* Берен Саат * Beren Saat * Атийе * Atiye / The Gift * Netflix тема 15

  • 71 910
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • AMS
  • Мнения: 6 414

Момичета, днес е рожденият ден на Берен!!!
Не съм правила нов клип, не съм правила нов колаж, ...
но намерих нещо, което смятам, че е
много добър поздрав и признание за Берен >>>



Министърът на културата и туризма за "Атийе" >>>
"Броят на зрителите на сериала в световен мащаб достигна 20 милиона.
Министерството на културата е предоставило мощни съоръжения
за заснемането на археологическия обект на Гьобeкли Тепе.
Заснемането е било позволено на затворени места за посетители.
Броят на туристите достигна 490 000 души,
в сравнение със 70 000 за миналата година. ..."
И както е казано в един туит >>>
"Кой може да направи това като нея? -
Кралица на чупене на рекорди и поставяне на нови високи летви в бранша."

Момичета, подписът ми се нуждае много от вашите гласове!!! >>>

# 601
  • Мнения: 9 524
Добро утро дами Hug
Да е жива и здрава Берен , все така млада и красива , много успехи и лично щастие Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover. И най-вече да продължи да ни радва с нови проекти . Но между тях и пожелавам и едно сладко детенце от мъжа , който обича и който я прави щастлива ( който и да е той Simple Smile)

# 602
  • Мнения: 2 503
Добро утро в този чуден ден!!!

Да е здрава и щастлива Берен! Здраве ѝ пожелавам и красивата ѝ слънчева усмивка да не слиза от лицето ѝ! ❤❤❤


Дано прекара великолепно деня си!

# 603
  • Мнения: 6 588
Здравейте, дружки!

Честит Рожден ден на нашата Берен!

Да бъде много здрава, щастлива , успешна в живота и в професията! Да продължава да ни радва с нови роли и награди  и да сбъдне всичките си мечти!
Прекрасната й усмивка никога да не слиза от лицето й, защото тя е истински дар!


                  

Катко видео от снощи с Берен и Кенан, които пак са изловени от репортерите.
Поздравили са Берен с предстоящия рожден ден и не са пропуснали да попитат как планират да го отпразнуват, на което Берен отговаря, че нямат специални планове.

https://vk.com/feed?z=video-35203159_456240653%2Fb56794bc3bc06d5 … t_-35203159_89438

Кенан днес е поздравил Берен ето така:

Толкова много те обичам, скъпа моя!
Много се радвам, че те имам до себе си, че си се родила и че имам шанса да бъда до теб!
Нека имаш една чудесна година и прекрасното ти лице винаги да се усмихва!
 


                  

Много приятели са поздравили Берен, публикувайки снимка с нея.


              

              

              


Поздравлението на Есра Дерманджиоолу е  с видео в нейния типичен веселяшки стил.

https://vk.com/berenalican?z=video-67485558_456242845%2F4df787b7 … pl_wall_-67485558

Това пък е поздравлението от мениджърката на Берен Резан Чанкър.

Честит рожден ден, моя Берен!
В живота не съществуват съвпадения…
Благодаря ти за твоята голяма любов, за доверието и приятелството  в нашето общо пътешествие!
Ти си един прекрасен подарък, които  ми подари живота.
Нека тази възраст ти донесе много щастие!
Целувам прекрасното ти сърце!


                

Дано нашата любимка има незабравим рожден ден!

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 11:51 от * Дъга

# 604
  • Мнения: 4 642


       Здравейте!

        Да е честит рожденият ден на Берен! Да е честит и на майка й и на чудесната й баба!

         "Кой може да направи това като нея?"  Риторичен въпрос!
Седем пъти повече туристи за една или, може би половин година!

         Благодаря за информацията, която прочетох, Дъга!
         Чудесни слова от Кенан и Есра! Чудесни взаимоотношения! Между интелигентни и духовно възвисени люде. Пожелавам на Берен да среща по пътя си още такива хора, с които да общуват, взаимодействат и зареждат духовно.
         А за бебе - това е напълно лична, тяхна си територия. Може да е тяхно желание. Но може да е и болка! Каквото решат те и Бог! Само да са здрави и щастливи!
        Как оцелих днес да вляза и ви поизчета! Не бях влизала скоро. Хубав ден!

 

# 605
  • AMS
  • Мнения: 6 414

Момичета, благодаря за споделеното !!!
Празникът на Берен в соц. мрежи е в разгара си >>>







Подарете сърцата си  Sparkling Heart  Revolving Hearts Sparkling Heart >>>

# 606
  • Мнения: 18 599
Момичета, прекрасни постове за РД на нашата любима Берен! Flowers Tulip Да е честита и от мен! Heart
Присъединявам се към вашите пожелания, нека се случва това, за което мечтае!! Flowers Four Leaf Clover


Хаха Есра е уникален шемет Grinning



видеото с Кенан и в ютуб



# 607
  • Мнения: 3 227
Здравейте, в края на деня да се присъединя и аз към празничната компания.
Това е публикувала Берен Саат днес в инстаграма си:



С текст на английски, който намерих и на руски и се опитах да преведа.
Скрит текст:
What a year... The hardest one ever... When you except that you become the dark matter at some point, you are close to a supernova; or you are just a daydreamer and there is nothing wrong with you. I was literally 3 feet under, i really got deep in a cave, my conscious literally started creating songs. I painted, danced, tickled piano. I exploded, i meditated, i forgave, i worked hard. I was rough yet fragile. I accept there is no such thing as madness but there are different realms if you try to understand. Layers of life make more sense right now. I am ready right now. What a birthday...

Каква година... Най-трудната, която съм имала някога... Когато се превръщаш в тъмна материя, се доближаваш до нещо супер ново;  или си просто мечтател, и всичко ти е наред. Аз бях 3 фута под земята, аз наистина стигнах много дълбоко в пещерата... Съзнанието ми буквално започна да създава песни. Аз танцувах, рисувах, едва докосвах пианото... Експлодирах, медитирах, прощавах, работех усилено. Бях груба, но крехка. Приемам, че няма такова нещо като лудост, но има други реалности, ако опитате да го разберете. Животът има повече смисъл в момента. Аз съм готова в момента. Какъв рожден ден...

хаштаг: животът е смях, когато намираш изцеление в музиката

Много емоционално, поетично, иносказателно... с много подтекст изказване. Прилича на изблик, откровение, споделяне на нещо много съкровено.
Трудно се превежда, дано го усетите чрез сърцето. Струва ми се, че тук се преплитат Берен и Атийе, поне каквото знаем от интервютата ѝ.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 21:58 от ValentinaP

# 608
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Здравейте, момичета.

Не се бях появявала скоро. Улисана в решаването на голвми и малки проблеми, забравих дори РД на любимата Берен
Е, макар и на патерици, отправям най-искрените си пожелания към това прекрасно, слънчево момиче, от което струи светлина и позитивна енергия. Да е здрава, щастлива и удовлетворена, преоткрила своето Аз, даваща и получаваща много любов.



Кратката й изповед говори толкова много, илюстрирана право в целта с кадър от Атие. И аз мисля, че тук Берен и Атие се преплитат. А може би самата Берен вижда много от себе си точно в този образ, защото вътрешното ми усещане е, че точно това е героинята, която тя чувства най-близка до себе си. Радвам се, че се появи този проект и тази роля, точно на този етап от живота на Берен.

# 609
  • Мнения: 9 524
Честит празник , дами - много любов , здраве и късмет Hug Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

# 610
  • Мнения: 6 588
Здравейте, дружки!      

   Честит празник!
На вас и на нашата любимка пожелавам да сте здрави, щастливи и успешни!    

                        Ново от инстаграма на Берен Саат

„Защитавайте правата на жените, защото правата на жените са права на цялото човечество!

   Първата жена летец изтребител в света Сабиха Гьокчен е туркиня. Тя е едно от приемните деца на Мустафа Кемал Ататюрк. Бих искала всички млади хора да знаят нейната история.

   В една друга история, която много харесвам – „Кутия за птици“ главната героиня успява да преживее нещо наистина ужасно, благодарение на чисто женската си интуиция и алтернативен начин на мислене по отношение на майчинството.

   Проектът, който за първи път ме накара да се почувствам много силна, е филмът „Моят свят“. Това е история, която се основава на реални събития от живота на една изключително силна жена – Хелън Келър. За мен като актриса този проект беше истинско изпитание.



             

             

             

           

Хубав празник!

# 611
  • AMS
  • Мнения: 6 414

Момичета, привет!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Честит 8 март!!!
След написаното от Берен, е трудно да се пише.
Изключително силна жена, голям талант  и хуманист.
Голямо удоволствие ми доставя да опознавам "нейния свят".
Ето сега благодарение на Берен знам коя е книгата „Кутия за птици“ >>>
„В новия свят няма нищо по-страшно от мига
между решението да отвориш очи и самото отваряне на очите.“
https://azcheta.com/kutiya-za-ptitsi-dzhosh-malerman/
И коя е Сабиха Гьокчен - първата жена, военен пилот >>>
http://historynakratko.blogspot.com/2015/03/blog-post_74.html

# 612
  • Мнения: 2 503
Момичета,
Честит да ни е този хубав празник.
Нека да са честити всички жени по света!

За мен Берен не е просто актриса. За мен Берен е олицетворението на истинската жена, бореща се за права и свобода, но не само за своите, а и за тези на останалите. ❤

Благодаря на всяка една от вас за хубавите думи. 🌸А с днешната си публикация Берен от отново ни показа късче от същността си. ❤

Хубава вечер!

# 613
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Честит празник, скъпи момичета!
Пожелвам ви да не се поставяте в рамки, да обичате живота, да обичате себе си и да не спирате да се стремите към вътрешния си мир и свобода.

За мен Берен е пример за прекрасна, млада, успяла жена. Искрена в радостта си, но и в болката си. Достатъчно смела да се покаже извън лъскавия имидж на "звезда", без страх, че ще бъде порицавана и оплювана. Ако трябва само с енд дума да опиша жената, личността, актрисата Берен Саат, то тя ще е "истинска".

# 614
  • Мнения: 9 524
Здравейте момичета - приятна и спокойна седмица Flowers Hibiscus
Много хубава снимка на Берен с Къванч от мин.година - личи си ,че са запазили близките си приятелски отношения . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт