Защо почти всичко.....

  • 4 890
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Joy, да Бу, трябва да си спокойна и в добро психическо здраве. Не бива да се вълнуваш и да се поддаваш на провокации. А може би това е целта на СрътчатуФка, да се излюпят куркодили. М? Thinking Признавай? Предлагам ти да вземеш крило от муха (не испанска) и сълзичка от гущер. Чувала съм, че успокоява!

# 16
  • Мнения: 1 150
А може би това е целта на СрътчатуФка, да се излюпят куркодили. М? Thinking Признавай? Предлагам ти да вземеш крило от муха (не испанска) и сълзичка от гущер. Чувала съм, че успокоява!


Аз съм спокойна. Целта не ми е да направя развъдник за земноводни Whistling
Има ли рецепта за сълзата и крилото   Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 3 797
DeepRed, и това не разбирам. Това е виртуално пространство. Къв човек трябва да си, за да се хванеш за нечий думи и да ги приемеш лично  Shocked ако тук се обиждаш, какво ти остава за реалния живот. Значи на всички трябва да си сърдит, а и всеки решил да поговори или поспори с теб трябва да се съобразява какво ще каже, което малко или много за мен изключва възможността да кажеш това, което мислиш, както го мислиш.

Бу, сега се сетих, че имаш да ми връщаш греблото, дето ти услужих в пясъчника оня ден, панта такава  Mr. Green
Не е точно така Футке /сори, ама твоя ник даже не мога да го прочета, камо ли да го напиша Joy/ .В реалния живот често ,ако някой те обиди, наруши ти правата или просто те дразни , малко хора биха се осмелили да му го заявят открито, защото не всеки обича да се конфронтира.Тук обаче се чувстваш защитен,скрит зад ника и много велик, просто защото можеш да се преструваш на нещо ,което не си, но ти се иска да бъдеш.Има много такива хора, които си изливат комплексите и негативните емоции тук и от части може би така е по-добре, защото поне не натоварваш любимите си хора вкъщи.Аз лично избягвам такива теми, защото влизам в нета, за да се забавлявам, а не да се натоварвам

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, сега се сетих, че имаш да ми връщаш греблото, дето ти услужих в пясъчника оня ден, панта такава  Mr. Green
piasyk най-напред си ми върни куклите и парцалките!  Crazy Ръб!

А може би това е целта на СрътчатуФка, да се излюпят куркодили.
Е, казах ви - мойта кУкошка мъти яйцата, ама не е отговорна какво ще се измъти...каквото сте си насадили - такова... ако ще да са куркодили...

# 19
  • Мнения: 7 914

А може би това е целта на СрътчатуФка, да се излюпят куркодили.
Е, казах ви - мойта кУкошка мъти яйцата, ама не е отговорна какво ще се измъти...каквото сте си насадили - такова... ако ще да са куркодили...
[/quote]


Бу, Бу , не разбрали че от както сложи тази кокошка, си се сложи на прицел да те погъдилкваме  до 1-ви юли, че после,  ако не нещо не ни хареса да ти обвиним кокошката smile3533 newsm62

И моля, моля без Уркодили, .. хич не ми се занимава с маймуняци, пък били те и в този вид:

# 20
  • Мнения: 1 150
Не е точно така Футке /сори, ама твоя ник даже не мога да го прочета, камо ли да го напиша Joy/ .В реалния живот често ,ако някой те обиди, наруши ти правата или просто те дразни , малко хора биха се осмелили да му го заявят открито, защото не всеки обича да се конфронтира.Тук обаче се чувстваш защитен,скрит зад ника и много велик, просто защото можеш да се преструваш на нещо ,което не си, но ти се иска да бъдеш.Има много такива хора, които си изливат комплексите и негативните емоции тук и от части може би така е по-добре, защото поне не натоварваш любимите си хора вкъщи.Аз лично избягвам такива теми, защото влизам в нета, за да се забавлявам, а не да се натоварвам

Така е. Но, спред  мен, това те прави лицемер.
Съгласна съм, че е добре, за да не натоварваш  близките си, но ако наистина човек не е конфликтна личност, щеше да си проличи и тук.
А, за съжаление ми прави впечатление, че част от съфорумките умишлено търсят нещо за което да се хванат за да се заформи скандал.

# 21
  • Мнения: 394
DeepRed, и това не разбирам. Това е виртуално пространство. Къв човек трябва да си, за да се хванеш за нечий думи и да ги приемеш лично  Shocked ако тук се обиждаш, какво ти остава за реалния живот. Значи на всички трябва да си сърдит, а и всеки решил да поговори или поспори с теб трябва да се съобразява какво ще каже, което малко или много за мен изключва възможността да кажеш това, което мислиш, както го мислиш.

Бу, сега се сетих, че имаш да ми връщаш греблото, дето ти услужих в пясъчника оня ден, панта такава  Mr. Green
Не е точно така Футке /сори, ама твоя ник даже не мога да го прочета, камо ли да го напиша Joy/ .В реалния живот често ,ако някой те обиди, наруши ти правата или просто те дразни , малко хора биха се осмелили да му го заявят открито, защото не всеки обича да се конфронтира.Тук обаче се чувстваш защитен,скрит зад ника и много велик, просто защото можеш да се преструваш на нещо ,което не си, но ти се иска да бъдеш.Има много такива хора, които си изливат комплексите и негативните емоции тук и от части може би така е по-добре, защото поне не натоварваш любимите си хора вкъщи.Аз лично избягвам такива теми, защото влизам в нета, за да се забавлявам, а не да се натоварвам
Е точно за това е темата.Не да правиме от нея поредния скандал и да се надпреварваме коя е най-най.......До колкото усещам,настроението в темата е весело и забавно.Мисля,че това е и целта и.Мо ля те-не е повод за поредния спор,а една обосновка на поведението ни напоследък.А то определено тия дни не е забавно.Валят едни теми и едни спорове,и точно за това я е пуснала Туфката според мен.Не с цел да се певърне в поредния спор.Давайте по-весело.Виж как другите зацепиха и се забавляват с шеги и закачки.

# 22
  • Мнения: 1 150
Бу, сега се сетих, че имаш да ми връщаш греблото, дето ти услужих в пясъчника оня ден, панта такава  Mr. Green
piasyk най-напред си ми върни куклите и парцалките!  Crazy Ръб!

Ето, вземи си я  Crossing Arms
Ъгъл !

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Според мен има, хора, които приемат форума прекалено насериозно Peace
Аз пък съм тук да се забавлявам  Mr. Green

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тази не е моята. В джоба на мойта имаше портфейл с 1,000 еврО.
Греда!

# 25
  • Мнения: 377
И мен вчера ме сърбяха ръцете да пусна една тема, но ще ми е първата и реших, че не искам да е негативна.  Mr. Green
Имам конкретно предложение, Клюкарника да се прекръсти на Змиярник или Кокошарник   Twisted Evil
И да има специално предупреждение, за хората със слаби сърца, нерви, тънкообидни и т.н. и т.н., че влизането е опасно за тяхното здраве и е на тяхна отговорност.   Wink
На мен лично историята с "шипковия мармалад" не ми беше смешна, но пък ми стана много тъпо как всички скочиха на момичето, особено като видях, че се притесни и взе да се извинява. Форума си има правила и модератори, които да следят за тяхното спазване, всякакви други класни и дружини моралитски малко прекаляват май с другарския съд и общественото порицание.  Rolling Eyes Лошото е, че все се намира кой да се връзва и става една мътна и кървава.  ooooh!
И сега да не вземе някои да се върже и на мойте глупости и да ме захапе, че ще се обидя, Огорча и разплача.   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 150
Тази не е моята. В джоба на мойта имаше портфейл с 1,000 еврО.
Греда!
Изпадна ли са
Ето ти и обещетение
Тухла!

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Айде да видим дали ще ми се обидиш.  Grinning Имаш ужасна правописна грешка в подписа.

Хора, какви са тези мармалади бре, какво пак изпуснах?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 394
Абе къде изчезнаха всички от хубавата темичка? newsm78
Още един пример,че клюкарските и скандални теми имат по-голяма аудитория и повече посещаемост.Стана си правило,което потвърждава темата на Футката.Жалко. Sad

# 29
  • Мнения: 377
Шипков е мармалада.  Mr. Green
Ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105527.0

Общи условия

Активация на акаунт