че изобщо може да бъде щастлив някъде, а и човека до него, за сметка на нещастието на някой друг newsm78 Как изобщо можеше да живее с угрезенията и срама, каквито сам казваше, че носи newsm78 Той не постъпи ли егоистично когато прие нагласения брак с Нихал и използвайки невинността й да се пречиства сам newsm78 Да, всички бяха жертви, но най-голямата беше Бихтер и в пряк и преносен смисъл. Тя само искаше да бъде с човека, който обича, а той само си измисляше причини. Да забранена беше любовта им, но Бихтер не се страхуваше да промени това, докато Бехлюл се страхуваше да не се разбере. И изобщо не съм съгласна, че Бихтер нямаше какво да губи Peace А вътрешната й борба да не прилича на майка си, а доброто си име ако аферата им станеше публично достояние newsm78 И още и още....Колкото и да са ми любими ББ и Киво и Берен в ролите, не мога да оправдавам Бехлюл за грешките, които допускаше съвсем съзнателно. На Бихтер грешката беше, че изобщо му повярва, имайки предвид славата му на плейбой, което само по себе е признак за непостоянство и няма нищо общо с възрастта и очевидно младостта. Един път плейбой, плейбой за цял живот Simple Smile Аз не мисля, че и отношенията му с Нихал щяха да продължат дълго newsm78 Те двамата бяха още по-различни, но нея вероятно по-успешно щеше да я лъже може би предвид наивността й newsm78 И не съм съгласна, че животът му е бил назаем или любовта, както прочетох в един коментар, хубаво казано, но поне за мен, не го свързвам с Бехлюл, тъй като те са такива, каквито сам си ги направи Peace На някой, ако му е интересно, може да разгледа старите теми на ЗП, там сме коментирали по-подробно и задълбочено Peace


Хубав ден на всички Hug

# 144
  • Мнения: 3 634
Дива, Ирина, Фенче, Криси, Мис,
прегръдка
и поздрав за всяка от вас
с една красива интерпретация на музиката от „Забраненият плод“.
Наистина, и днес, 
само няколко такта от тази мелодия ме връщат в онази специфична атмосфера на сериала,
която много обичам.
Обичам също да чета коментарите ви, дори и когато са ми познати.
Но все пак, вярно е и това, че човек не казва два пъти едно и също.
Просто обичам всичко, свързано с този сериал.
И мога да го повтарям, не ми омръзва.
 
Желая на всички хубав ден!  Hug


# 145
  • AMS
  • Мнения: 6 421

 Момичета, привет!!!
 Ирка, благодаря ти за Моят свят!
 Да добавя, че за този филм Берен се е снима без хонорар.
 Предложението за ролята идва, след като тя е планирала дълга почивка.
 Сценарият е много добър и Берен с удоволствие променя плановете си.
 Снима само първите 18 дни, а после екипът продължава без нея.  
 Няма да забравя моето голямо вълнение, когато гледах филма
 в киносалона за пръв път и после как тичах и писах през сълзи цяла нощ.
 Страхотен каст! Всички актьори направиха страхотни роли.
 Когато излезе в нета, много се оправдаваха,
 че не искат да гледат филма, защото бил много тежък.
 Ама то кой ли хубав филм не е тежък.
 Моят свят си остава за сега най-добрият филм с участието на Берен.


# 146
  • AMS
  • Мнения: 6 421


 Фенче, благодаря че написа толкова прочувствен пост!!!
 Личи си, че си вложила душа и сърце в него!!!
 В тази тема доматите само за салата.
 И моето мнение е, че Бихтер и Бехлюл нямаха бъдеще.
 То образът на Бихтер не е за харесване,
 но за това, че "няма какво да губи" и е "егоистка" не е съм съгласна.
 Та тя даде и загуби живота си заради всички, не само заради Бехлюл.

 Орси, благодаря и съм съгласна с оценката ти за сериала!!!
 И от мен има най-висока такава:
 ЗП -  Диамантът в короната на турските сериали.

 Миси, сърдечно благодаря за твоя пост тук!!!
 Наистина "без трагичния финал ЗП не бил това, което е".
 На финала са посветени много коментари, разкази и репортажи,
 като и самото финалното парти.
 Казах, че този път ще гледам сериала повече заради Бехлюл,
 защото исках да видя по-дълбоко образа.
 Поне за мен, няма такова нещо, като снизхождение и съжаляване към Бехлюл.
 Та той сам не си прости и сам каза на гроба, че е страхливец.
 Но не мога да го нарека "най-големия лъжец".
 Напротив, отвсякъде му личеше, че не може да лъже.
 Не го намирам и за плейбой.
 То ако беше такъв играч, нямаше да стигне до това положение.
 Тайната криеше не само той, а и Бихтер. Тя искаше да избягат.
 Тя не разкри тайната, а вместо това изстреля куршума в сърцето си.
 Да, Бихтер беше най-голямата жертва, но Бехлюл е още по-зле - жив умрял.
 Какъв живот с това, което му тежи на съвестта, с този огромен грях.
 За това и Bir Gunah Gibi звучи в дует.

 Ваня, благодаря за музиката!!!



  
    И ако началният надпис е:
    "Една любовна история, която търси любовта ...",
    то финалният е:
    "Bir Gunah Gibi" / "Като един грях"






 Извинете за поредните постове,
 но не исках да смесвам темите.
 Имам и още един пост
 по друга тема свързана с Берен,
 но ще изчакам.

# 147
  • Мнения: 18 549
Привет, момичета!  Hug Hug Hug
Орси , Миси , Ваня , Диве  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря на всички ви за коментарите!  bouquet
Миси  Heart Eyes Hug ами явно ценностните ни системи са различни, та за това така се различават възприятията ни за ГГ  Laughing Това усещам, това и пиша. Не можеш да ме убедиш, че Бехлюл не е бил добър човек с тези твои доводи. Да, имаше си доста недостатъци, но в никакъв случай не беше и лош. Той поне изпитваше вина за стореното, докато Бихтер един път не я видях да страда от това,че нараняват хората около себе си. Колко пъти и каза, че не му помага, как я умоляваше да спрат с това ? Защото той нямаше сила да се спре сам. Вярно е, че той започна всичко, ама и тя след като се влюби пък не го остави да диша. Не го оправдавам в никакъв случай, не ме разбирай погрешно. Но кой в крайна сметка от двамата направи така, че да станат любовници наистина ? Тя го съблазняваше непрекъснато, тя го извика в парника ... А след това когато Бехлюл искаше да разкрият всичко, кой го спря ? Тъкмо беше събрал смелост  Laughing Та не ми разправяй, че не се страхувала -  и Бихтер никак не искаше да се разбира за връзката им, в противен случай нямаше да търпи манипулациите на майка си. Сега сигурно ще кажеш, че е заради Бехлюл  Laughing Да, тя му го натърти, но не беше единствено и само заради него.Тя не желаела да живее без него ... ами ако наистина беше престанал да я обича ? Какво, на сила ли щеше го накара да живее с нея ? Повярвала била в него ... ами да не е, знаеше му славата. Но, много искаше да опита това, което е било на сестра и. Колкото до това кой лъжеше повече ... и двамата бяха принудени да го правят. Тя не лъжеше ли мъжа си в очите, че го обича до последно ? Дори и след грозната случка с изнасилването ? Как изобщо можа да се върне при Аднан след това ? Ще кажеш отново, заради Бехлюл. Можеше да замине някъде и Бехлюл, ако искаше, щеше да я последва. Но, тя знаеше, че няма да го направи, за това постоянно гледаше да е около него. Пък и кой щеше да и плаща сметките ? Скъпия хотел, в който беше отседнала, дали със свои пари плащаше стаята ? Друг път! Не мога да забравя как беше изтеглила огромна сума пари от сметката на Аднан, когато се канеха да заминават, защо ? Щях да и повярвам, че я интересува единствено любовта, ако не беше го направила. Бехлюл беше тръгнал с една чанта дрехи само. И като толкова много обичаше Бехлюл, защо махна бебето му ? Пак ли единствено заради него, за да запази тайната му ? Ако Аднан не и беше поискал развод, тя щеше да продължи да живее с него, нищо, че обичаше Бехлюл. Много мога да пиша още защо не харесах никога Бихтер, но и това стига  Laughing
 Диве  Hug сега ще поясня защо смятам Бихтер за егоистка ... За мен тя не се интересуваше от чувствата на хората около нея, интересуваше я единствено нейната любов и нищо друго. За това и никога не разбра чувствата на Бехлюл към семейството, не и пукаше, че наранява всички.  Когато не вървеше с Бехлюл, както тя желаеше, тя си го изкарваше на околните. Държеше се ужасно с прислугата, нещо, което на Бехлюл не се харесваше. Според мен той се поразочарова впоследствие доста от любимата си  newsm78 Много неща не ми харесваха в характера и, за мен тя си беше истинска дъщеря на Фирдефс, колкото и да не и се искаше... Как да забравя гадното и държание към Мадмоазел, след като рови в стаята и и прочете писмото до Аднан - абсолютно недопустимо нещо ! Още повече, че жената с нищо не беше предизвикала такова отношение. Ами как се отнесе с най-невинния в тази история - Бюлент, който я обичаше от сърце ? А грозните неща, които направиха заедно с майка и, за да разделят Бехлюл и Нихал ? Загубила живота си заради всички  newsm78 За мен тя стана жертва единствено на маниакалната си любов, за мен вече не беше нормална, със самоубийството си отново прояви егоизъм, не помисли за никого - нито за майка си, нито за сестра си, искаше само да накаже Бехлюл. И успя. Мислех я за по-силна, а тя се оказа слаба ... по-скоро психиката и беше съвсем срината, за това и го направи. Мъчно ми беше за нея, разбира се  ooooh!   Аз така го чувствам, извинете ме и не ме мразете  Wink Радвам се, че доматите са само за салата  Laughing
Лека вечер!  Hug

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 22:38 от queen_fenka

# 148
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Благодаря за коментарите ви bouquet bouquet bouquet bouquet

Дива Hug, искам първо да се извиня Embarassed Наистина малко преувеличих като нарекох Бехлюл най-големия лъжец Peace По-правилно би било най-големия страхливец, както и сам се определи на финала, лъжец след това Sad И предател на любовта с Бихтер Sad Нямаше кураж да застане срещу семейството си и предпочете да се откаже от Бихтер. В допълнение брак с Нихал Cry  Дори и след смъртта й не можа да й каже че я обича, защото вече нямаше смисъл, а и се чувстваше ужасно виновен. Не помня кога той е искал да разкрият истината newsm78 Според мен до последно се страхуваше да не разкрият тайната им. Аз мисля, че Бихтер даже го изнудваше в един момент, че ще каже на Нихал newsm78 Ти всъщност какво мислиш за Бихтер накратко Peace 

Между другото проверих за Джем. Официално не е участвал в ЗП. Има епизодични роли в КВФ и КГ като адвокат. Но и на мен ми се струваше, че и в ЗП беше адвокат, някъде към края се появаше newsm78


Фенче Heart Eyes Hug, така е явно Peace Права си, че ще кажа,  че за всичко специално на Бихтер и отчаяните й действия й беше виновен Бехлюл Peace Ако имаше повече жени като Бихтер, щеше има по-малко мъже като Бехлюл... Peace И не всичко беше свързано с пари Peace Колкото до това, че не се интересувала от чувствата на другите, те пък защото много се интересуваха от нейните.....Понякога смъртта е единственото решение....А можеше да има друг начин, ако Бехлюл не беше такъв страхливец Peace Негови думи....Затова смятам, че всичко се случи по негова вина и той е косвения убиец на Бихтер Peace Разбира се, Бихтер не беше светица Sad

Бях чела преди коментар, такъв където също не харесваха Бихтер, не можело ли да загине например в автомобилна катастрофа Rolling Eyes Идеята беше, Бехлюл да не се чувства толкова виновен и да си се събере с Нихал на спокойствие #Crazy Е, това вече щеше да е върха Mr. Green Цял филм за невъзможната  любов между двама души и накрая да се освободят от единият като излишен ooooh! Истината е, че се обичаха, но не им е било писано да са заедно Sad Разбира се, Бехлюл положи доста усилия за това Peace Simple Smile

Ваня Hug, коментарите ти са един много задълбочен прочит на сериала, благодаря за което  bouquet Много ми е интересно дали Мелек и Едже са го мислили по този начин newsm78 Особено Едже newsm78  Simple Smile

Лека нощ Hug



# 149
  • AMS
  • Мнения: 6 421

 
 Момичета, привет!!!
 Фенче, Миси, благодаря за постовете!!!
 Ваня, много хубаво го е казала
 и за това ще използвам нейните думи >>>
"Обичам ... да чета коментарите ви,
 дори и когато са ми познати.
 Но все пак, вярно е и това,
 че човек не казва два пъти едно и също."
 Четейки постовете съм съгласна с мненията,
 но не искам да заставам нито на страната на Бихтер,
 нито на страната на Бехлюл.
 Грешките си и двамата поправяха с нови грешки.
 Знаейки финала и гледайки отново исках да им кажа -
 не правете това, не докосвайте онова, не лъжете,
 не се самозаблуждавайте, не се дръжте така към прислугата,
 не се дръжте така към Бешир,  Мадмоазел, Катя, ...
 Но ... след този фатален край, при този трагичен финал,
 всякакви доводи за това кой повече от другия е сгрешил,
 вече нямат смисъл за мен.
 
 Джем изпълняваше не много малка роля
 на адвокат на Хилми Юнал.
 Имаше инфо, но съм го затрила линка.
 Сега намирам това, че "след ЗП" се е снимал и в КВФ, К/Г и ...
 
 В момента искам да затворя
 за известно време страницата на ЗП.
 Уморих се, но съм удовлетворена!
 Такова ми е и усещането и за Берен и Къванч.
 Трудни роли. Много трудни.
 Пресъздадоха образите в дълбочина.
 Оживиха ги, перфектно.







 Та каквото имах да казвам за ЗП го казах,
 но с удоволствие ще чета, ако пишете още.
 В следващ пост ще пусна това, което отлагам отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт